2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Benim olduğum şehir hastanesinde de doktor çok ama tek temiz hastane orası olduğundan sadece buradaki hastane hasta bakıyor, diğerleri pandemi bu yüzden çok yoğun her bölüm. Sıra bulmanıza çok sevindim bazen ben bulamazsam personel olduğum için alıyorlar 😊
Teşekkür ederim ☺️ Ne güzel avantajınız var sıra bulamadığınız zaman ☺️ Siz hangi şehirdesiniz

Kızlar gittim ben bugün doktora çok şükür herşey yolunda 🙏 ikik hafta sonra ikili test için gideceğim ücret 115 TL'ymiş bu arada. Makul geldi 4 sebe önce 40 mı 60 mı ne vermiştim. 1 ay sonra cinsiyet öğrenecekmişiz daha erken dedi ben fotoğrafını bırakıyorum teyzeleri yorum sizin

Eklentiler

• 1613819709659..jpg
    1613819709659..jpg
    91,7 KB · Görüntüleme: 70
Cinsiyetleri esinize surpriz yaparak mi soyliyeceksiniz yoksa direk mi 😍 abarti surprizler benlik degil ama sadece bi balon patlatma fikri veya kucuk kutuda patik verme fikri hosuma gidiyor ilk hamileligimde doktor cat diye soyledigi icin suprizi kalmamisti ama bunda ani kalsn istiyorum kucuk bi video olarak aklimdan gecti sizede sorayim dedim 😊

Cinsiyetleri esinize surpriz yaparak mi soyliyeceksiniz yoksa direk mi 😍 abarti surprizler benlik degil ama sadece bi balon patlatma fikri veya kucuk kutuda patik verme fikri hosuma gidiyor ilk hamileligimde doktor cat diye soyledigi icin suprizi kalmamisti ama bunda ani kalsn istiyorum kucuk bi video olarak aklimdan gecti sizede sorayim dedim 😊
İlk çocuğum olacak inşallah ama doktor pat diye söyledi ihtimal olarak söyledi ama bakalım değişir mi sağlıklı olsun da 😊 ben çok sabırsız bir insanım galiba ya hamile olduğumu da pat diye söylemiştim hiç sürpriz yapamadım yani 😬

Arkadaşlar merhabalar bugün gen analizi için kan verdim. Eve geldiler kapıdan hemen aldılar kanı. Bu testi yaptırınca ikili test vb. Testleri yaptırmıyormuşuz kesin. Benim bugün 10. Haftam bitti. Kanı gönderecekler 10-15 gün içinde sonuç çıkıyormuş. Ancak 10. Haftada henüz bebek çok küçük olduğu için gene ulaşılamayabiliyorlarmış. Eğer böyle bir durum olursa ücretsiz tekrardam gelip kan alıyorlar ve gönderiyorlar. Doktorum “Ankara Genetik Tanı Merkezi” ile anlaşmalı olduğu için ora ile çalıştık. İnşallah tekrardan kan göndermek zorunda kalmayız ❤️ Sizleri bilgilendirmek istedim ❤️

Ben hamile oldugumu bu sekilde sürprizle söylemek istiyodum eşime, son iki ay falan hep habersiz test yaptim pozitif çıkarsa aksam soyleyim kutu hazirlayim falan diye ama son ay eşim sağolsun erkenden test yap hadi bakalim vs deyince sürpriz olmadi 😊 cinsiyete de beraber gideriz beraber öğreniriz heralde sürpriz olmaz yine

İlk çocuğum olacak inşallah ama doktor pat diye söyledi ihtimal olarak söyledi ama bakalım değişir mi sağlıklı olsun da 😊 ben çok sabırsız bir insanım galiba ya hamile olduğumu da pat diye söylemiştim hiç sürpriz yapamadım yani 😬
Ay bende cok sabirsizimdir aslinda kucuk bi surpriz istiyorum ama herkese yumurtlamam insallah ani kalsn istiyorum cunku 😁

Ben hamile oldugumu bu sekilde sürprizle söylemek istiyodum eşime, son iki ay falan hep habersiz test yaptim pozitif çıkarsa aksam soyleyim kutu hazirlayim falan diye ama son ay eşim sağolsun erkenden test yap hadi bakalim vs deyince sürpriz olmadi 😊 cinsiyete de beraber gideriz beraber öğreniriz heralde sürpriz olmaz yine
Beraber ogrenmek de guzel aslinda 2niz ayni anda ogrenip o gzogoze gelince gozlerdeki heyacan bile yeter insana ☺

Benim ek vitaminlerimde de folik asit olunca doktor gunluk 400 mikrogram olarak ayarlamami, yani folik asidi birakmami onerdi.

Ben artı olarak hiç folik asit içmedim multivitaminin içindeki yetiyor diye. Doktorumda ekstra al demedi hiç. Banada doğuma kadar kullan dedi öyle yapıcam sanırım🤷🏼‍♀️ İçin rahat edicekse bence sor doktora multivitamindeki folik asit yeter li değil mi diye😌
ikinize de çok teşekkür ederim.

Hayırlı olsun çok sevindim umarım sağlıklı olarak kucağınıza da alırsınız :) 6.-7. Haftalarda bebeğinize ait ultrason görüntüsü var mı acaba ? Plesanta yönüne göre hep tahmin yaptık bu zamana kadar o yüzden merak ettim 😊

Merhabalar öncelikle hayırlı olsun sonuçlarınızın temiz çıkmasına sevindim nifty testi için ne kadar ücret ödediniz birde ikili testte yaptırmışmıydınız bende nifty düşünüyorum ama doktorum ikili testi de yapmamız gerekiyor diyor. Birde elinizde varsa 6 yada 7. Hafta ultrason resmini yükleyebilir misiniz cinsiyet için bende çok merak ediyorumda 🙈🤩🤣
11.01.2021.jpg 6+5 görüntüsü
03.02.2021.jpg 10+0 görüntüsü

Merhabalar öncelikle hayırlı olsun sonuçlarınızın temiz çıkmasına sevindim nifty testi için ne kadar ücret ödediniz birde ikili testte yaptırmışmıydınız bende nifty düşünüyorum ama doktorum ikili testi de yapmamız gerekiyor diyor.
Benim doktorum "nifty yaptırdığın için ikili ve üçlü testleri yaptırmana gerek yok." dedi. ikili ve üçlü testlerden sonra, amniyosentezden önce nifty isteyenler olduğunu da okumuştum. Sanırım her doktorun bakış açısı farklı. İstanbul'da genoks firmasına yaptırdım. 3750 tl. Doktorun anlaşma oranına göre biraz değişebiliyor.

X