2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
@Ssevincli[/USER]:anneadayı::nazar:
]@kofi[/USER]:nazar::anneadayı:
]@karrtanesiii[/USER]:anneadayı::nazar:
@zzazu[/USER]:anneadayı::nazar:
@hayrusz[/USER]
:anneadayı::nazar:
@Nooram[/USER]:nazar::anneadayı:👶🏻👶🏻
@Ruse52 /USER]:anneadayı: :nazar:
@Semaknc[/USER]:nazar::anneadayı:
@AaGg[/USER]:anneadayı::nazar:
@afrartis[/USER]:nazar::anneadayı:👼👼👼
Pozitif sonuç alan tatlı anne adayları. Doktorumuzun söylediği gebelik haftanız, kese tarihimiz, kalp atışı tarihimiz ve sonu gelmeyecek tatlı telaşları birlikte yaşayalım. 👨‍👩‍👧‍👦 Sat 1 Aralık, 5+2 günlük olduk. Gelin Bu heycanı Beraber yAşayalım sabırla sağlıkla sıhatla kucagimıza allamayi Nasip etsin Rabbim Amin🤲♥️🤲♥️♥️👶🏻
Efenin_Annesi Efenin_Annesi Canim benide eklermisin 5+5 haftalik❤️tup bebekmi burda herkes benim normal hangi grupla birlestik kafam karisti😇😇
Elhamdulillah her şey yolunda :) üçüz gebelik benimki :) 6+1im bugün. Kalp atışını henüz duyamadık.
Canim cok sewindim ne guzel bi anda uc bebek😍😍😍
aynen allah razi olsun annemden esimden saolsun yapiyor bir basak burcu olarak kendimi tutamaz temzlemeye kalkardim😜🤣
Canim cevremde hic basak yok ozelliklerini yazsanaa iyi kotu
Yarin 5. Haftam bitiyor tahminimce. Cumartesi randevu almistim o zaman insallah gorebiliriz☺☺
Gozukur canim ozamana insallah gorursun sonrada kalp atisini duymayi beklicen suan bende bekliyorum❤️
İnan hiç bilmiyorum ama ısıtamıyorum ve kasık ağrısı da yapıyor ben kışın hiç çorap giymezdim ayaklarım yanardı şimdi elimden gelse ayağımı kaynar suya tutacağım o derece buz gibi inşallah geçer bu soğukluk yoksa mahvoldum ben
Canim gunduzdemi uyuyor benim gibi sadece aksammi usuyor, bende diyorum hep hamileler yanar diyolar ben niye usuyorum die sewindim walla yazamana yanliz deilmisim🙏

Efenin_Annesi Efenin_Annesi Canim benide eklermisin 5+5 haftalik❤️tup bebekmi burda herkes benim normal hangi grupla birlestik kafam karisti😇😇

Canim cok sewindim ne guzel bi anda uc bebek😍😍😍

Canim cevremde hic basak yok ozelliklerini yazsanaa iyi kotu

Gozukur canim ozamana insallah gorursun sonrada kalp atisini duymayi beklicen suan bende bekliyorum❤️

Canim gunduzdemi uyuyor benim gibi sadece aksammi usuyor, bende diyorum hep hamileler yanar diyolar ben niye usuyorum die sewindim walla yazamana yanliz deilmisim🙏
normal ahamile tup bebekle hamile arkadaslarin ortami tatlim ayirt edilmiyo iki konuyu birlestrmisler . inan konular ayryken yapabiliyrdum ama suan yapamiyorum liste düzenini 🙁💛

normal ahamile tup bebekle hamile arkadaslarin ortami tatlim ayirt edilmiyo iki konuyu birlestrmisler . inan konular ayryken yapabiliyrdum ama suan yapamiyorum liste düzenini 🙁💛
Anlafim canim bazi transfer gruplari warya onlarla birlestik sandim🤭🤭🤭🤭biz zaten azdik ama birlestiren bi haber werip duzenleyeymis iyiymis🙃🙃

Eklentiler

• 458D8BEE-D9E2-4431-855F-A7A2DE158A4F.jpeg
    458D8BEE-D9E2-4431-855F-A7A2DE158A4F.jpeg
    40,9 KB · Görüntüleme: 47
Günüm geçmedi yarın adet günüm hatta inanın hiç belirti de yok ama pozitif çıkıyor inşallah sıkıntı yokturdur ne batma ne bulantı hiçbişi yok bende
Herkeste belirti olmuyor canim sen canini sikma testte varsa bebek var demek zaten, beta hcg ye baktir bakalim deger kac erken ogrendinya biraz artisa bakalim

Herkeste belirti olmuyor canim sen canini sikma testte varsa bebek var demek zaten, beta hcg ye baktir bakalim deger kac erken ogrendinya biraz artisa bakalim
Aynen inşallah artış olur adete 6 gün önce yaptığım negatifti bugün yaptığım ise baya koyu pozitif sanırım günden güne baya değişti adetten sonra daha da yükselir inşallah

Aynen inşallah artış olur adete 6 gün önce yaptığım negatifti bugün yaptığım ise baya koyu pozitif sanırım günden güne baya değişti adetten sonra daha da yükselir inşallah
Aynn canim artar, kan sonucunu yaz merak ederim seni❤️💗ilk gebelikmi nekadar zamandir istiyodun

Canim sen basak burcuydun demi ozelliklerini yazsana int cok baktim ama birinden duymak daha net😇😇
cnm temizlige duskun olurla iyi niyetli sicakkanlidirlar ben merkezci degillerdir guzellik bakim kisisel ve yasadikalri ortama özen gösterir guzel bakarlar ellerinden her iş gelir bnde bu kadar biliyorum birde duygusal yönüm agir basar

X