2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Burda biri Dr Ali ekiz den bahsetmişti. O kimdi arkadaşlar yazabilir m tekrar. Çok iyiymiş diye şimdi okudum. Bana da uzak değil. İkili testte detaylı ultrason gibi bakıyormuş

Ramzi teorisinde zaten 8. Hafta dan sonra bakılmıyor plesanta ve bebek yer değiştirebildiği için🙊 o yüzden 8 e kadar ki görüntülere bakabiliyoruz🤭
Bi de 10+0 da kemik yapısından kız gibi geldi 9dan sonra ramzi olmuyor diye biliyordum bende

Arkadaşlar merhabalar bugün gen analizi için kan verdim. Eve geldiler kapıdan hemen aldılar kanı. Bu testi yaptırınca ikili test vb. Testleri yaptırmıyormuşuz kesin. Benim bugün 10. Haftam bitti. Kanı gönderecekler 10-15 gün içinde sonuç çıkıyormuş. Ancak 10. Haftada henüz bebek çok küçük olduğu için gene ulaşılamayabiliyorlarmış. Eğer böyle bir durum olursa ücretsiz tekrardam gelip kan alıyorlar ve gönderiyorlar. Doktorum “Ankara Genetik Tanı Merkezi” ile anlaşmalı olduğu için ora ile çalıştık. İnşallah tekrardan kan göndermek zorunda kalmayız ❤️ Sizleri bilgilendirmek istedim ❤️
Aaaa bu bilgiyi bilmiyordum ne iyi olmuş sizin için. Inşallah sağlıklı hayırlı haberler alırsınız 🙏🏻🙏🏻

Herkese merhaba. Ben dünden beri leğen kemiği ağrısı yaşıyorum. Sanki yanma var gibi. Biraz araştırdım normal bir ağrı ama erken daha. Böyle bir ağrı yaşayan var mı

Kızlar ramziye göre plasentanın konumu önemli diye biliyorum.cinsiyeti netleşen arkadaşlar bir bakabilir misiniz?
Plasenta sağ üst veya sağ altta ise erkek
Plasenta sol üst veya sol altta ise kız diye biliyorum.tabi bu karından bakıldığında ters görünüyor ultrasonda,yani ultrasonda karından bakınca sağ sol gibi sol sağ gibi çıkıyor kağıda
Bakalım tutacak mı?

Kızlar ramziye göre plasentanın konumu önemli diye biliyorum.cinsiyeti netleşen arkadaşlar bir bakabilir misiniz?
Plasenta sağ üst veya sağ altta ise erkek
Plasenta sol üst veya sol altta ise kız diye biliyorum.tabi bu karından bakıldığında ters görünüyor ultrasonda,yani ultrasonda karından bakınca sağ sol gibi sol sağ gibi çıkıyor kağıda
Bakalım tutacak mı?
Plasenta nasıl anlaşılıyor ultrasonda. Bunu bi çözsem kavrıycam işi 😄kimi et parçası gibi diyor kimi yay gibi diyor kimi parlaklık diyor

Anladım :) Benimde 7 henüz kusma yok haftf bulantı var.Merak ediyorum cinsiyetini:)
Benim de tam 7de başladı hala devam ediyo bence pek bunlarla alakali değil. Ablamin kendince bi tezi var, gebelik testinde gün gün yapınca hızlı bi koyulasma olursa, kan testinde hızlı katlanma olursa falan erkek oluyo, yavas yavas olursa kız oluyo diyo bikac arkadaşında da görmüş, benimkine herkes kız diyo bakalım ne olcak 😊

X