2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Kızlar dün doktora gitmiştim yine. Yeni kanama alanı gözükmüyor çok şükür.
İnşallah son olmuştur artık 🤲😅
9+3 vajinal, ilk defa bebeğe benzettim koca kafasiyla 😅 yorumlamak isteyen 🤗
mde
Çok şükür :dua: Umarım olmaz bir daha doğumuna kadar:KK200: 9+3 te neden vajinal baktı ki? kanama alanına da bakabilmek için mi?

Çok şükür :dua: Umarım olmaz bir daha doğumuna kadar:KK200: 9+3 te neden vajinal baktı ki? kanama alanına da bakabilmek için mi?
Amin inşallah canım 🤲
Evt kanama için baktı. Daha karından hiç ultrason olmadim, salı günü inşallah ilk 'normal' detaylı kontrolüm olacak 😅

Sade ben de yiyemiyorum. Anca icine dereotu maydanoz peynir kapya biber vs koyup cirpiyorum. Yumurta kokusu gelmiyor oyle. Bu sekilde de yiyemiyorsan yumurta iceren seyler tuket. Cok da takma ama. Sonuçta süt, yoğurt tuketiyorsun☺️
Bir de öyle deniyeyim bakalım tskler 😘🤗sormayı da hep unutuyorum doktora valla 😆

Kızlar bir de bana tahminde bulunabilir misiniz ramzi teorisine göre 8+2 olduk bu da bugünün usg si

Eklentiler

• 7C9C18D6-1BEA-490B-AF9B-B8492D54D88F.jpeg
    7C9C18D6-1BEA-490B-AF9B-B8492D54D88F.jpeg
    120,1 KB · Görüntüleme: 85
Evet o zaman büyük ihtimalle ondandır canım. Organlar yer değiştirmeye başlıyor tabi kolay değil biraz ağrılarımız olucak bu dönemlerde. Sabredicez napalım :bicak:
Aynen valla biraz fazla ayakta durim sağ bel oyuntusundan kalçama kadar ağrı saplanıyor valla daha şimdiden böyleysek 🤷‍♀️😄 onlar Sağlıklı olsunda çekeriz bu ağrıları

X