2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Valla gündüz de oluyor canım deli gibi üşüyorum gecede sıcak basıyor uyuyamıyorum

Kızlar şimdi size birşey soracağım başından geçen varsa lütfen bana yardım etsin dün sağlık ocağına gittim kan ve idrar versin idrarında hafif kan varmış ve beta girmeyi unutmuşlar diğer tetkiklere bakmışlar. Bu sabah tekrar vereyim dedim daha önce gebeliğimde yardımcı olan hemşire de oradaydı dün sanki idrarında biraz kan vardı dedi evet hafif pembe bir akıntım oluyor 2-3 gündür dedim (oğlumda hiç olmadı) dikkat et düşük olmasın dedi doktora gir en azından keseyi gör dedi. Bende de şöyle belirtiler var bel ağrısı, ayaklarım üşüyor ama buna bağlı mı bilmiyorum kasık ağrısı adet olacakmışım gibi hafif pembe pudra pembesi gibi peçeteye silince gelen bir akıntı ama bugün olmadı hiç daha dokunsanız ağlayacağım bir fikir verin bana ne yapayım ? Normalde 2 hafta sonra gidecektim doktora şimdi böyle olunca bugüne aldım ama kese görünür mü 4+2' de alttan muayene istemiyorum o düşük riskini artırıyormuş

Canım ben ilk bebeğimi düşürdüm, ilk iki gün pembe akıntı geliyordu daha sonra yoğun bir şekilde gelmeye başladı. Ama herkesin başına bu gelecek diye bir şey yok zira görümcem 42 yaşında bu kanamalara rağmen düşürmedi, kanaması da belli bir süre sonra kesildi. Muhakkak en acilinden bir uzman kontrolüne gitmeni öneriyorum, en azından kese etrafında kan olup olmadığına bakılır. Onu zaten doktorunuz bilir. Umarım önemli bir şey yoktur.

Bende yoğunluk yok adet günümden beri yani 3 gündür her seferinde olmamakla birlikte pembe akıntı var ama o kadar ince bir pembe ki dikkatli bakmasan anlamazsın bugün yok hiç olmadı daha. Peki kusura bakma üzmek istemem ama düşük yaparken bel ve kasık ağrında var mıydı ?

Hayır hiçbir ağrım yoktu, hatta gayet iyiydim. Ama bu belirtiler de herkeste aynı olmuyor tabi, ben yoğun kanama ile hastaneye yatırıldığımda çok ağrım oldu o da düşük ağrısıymış. Sonrasında da pek ağrım olmadı. Yani sadece düşük yaparken ağrım oldu, onun haricinde gayet iyiydim.

Canım bişi sorucam benimde tüp bebekte ,normal işlerini yapıyorsun dimi artık ev işi yemek yürüyüş?bide maden suyu zararlı mı acaba bilen var mı
Hala ev işi yapmıyorum annem Yanımda o yapıyor. Yemek yürüyüş vs yapıyorum ama. Maden suyu gebelikte içilebiliyor ama gene de doktoruna sor istersen canım

Hala ev işi yapmıyorum annem Yanımda o yapıyor. Yemek yürüyüş vs yapıyorum ama. Maden suyu gebelikte içilebiliyor ama gene de doktoruna sor istersen canım
Benim dün miğde agrım vardı tüp bebek doktorumada gittim iki kadın doğumcuya gitmiş oldum ,herneyse Bebekle ilgisi yok dedi şükür bugün iyiyim estrofemi de bırak dedi sadece iğnelerim kaldı şimdide bıraktım diye sorun olur mu diye sordum olmaz dedi.aman herşeyi ince düşünmek istemiyorum ama elimde değil

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…