2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Burnu çok tıkanan var mı bu arada hanımlar? Ilk hamileliğim de de olmuştu. Kbb doktoru normal çünkü burnun kırılmış eskiden kemikte yamukluk var dedi.
2 sene kadar önce ameliyat oldum kemik düzeltildi hem de estetik. O günden beri burnum 1 kere bile tıkanmadı. Ama bu hamilelikle birlikte tekrar tıkandı. Gündüz neyse ama geceleri ağzım falan çok kuruyor haliyle. Forumda da denk gelmedim sanırım..
Kışın kaloriferler vs havayı çok kurutuyor. İş yerindede havalandırmayla ısınıyoruz uyandığımda burnum tıkalı ağzım hep kuru oluyor. Odayı nemlendirmek iyi oluyor. Evde kaloriferlerin yanlarına üzerine su koydum.

Biz ilk taktığımızda sallandı yanlış takmışız sonra numaraları denk getirince sallanma olmadı sağlamdı. Emniyet kemeri var ve yerde kaymıyor. İnternette de yorumlarda genel olarak memnundular umarım bende memnun kalırım . Dediğiniz gibi güvenlik ve sağlamlık önemli :) beğendiğiniz marka varsa tabiki değerlendiririm, yararlanmış oluru hepimiz 😊
Sağlamlığına dikkat etmeniz için söyledim zaten bende araştırıp almıştım isim vermiyeyim şimdi bakalım bende sağ selim o günleri görürsem kullanırım artık gerçi kızım halen daha kullanıyor bir seneye kullanmaz artık

Merhaba nipt ne için yapılıyor acaba bilgilendirirsen çok sevinirim
Canım ben henüz yaptırmadım yarın doktorla konuşacağım. Ama buradan öğrendiğime göre özellikle down sendromu ve bir çok genetik hastalık bakılıyor yüzde 97 net sonuç veriyor.. İkili testler gibi ihtimal değil daha net ve cinsiyet kan grubu gibi farklı bilgileri de öğreniyor diye biliyorum.

Biz de eşimle kız istiyoruz ben annemle arkadaş gibiydim bu yüzden kendimi de kızım olmasını istiyorum bize herkes sizin kızınız olacak diyor hatta bugün eczacı kızınız mı olacak dedi direk içime öyle doğdu dedi 😀 benim içime hep kız doğuyor doktor da bugün kıza benzetti haftaya erkek çıkarsa büyük sürpriz olacak 😅
İnşallah gönlündekini hayırlı sağlıklı şekilde rabbim nasip eder canım ne güzel bir hafta sonra netleşecek 😌

Tüh canım ya bunu duymam kötü oldu ben oldum olası sakar ve şanssızımdır 😂 sağlıklı olsun da gerisi gebeliğimizin heyecanı tabi ki😊
Önceki bir şans değil kız doğarsa şanslı oluyorsun ama bence hisler çıkıyor diye düşünüyorum benim kızımda duyan herkes erkek diyordu yok güzelleştin felan ama ben hep kız hissediyordum bundada erkek hissediyorum

Önceki bir şans değil kız doğarsa şanslı oluyorsun ama bence hisler çıkıyor diye düşünüyorum benim kızımda duyan herkes erkek diyordu yok güzelleştin felan ama ben hep kız hissediyordum bundada erkek hissediyorum
Bu da kişiden kişiye değişiyor heralde. Oğlumda çok güzelleşti cildim. Bunda mahvoldu ergenlikte gibiyim🤦🏻‍♀️teori bende tuttu. Bulantı da göğüs hassasiyeti büyümesi de hepsi tuttu bende. Ama değişiyor heralde kişiden kişiye

Buyrun kızlaar alınacak listesi, fazlası var eksiği yok 🥳 ben bunu kullanıcam, sizede atmak istedim yararlanmak istersiniz belki diye
Eki Görüntüle 2790843
Teşekkür ederiz :) Geçen gün Baby Mall'la E-Bebek'e girip gezdim. Fiyatları gördükten sonra artık kredi çekmeyi düşünüyorum :KK70: :KK70: :KK70: İlk bebek pahalıya geliyor :p

Onlar nasıl test hiç duymadım bende 39 yaşındayım yarın ense ve burun kemiğine bakılacak kan alacak mı onu bilmiyorum ikili testi ben yapacağım dedi onu biliyorum. O testler ne işe yarıyor ki
Canım benim aile hekimim Dr bayan 42 yaşında Doğum yapmıştı.ben yastan dolayı korkuyorum hatta psikolojim bozuldu.ve doktorum sadece harmonik test yaptırdım dedi.özel bir test ben yaptırmak istiyorum sanırım Fiyatı 4 bin civariymış.bende 38 e girecem yaş olarak yaptırmak istiyorum

Bu da kişiden kişiye değişiyor heralde. Oğlumda çok güzelleşti cildim. Bunda mahvoldu ergenlikte gibiyim🤦🏻‍♀️teori bende tuttu. Bulantı da göğüs hassasiyeti büyümesi de hepsi tuttu bende. Ama değişiyor heralde kişiden kişiye
Alttan birşey sana hep sen işte erkek düşünsende yok bu kız altıncı his mi diyelim öyle birşey

X