2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
O his bende ilk haftalarda vardı yatakta sağa sola dönerken bile korkuyordum şimdi alıştım çok rahat uyuyorum sağ sol dönüp duruyorum

En kötü 16 ama benim yapacağım çok şey var bir ay daha nasıl geçer bilmiyorum mutsuzluk sarmaya başladı her yerimi Rabbim hasta insanlara sabır versin sürekli birşeyi çekmek insanın psikolojisini bozuyor gerçekten

Komposto bence rahatlatıyor deneyin

Bende aynılarından aldım beyaz olan biberon ve emziktende aldım
Allah kullanmayı nasip etsin hepimize inşaAllah
Mama sandalyesinden 2 tane gelmiş, minderinden 1 tane bizde çoğu ürünü çok zor aldık. Çok az gelmiş galiba .
Minder bende 1 adet gördüm ve kaptım ahah sandalye yeğenimden kalma vardı neyse ki kullandığımız günleride görelim inşallah
MaşaAllah cinsiyeti kaçıncı haftada öğrendiniz Ben şuan 9+2 yim yarın doktora gidecem diğer gidişimde öğrenir miyim çok merak ediyorum
11+3 te gittim 11+5 görünüyor ve yüksek ihtimalle erkek dedi canım

Canım bilgi verirmisin bende yaptırayım .doktorum 5 yıl önce yaptırmış artık yapılmıyorsa bende nipt yaptırayım nasıl bir test fiyat nedir risk var mı acaba ?
sadece 1 tüp kan alınıyor, tehlikesi yok. sma'ya bakılmıyor, down sendromu başta olmak üzere önemli ve az görülen 50 çeşit kromozom anomalisine bakılıyor sanırım. Harmony'le aynı ama ondan daha kapsamlı bir test diye biliyorum. Ben de 38 olduğum için yaptırdım, ikili testin ikilemini yaşamak istemedim. Sonuçlarım iyi çıktı, çok şükür rahatladım.

Benimde genetik olarak liseden beri beyazlarım var en azından dipleri boyuyordum. Doğal vs boya olursa da mı izin yok acaba bir şey dendi mi ?
20. Haftadan sonra açık ortamda bitkisel boya dedi yıkıldım resmen çünkü 12. Haftadan sonra izin veriyormuş bazı doktorlar diye duymuştum. Saç rimelleri var derine temas ettirmeden kullanabilirsin ozamana kadar dedi. Okulda açılıyor saçlarım felaket durumda. Ama bebeğim iyi olsun da biraz daha böyle gezeyim bişey olmaz ya.

Kızlar birde erken mi bilmiyorum ama beşik olayını düşündünüz mu hiç? Ben 10. ya da 12. aya kadar sepet beşik kullanayım diyorum park yatak var sonra ona geçerim dedim. Park yatağın ara katı yok o yüzden onu kullanamam derin diye. Yatak Odam da çok ufak az bir yer kalıyor o yüzden bana hem dar yere uygun hemde uzunca kullanabileceğim bir beşik tavsiye eden olur mu ? Yoksa sepet beşik fikrinden mi kalmaliyim ? Bu arada sepet beşiği alırsam sabitlenebilen alacağım.

Bendeee benim şafakta tam 14 cinsiyet ogrenenleri imrenerek okuyorum insallah bizde ögrenebiliriz
ay insallahh cnm bnm yaa utanmasam pazartesi giderimde doktor diyecekki ya umutlu rutin aylik kontrolune tam gunünde gelsen disimi kıracam diyecek hep 15 gunde bir gittim yaa pes etti artk ben 1 ay snra gel diyrm ama genede sen bilirsn dihor artk tarih vermiyomuş bana

Benim de burnum estetik ve aksama dogru ozellikle inanilmaz tikaniyor grip gibi konusuyorum, burnum tikandigi icin basim da agriyor. Bunun estetikle bi alakasi var mi hic bilmiyorum :/
Yok kuzum benimde estetik mecbur yaptırdım burnuburnu dağılmış durumdaydı çünkü ama o tıkanma bence olmuyor iki gün önce oldu bi onda da temiz hava aldım iyi geldi. Sık sık evi havalandırmaya çalış canim

Ay inşallahh o zaman canım

Hahahh bende hep bikac gun erken gidiyorum kontrollere aslinda yine erken gidicem 2güncük napim dayanamiyorum bide senin ikiz olunca tabi da cok endiselerin vardir Allah yardmcin olsun valla ikiz kolay degil ama olsun 2si bir buyuyecek ne guzel insallah saglikla gelsinler yeterki

Bir süre beyazlarla dolaşacağız galiba inş sağlıklı olsunlar da bir süre bekleriz

ya ondan sanirim yasamiş oldugumuz sehirde yaz kavurucu bir sicaga maruz birakiyr bizi hic sewmiyrm yazi terlemeyi falan esimde ben gibi sewmez simdi ikizler bi kac hafta erken gelir diye tahmin edip agustosun 10 nundan sonra gelirler tahminice insallah beter bi sicak olack esime diyrum ki ya biran önce yaz gelseee oda ilk defa evet ya yaz biran önce gelse dedim bunu bize söyleten allaha hamd olsn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…