2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Efenin_Annesi Canim benide eklermisin 5+5 haftaliktup bebekmi burda herkes benim normal hangi grupla birlestik kafam karisti
Elhamdulillah her şey yolunda :) üçüz gebelik benimki :) 6+1im bugün. Kalp atışını henüz duyamadık.
Canim cok sewindim ne guzel bi anda uc bebek
aynen allah razi olsun annemden esimden saolsun yapiyor bir basak burcu olarak kendimi tutamaz temzlemeye kalkardim
Canim cevremde hic basak yok ozelliklerini yazsanaa iyi kotu
Yarin 5. Haftam bitiyor tahminimce. Cumartesi randevu almistim o zaman insallah gorebiliriz☺☺
Gozukur canim ozamana insallah gorursun sonrada kalp atisini duymayi beklicen suan bende bekliyorum
Canim gunduzdemi uyuyor benim gibi sadece aksammi usuyor, bende diyorum hep hamileler yanar diyolar ben niye usuyorum die sewindim walla yazamana yanliz deilmisim

normal ahamile tup bebekle hamile arkadaslarin ortami tatlim ayirt edilmiyo iki konuyu birlestrmisler . inan konular ayryken yapabiliyrdum ama suan yapamiyorum liste düzenini

normal ahamile tup bebekle hamile arkadaslarin ortami tatlim ayirt edilmiyo iki konuyu birlestrmisler . inan konular ayryken yapabiliyrdum ama suan yapamiyorum liste düzenini
Anlafim canim bazi transfer gruplari warya onlarla birlestik sandimbiz zaten azdik ama birlestiren bi haber werip duzenleyeymis iyiymis

Günüm geçmedi yarın adet günüm hatta inanın hiç belirti de yok ama pozitif çıkıyor inşallah sıkıntı yokturdur ne batma ne bulantı hiçbişi yok bende
Herkeste belirti olmuyor canim sen canini sikma testte varsa bebek var demek zaten, beta hcg ye baktir bakalim deger kac erken ogrendinya biraz artisa bakalim

Herkeste belirti olmuyor canim sen canini sikma testte varsa bebek var demek zaten, beta hcg ye baktir bakalim deger kac erken ogrendinya biraz artisa bakalim
Aynen inşallah artış olur adete 6 gün önce yaptığım negatifti bugün yaptığım ise baya koyu pozitif sanırım günden güne baya değişti adetten sonra daha da yükselir inşallah

Aynen inşallah artış olur adete 6 gün önce yaptığım negatifti bugün yaptığım ise baya koyu pozitif sanırım günden güne baya değişti adetten sonra daha da yükselir inşallah
Aynn canim artar, kan sonucunu yaz merak ederim seniilk gebelikmi nekadar zamandir istiyodun

Canim sen basak burcuydun demi ozelliklerini yazsana int cok baktim ama birinden duymak daha net
cnm temizlige duskun olurla iyi niyetli sicakkanlidirlar ben merkezci degillerdir guzellik bakim kisisel ve yasadikalri ortama özen gösterir guzel bakarlar ellerinden her iş gelir bnde bu kadar biliyorum birde duygusal yönüm agir basar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…