2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Yok olmuyor ben çok kötü hissediyorum. Sıkıntıdan saçma sapan şeyleri takmaya başladım. Çok mutsuzum ben bazen kendimi camdan atasım geliyor. Depresyona girdiğim dönemlerdeki gibiyim. Geçecek mi bunlar? Ne yapacağımı şaşırdım ben.

Noldu, neden böyle düşünüyorsun, kötü bir durum mu var

Bende ilk bebeğinde bayağı kaygı bozukluğu yaşadım terapi aldim biraz . Hormonların etkisi geçecek güçlü olun lütfen

Noldu, neden böyle düşünüyorsun, kötü bir durum mu var
Gözle görülür bir şey yok aslında. Ama ben hiçbir şeyden zevk alamıyorum artık gerçek manada. Sürekli bir suçluluk hissi, kendimden nefret ediyorum, hiçbir şeye odaklanamıyorum. Oynatmama az kaldı sanki.

Bende ilk bebeğinde bayağı kaygı bozukluğu yaşadım terapi aldim biraz . Hormonların etkisi geçecek güçlü olun lütfen
Depresyon ve kaygı bozukluğu geçmişim var zaten. Tekrarlarsa küçük bir bebekle dayanamam sanırım. O iyileşme süreci bile çok zor.

Depresyon ve kaygı bozukluğu geçmişim var zaten. Tekrarlarsa küçük bir bebekle dayanamam sanırım. O iyileşme süreci bile çok zor.
Siz bi kez başarmışsınız o yüzden biliyorsunuz o raddeye getirmemek icin direnin . Bilmiyorum ilk bebeginiz mi ama . 2 haftaya rahatlarsınız hormonlar azalıyor. Sonrasi zaten çok keyifli . Düşüncelerin sizi ele geçirmesine izin vermeyin.

İlk bebek ve plansızdı, aklımda bile yoktu.

Hamilelik hormonlarindan dolayıdır, öyleyse başka bir sebep yoksa.
eğer çalışmıyorsaniz kendinize keisnlikle bir uğraş bulun, sürekli düşünmek insana ağır geliyor, binbir türlü düşüncelere kapılıyor insan. Eşiniz ile konuşun dertleşin, güzel şeyler izleyin. Güzel günler gelecek emin olun kendinizi sevin, bebeğinizi sevin. Bu duygular herkese nasib olmuyor, anın tadını çıkarmaya bakin, ne olursa olsun.
Zevk alamama durumu kısmen herkeste var diye varsayıyorum, herşey sıkıcı monoton ama düşünmemeye çalışıyorum.

Benim 5.hafta progesteron 13 alt sınıra yakın..takviye kullanıyor musunuz siz
Merhaba benim 17,5 di ama bir problem olmadı, ilaç kullanmadım, şu an 8+4’deyim ve bir sıkıntı yok çok şükür Doktor benim için gerek görmemişti ama bu konularda en iyi cevabı herkesin kendi doktoru verir, sadece tek bir değere bakarak değil diğer değerlerle, yaş ve genel sağlık durumuyla birlikte bakıp karar veriyorlar.

Kızlar merhaba,
Ben 10+1deyim şuan. yumurtayi kucukligumde bir tiksindim. Hiç yiyemiyorum sizce ne yesem yerini tutar süt yoğurt yiyorum zaten ama
Yumurtada protein ve kalsiyum var onun yerine et ve süt olabilir diye düşündüm internetten bak istersen yumurtada hangi vitaminler var ona göre yersin

Çalışıyorum. Nikahım olduğu için iki hafta izin kullandım pazartesi yeniden başlıyorum. Onun da saçma sapan bir kaygısı var sanki ilk kez işe gidecekmişim gibi.

Çalışıyorum. Nikahım olduğu için iki hafta izin kullandım pazartesi yeniden başlıyorum. Onun da saçma sapan bir kaygısı var sanki ilk kez işe gidecekmişim gibi.
İşe başlayınca eski düzenine dönersin diye düşünüyorum. Son izin günlerinin keyfine bak :)

Ben midesi bulanan olur mu bilmiyorum ama köfte içinin tuzuna çiğ çiğ bakardım yine de bağışıklığım yok çiğ sucuk çok severdim şaşırdım sonucu öğrenince
Kaliteli kıymaya banmışsın canım:)) ben restoranda az pişmiş yediğim için biraz ümitliyim ama bakalım.

Bende eski tahlilerime baktım şimdi ıgm istenmiş bende ikiside (toxo kızamık) negatifti korktum doktora yazacaktım neyseki videoyu izledim benim bebek sakat olduğu için şuan geçirilme durumuna bakılmış toxo pozitifti bende öyle hatırlıyordum izleyin içiniz rahatlasın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…