2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Yarın güzel haberlerini bekliyoruz canım. Öğretmen misin çok güzel ya 😊

Ben işteyken uzun bol üst giyip pantolonun düğmesini açıyorum 🙈 Allahtan kış ve sahadayım günün çoğunluğu mont sağ olsun😊 Yeni pantolon almak için erken mi acaba 🙄 yarın mutluka haber verirsin benim daha 3 haftam var kontrole 😩
İnşallah iyi haberler yazarım buraya evet anasınıfı öğretmeniyim özledim miniklerimi 🥰 yeni pantolonu ben de düşündüm sonra dedim o da olmaz ilerde boşuna almayım biraz daha bekleyelim iyice büyüsün göbüşler 🤰😍 Allah kontrol günü beklerken sabır versin gönül ferahlığı versin inşallah hepimize çalışmak zaman geçirmek açısından iyi kolaylıklar diliyorum dikkat et kendine sahada 🙏

Yarın güzel haberlerini bekliyoruz canım. Öğretmen misin çok güzel ya 😊

Ben işteyken uzun bol üst giyip pantolonun düğmesini açıyorum 🙈 Allahtan kış ve sahadayım günün çoğunluğu mont sağ olsun😊 Yeni pantolon almak için erken mi acaba 🙄 yarın mutluka haber verirsin benim daha 3 haftam var kontrole 😩
Evden çalışmaya geçmedin mi? 🥴

MUHAMMED ALİ👶🏻
ÖMER ASAF👶🏻
ZEYNEP TUANA🎀
SON KARAR İSİMLERİMİZ TEYCELERRR NASILLL💞💞💞💞💞💞
Cok guzel isimler bir an once dogsunlarda isimleriyle seslenelim onlara 🙏
Isim fikir alisverisi baslamis bakiyorumda 🥰 kizim olursa kardelen oglan olursa poyraz yada karan isimleri geciyo icimden benimde 😍
Benim oglumun ismi poyraz tekrar oglum olursa ismi kuzey olacak insaallah cunku poyraz kuzeyden esen ruzgar demek
Kiz olursa hic karar veremedik

Ben de Elika diye bir programdan takip ediyorum gebeliğimi tavsiye ederim oranın da forumu var bebeğin gelişimini hafta hafta bilgilendiriyor kilo takibi var bir sürü şey var bir de böyle yazılı çerçeveleri var bir deneyim dedim güzel oldu günce tutuyorum oraya yapıştıracağım Allah'ım inşallah heveslerimizi yarıda bırakmasın sağlıkla kavuştursun yavrularımıza 🤲🧿🥰
IMG_20210203_201807.jpg
IMG_20210203_202217.jpg
IMG_20210203_202204.jpg

Ben de Elika diye bir programdan takip ediyorum gebeliğimi tavsiye ederim oranın da forumu var bebeğin gelişimini hafta hafta bilgilendiriyor kilo takibi var bir sürü şey var bir de böyle yazılı çerçeveleri var bir deneyim dedim güzel oldu günce tutuyorum oraya yapıştıracağım Allah'ım inşallah heveslerimizi yarıda bırakmasın sağlıkla kavuştursun yavrularımıza 🤲🧿🥰
Eki Görüntüle 2776399 Eki Görüntüle 2776397 Eki Görüntüle 2776398
Allah tamamına erdirsin 🥰 dün göbek muhabbeti yapmıştık benim de aynen göbeğim öyle şu anda 😁

İnşallah iyi haberler yazarım buraya evet anasınıfı öğretmeniyim özledim miniklerimi 🥰 yeni pantolonu ben de düşündüm sonra dedim o da olmaz ilerde boşuna almayım biraz daha bekleyelim iyice büyüsün göbüşler 🤰😍 Allah kontrol günü beklerken sabır versin gönül ferahlığı versin inşallah hepimize çalışmak zaman geçirmek açısından iyi kolaylıklar diliyorum dikkat et kendine sahada 🙏
İnsallah guzel haberlerini bekliyoruz☺️ amann okullar açılınca dikkat et canim anasinifi bebeleri hep koşa koşa gelip sariliyorlar. kontrolsuzce kosuyorlar flan..carpma ihtimali cok oluyor. Ben gecen sene ogluma hamile iken kac kez tehlike atlattim oyle. Allah korusun bebislerimizi🙏

Selam kızlar ☺️ Dün akşam rutin mide yanması ve bulantısıyla yattım, artık bu saatlerde midemin yanmaya başlaması lazımdı ama başlamadı. Pozitif olup bir şey yoktur paranoya yapma diyorum ama normal mi sizce 😁 arada hafif batmalar falan devam. Bugün 9. Haftam dolacak hayırlısıyla. Bugün de kumpir istedi canım onu falan yaptım acaba patates mi iyi geldi nedir valla anlayamadım 🙈 mide kötü olsa dert, olmasa dert.. 😒
Aynen belirti olsa vesvese yapıyoruz olmasa yapıyoruz 😅 hepimiz aynı durumdayız Allah yardımcımız olsun 😊

Maşallah ☺️ cok tatliş olmussunuz😍

İnsallah guzel haberlerini bekliyoruz☺️ amann okullar açılınca dikkat et canim anasinifi bebeleri hep koşa koşa gelip sariliyorlar. kontrolsuzce kosuyorlar flan..carpma ihtimali cok oluyor. Ben gecen sene ogluma hamile iken kac kez tehlike atlattim oyle. Allah korusun bebislerimizi🙏
Haftada iki gün olacak okul o zaman da dikkat edicem mecburen normalde onlar sarılmadan ben sarılırdım ama şartlar değişti maalesef Rabbim sağlıklı uzun ömürler versin yavrularına hepimizi bu Corona illetinden korusun inşallah biran önce biter🙏 normal hayatı çok özledik

Kızlar iyi akşamlar birşey sorucam bundan 15 gün önce doktoruma gittiğimde keseye göre 5+1 demişti , dün gittiğim de ise 6+5 dedi hesaplayınca yada uygulamaya bakınca uyuşmuyor neden ?

Haftada iki gün olacak okul o zaman da dikkat edicem mecburen normalde onlar sarılmadan ben sarılırdım ama şartlar değişti maalesef Rabbim sağlıklı uzun ömürler versin yavrularına hepimizi bu Corona illetinden korusun inşallah biran önce biter🙏 normal hayatı çok özledik
Aynen öyle canim 😔Aminn 🙏

amin cnm insalllahhhh🤲🤲😢 hemenn indireyimm bende😍😍

Kızlar iyi akşamlar birşey sorucam bundan 15 gün önce doktoruma gittiğimde keseye göre 5+1 demişti , dün gittiğim de ise 6+5 dedi hesaplayınca yada uygulamaya bakınca uyuşmuyor neden ?
Yani şimdi 15 gün geçtiği için 7+2 olmalıydı diyorsunuz. İlk zamanlarda böyle sapmalar olabiliyormuş ilerleyen haftalarda yakalıyormuş bebek. Doktorunuz bişey dedi mi bu konuda?

Çok tatlısınız karı-koca maşallah bayıldım enerjinize 😍

X