2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Hamilelikte saç dökülmez aksine hiç olmadığı kadar gürleşir bakımlı olur. Emzirme dönemi dökülür ama o da geçici. Doktoruna söyle bence bi vitaminlerine bakar belki demir eksikliğinde oluyor dökülme mesela. Gerçi her halükarda 12 haftada demire başlatır. Belki fazla kullandırır ama
Benimde sac dokulmem var bide cansizlasti ama kan tahlili yaptrdim ben herseyim normal ckkti ben hamilelige yordum dokulmeyi baska neden olurki 🙄

Caniim cok sagol amin hepimiz icin inşallah 😊 diger ogluslarimin ultrason kagitlarina da baktim onlar da boyle soldaymis😄 galiba beni 3.uncu oglan bekliyor😄 nasip. Dogduktan sonra hic farketmiyor kizi erkegi zaten. Suan sadece meraktan arastiriyorum bir an once 12.hafta olsa da ogrensem diye bekliyorum.
Şu teorinin tutmayani yok mu acaba. Adi ustunde teori olmali dimi ama😂
Canım eminim ki tutmayanı çok :)) biraz nette baktım tutmadı diyen de var tuttu diyen de.... zaten kız erkekten birinin olma olasılığı yüzde 50... Ne teori atarsak atalım tutma oranı en düşük yüzde 50 😂 rabbim inşallah gönlünde olanı sağlıcakla nasip eder.

Canım eminim ki tutmayanı çok :)) biraz nette baktım tutmadı diyen de var tuttu diyen de.... zaten kız erkekten birinin olma olasılığı yüzde 50... Ne teori atarsak atalım tutma oranı en düşük yüzde 50 😂 rabbim inşallah gönlünde olanı sağlıcakla nasip eder.
Aynen oyle valla🤭 bakalim zaman gosterecek.. sağlıkla kavusalim bebislerimize insallah. Amiinn camim sana da😊♥️

İlk kontrolüme karından 11mm
7 gün sonra devlette karından baktı 14mm boştu
3 gün sonra bebek vajinal ultrasonda göründü 4,12mm, keseyi bilmiyorum.... Canım sen kese boyutuna vs hiç takılma yarın kendi doktorundaki kontrolden sonra rahatlayacaksın ve İnşallah yoktur ama kanama alanı herkeste oluyor. Çözülemeyen sorun değil içini ferah tut.
İnşallah herşey yolundadır hepiniz çok sağolun kızlar 🤲🏻

Hamilelikte saç dökülmez aksine hiç olmadığı kadar gürleşir bakımlı olur. Emzirme dönemi dökülür ama o da geçici. Doktoruna söyle bence bi vitaminlerine bakar belki demir eksikliğinde oluyor dökülme mesela. Gerçi her halükarda 12 haftada demire başlatır. Belki fazla kullandırır ama
Demirime hamile kalmadan önce baktirmistim gayet normal di, nedense 2 haftadir aşırı saç dökülmesi var

Görüntü aşırı kötü biliyorum ama bana da cinsiyet tahmini yapar mısınız🙈 karından ultrason

Eklentiler

• IMG_20210203_201648.jpg
    IMG_20210203_201648.jpg
    66,1 KB · Görüntüleme: 40
Kizlar cinsiyet tahmini alabilir miyim😊 (iki oglum oldugu bilgisini cebinize koyup bakar misiniz🤪) saka tabii.. şu ramzi teorisine baktim dun gece bayaa. Bir de sizden duyayim☺️
Icime kız dogdu nedense, yada benim gibi iki erkek duyunca hayirlisiyla saglikla kiz olsun dedim😀teoriden anlamıyorum ben, hayirli evlat olsunlar insallah
Karından da vajinal de duyamadık kalp atışını😔7+1 kese 24 mm olmuş,ama kalp atışı yok.Haftaya perşembeye randevu verdi,sanırım önce bakacak kalp atışı yoksa kürtaj yapacak😔😭
Insallah o zamana duyarsin bende ilk bebeğimi 8 haftalikken duymustum kalp atisini

Benimde sac dokulmem var bide cansizlasti ama kan tahlili yaptrdim ben herseyim normal ckkti ben hamilelige yordum dokulmeyi baska neden olurki 🙄
Aynen ben de hamilelikten önce baktirmistim demir dahil bazı degerlere. Hepsi normaldi. Düzelir insallah

Icime kız dogdu nedense, yada benim gibi iki erkek duyunca hayirlisiyla saglikla kiz olsun dedim😀teoriden anlamıyorum ben, hayirli evlat olsunlar insallah

Insallah o zamana duyarsin bende ilk bebeğimi 8 haftalikken duymustum kalp atisini
😍😍😍😍 Hayirlisi canim. Bakalim ne cikacak bir ay bekleyeceğiz mecbur 😄 aminn ins saglikli sıhhatli hayirli evlat olsunlar da♥️♥️

X