2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Kızlar selaaam ben de geldim İlk bebeğime hamile kaldıktan sonra 7. haftasında düşmüştü, şimdi ise tekrar hamileyim çok şükür ama korkuyorum bir yandan Eylül anneleri topiğini kaç gündür bekliyordum, çok şükür açıldı

Merhaba kızlar bende eylül 2020 annesiyim geçen yıl bugün ovulasyon testim pozitif cıkmıstı eylülün sonu görünüyordu doğum tarihim ama 18inde bebeğimi kucagıma aldım inşAllah sizlerde sağlıcakla bu süreci atlatırsınız bizim bebişler 4 aylık oldu bile daha dün gibi beta takip ediyorduk cinsiyet konuşuyorduk bizde , duygulandım anasayfada görünce topiği yazayım dedim buraya

Yaaa çok tatlısınız Allah inşAllah bize de o günleri görmeyi nasip eder

Yaaa ne güzelll rabbim sağlıklı büyütsünnn

Evet canım ben okuya okuya geldim ondan sordum. Sonradan farkettim kusura bakma. Insallah önümüzdeki ay olur. Evet dusunduk bakalim cok geçmeden olsun dedik birkac sene sonra canim istemez falan diye. Zorluk olsa da 2 sene sonra rahat olur yine insallah. Kizim su an masallah uslu sakin. Hayirlisi olur umarım. 4 gun önce 2 yaşına girdi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…