2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Cinsiyet çok merak ediyorum hanımlarrrr bizde büyümüşüz ama

Eklentiler

• B4431771-E290-40CF-BA4E-8EB3C11ABA21.jpeg
    145,5 KB · Görüntüleme: 55
Canım nub a göre cinsel organı oluşturan yapı yatıksa kız deniliyor, senin minnoşun da yatık gibi ama alnı da erkek gibi nub bilmesem erkek derdim.
Canım tarama testinde karşıda monitörden gösteriyordu doktor nub dediginiz yeri bacakları olarak gösterdi.bu arada Rabbim önce sağlıklı sonra hayırlı evlat olmasını dilerim.hazirda iki kızım iki oğlum var eşitliği kim bozacak meraktayım eşim erkek hissediyorum diyor ben hiç birşey birde eşimin alın önde açık çene uzun ve sivri yapısal olarak benim yüzüm oval ve uzun.

B bitkiselhayat sakın geçirip geçirmediğin belli değil, şu an geçirmiyorsun o anlaşılıyor sadece. Bir dahakine iggye de baksınlar ama. Minişi görebildin mi peki?
Üzüldüm ya doktora ısrarla söyledim benim için ilk önemli olan bağışıklık. Yardımcısı girdim demişti yarın tekrar söyleyeceğim olmazsa özelde artık ama kesin öğrenmem lazım... Gördüm canım 4mm olmuş 28 mm 3 haftada 7 kat.. Ne kadar hızlı büyüyor bu üzümler insan şaşırıyor.

Daha önce ki bir hamilelğimde ıgg bakıldı diye hatırlıyorum kedim vardı eşim şikayet eder gibi onunla yatıyor felan birşey olur mu dedi doktorunda kedisi vardı zannımca birşey olmaz yinede yapalım dedi sonuç pozitif çıkmıştı bende bende eski tahlillerimi aradım e nabızdan buldum bulduğum ıgm ama pozitifim onu biliyorum kızamığı hatırlamıyorum bebek için cuma gideceğim doktora

Depresyon ve kaygı bozukluğu geçmişim var zaten. Tekrarlarsa küçük bir bebekle dayanamam sanırım. O iyileşme süreci bile çok zor.
Sanırım sizde pek çok duygu bir araya gelmiş. Sürpriz bebek, nikah aniden bir sürü değişim olmuş hayatınızda. Aslına bakarsanız tüm bunlar pek çok kişinin hayatlarında olmasını istedikleri değişimler
Diğer konunuzu da okudum da, eşinizin bu süreçte desteklemesi hevesli olması da ne güzel. Ancak bu özel durumla ve hamilelik hormonlarıyla her şey gözünüze batıyor olabilir. Hissettiklerinizi ya da kaygılarınızı eşinize açarsanız bence size en çok o destek olacaktır. O sizin en yakınınız. Mesela artık beni sadece bebeğin annesi olarak görmenden korkuyorum gibi?

Bence şimdiden kötüyü düşünmeyin, depresyondayım diye düşünüp hiç kendinizi o moda inandırmayın. Kendinizi şımartmaya çalışın. siz de bebekle bağ kurmak istiyorsanız kendi tarzınızda yapın. Mesela alışveriş seviyorsanız bebeğin odasını nasıl tasarlarız gibi, ya da kendinize ileride iş yerinde giyebileceğiniz güzel elbiseler aramak gibi. Size ne iyi gelecekse yani
Umarım en kısa zamanda daha iyi hissedersiniz

Evet aslında bunu ona hemen sorsam en iyisi olacak. Teşekkür ederim

Bende böyle bir şey okurmuştum bazı sayfalarda 9+4 ü 9 haftalık almış bazıları 10 haftalık 10 haftalığa baktıysan büyük görmüşündür. Bende şuan 9+4 üm 28 mm dedi gayet normal
Ay rahatladım teşekkür ederim, uygulamada da yaklaşık 4 cm diyince korktum. Size iyi dedi dimi doktorunuz

Kızlar bacakları, kalçası et kesiği gibi ağrıyan var mı ya dizlerimde ağrıyor sanki canım çıkana kadar spor yapmışım gibi hissediyorum. Oğlumu sabahları okula bırakıp öğlende alıyorum her seferinde 2 kat çıkıp iniyorum acaba bununla alakalı olabilir mi ? 11+0 bugün benimle aynı olanlar bir fikir verin neler yaptınız?

Kızlar yüklemeyi başarabildiysem bana da cinsiyet yorumu yapabilir misiniz :) ilk bebeğimiz 8+6 idi 9+1 gözüktü ultrasonda :)

Eklentiler

• IMG-20210223-WA0008.jpeg
    81,1 KB · Görüntüleme: 68
Benim öyle gece uykum yok gibi doktora söylemiştim magnezyum verdi günlük kızılay erzincan yazan madensuyu da içiyorum magnezyum oranı çok yüksek şimdi biraz daha iyiyim benim çok erken başladı kollarım bile acıyor benim genelde ilerli haftalarda yaşardım ama beşinci haftadan beri var bende 11+1 im

Kızlar birde nub teorisi mi var Bilenler bize de bir tahmin de bulunabilir mi:) 11+3 idik bir hafta önden gidiyormuşEki Görüntüle 2789737
Canım nub pek belli olmuyor gördüğüm o ise kız gibi 30 derece altında :)) yaa inşallah 12.hafta bende böyle bir şey görürüm bin kere maşallah canım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…