2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Dün ben yedim ekmek arası domates beni fena yaptı domates asitli ya suyu kötü oldum

Amin canım inşallah teşekkürler

Nub'u göremedim ama kemik yapısına göre erkeğe benzettim

Ya masallah saglikla hayirla kucagina gelsin insallah tamda ortada durmus bebis, cinsiyet konusunu bilemiyorum

Ayy alnı da bombeli gibi. Bilemedim ben erkek dedim ama. Arkadaşlar da yorum yapsın

Nub'u göremedim ama kemik yapısına göre erkeğe benzettim
Aslında ben de erkek bekliyorum eşimin ailesinde erkek çok yaygın sağlıklı olsun da kız erkek fark etmez yine de meraktan dayanamadım sordum
Ya masallah saglikla hayirla kucagina gelsin insallah tamda ortada durmus bebis, cinsiyet konusunu bilemiyorum
Amin inşallah ya hepimiz bebişlerimize hayırlısıyla kavuşuruz
Yaaa nasıl da büyümüş minik maşallah annesiiii
Çok sağol aylinliş, valla büyümüş bebişler hayırlısıyla kavuşalım onlara

İnşAllah canım benim doktora sordun mu tahmini varmıymış diyecem ama olsa da söylemiyorlar gerçiiii her anı ayrı bir heyecanmış yaa
Yok canım hiç sormadım genetik faktorlerden erkektir gibi geliyor onun icin sormadim valla cok degisik bir surec ya insallah her sey rayinda gider hepimiz icin 12. Hafta tam bittiginde de ikili test ve genetik test yapicaz. Insallah iyi haberler aliriz

Onu ben de çook merak ediyorum karnımız şişmeye başlayınca duyuyorlarmış kalp sesini çok seviyorlarmış diye duydum ama bakalım

Yaaa bin kere maşallah rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin inşallah....Ben bu haftalarda bilemiyorum malesef.. Aslında nub teorisi veya başka şeylere bakıp tahmin ediliyor bilen bir arkadaş varsa bize de öğretsin.

Cok tesekkurler canim amin hepimiz saglikla kucagimiza alalim bebislerimizi kacti mi haftasi cinsiyetin saglik olsun biraz da isin girgiri zaten

Yaaaaa bu nasıl güzel bir resim Nasıl büyümüş allah nazarlardan saklasın

Onu ben de çook merak ediyorum karnımız şişmeye başlayınca duyuyorlarmış kalp sesini çok seviyorlarmış diye duydum ama bakalım
Ay çok heyecanlandımm bi an önce gelsin o günler :) benim kedim bide cocuklari hic sevmiyor haha hemen saklanip kaciyor onlardan benim disimda kimse onu sevip dokunmasın istiyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…