2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Arkadaşlar 6+0 dayım. Bulantılarım başlamadı. 5+4 de kalp atışını duyamadık. 7.hafta çağırdı dr. Sizde durumlar nasıl ?
Ben son adet tarihime göre bugun 7+3 üm ama geçen hafta dr 1 hafta geri olduğunu söyledi gec yumurtluyorum ben çünkü. 6+3 sayılır bugun yani, gecen hafta sadece kese gördük bu hafta kalp atışı icin çağırdı. 4 gündür aşırı bulantım var 🙁

Eki Görüntüle 2774897 Yaptık ilk alisverisimiźi teyceler💞🤲🤗👶🏻👶🏻
Bol kirletmeli günlere kuzum hayırlı olsun 🙈🙈🤗🤗😍 bende odasına avize aldım ahahhaha dün sipariş ettim ilk alışverişim oldu paylaşayım hattta 🤗 alt kısımda

1-2 damladan bişey olmaz. Ben 3-4 günde bir sabah yarım limon sıkıp üzerine ılık su ekleyip içiyorum aç karnına. Bi de düşük tansiyonluyum ve kanım sulu. Bana bişey yapmıyorsa normal birine hiç yapmaz

Ben sormustum doktora canim suya sodaya limon sıkıp icebilirsin dedi
Teşekkür ederim kızlar 🤗🤗🤗🤗

59ED8188-2D10-4849-B82F-677C109F679D.jpeg

buda bizim ilk alışverişimiz 🙈🤗

Arkadaşlar 6+0 dayım. Bulantılarım başlamadı. 5+4 de kalp atışını duyamadık. 7.hafta çağırdı dr. Sizde durumlar nasıl ?
5+4 de duyamadık canım 6+2 de vajinal ultrason ile duyduk. 7.hafta içindeyim bulantı hiç yok tam tersi iştahım açık çok çok fazla.. İnşallah 7.haftada duyacaksın 😊

Kızlar selam 🙋‍♀️ biliyosunuz düşük yapıyodum. Bugün gittim doktora kürtaja gerek kalmamış kendiliğinden düşmüş dua edenlerden Allah razı olsun🙏 Umarım hepiniz iyisinizdir ve sağlıkla büyütüyosunuzdur bebişlerinizi.
Canım kürtaj olmamana çok sevindim rabbim inşallah en yakın zamanda tekrar kavuştursun.. Kendine çok dikkat et 🌺

Kızlar selam 🙋‍♀️ biliyosunuz düşük yapıyodum. Bugün gittim doktora kürtaja gerek kalmamış kendiliğinden düşmüş dua edenlerden Allah razı olsun🙏 Umarım hepiniz iyisinizdir ve sağlıkla büyütüyosunuzdur bebişlerinizi.
Rabbim kısa sürede sağlıklı bi hamilelik de nasib etsin inşallah 💕🙏🤲

Kizlar cok rüya görüyor musunuz kafam dolu acaba ondan mi normalde nadir rüya görürüm ama şuan abartısız 10 dan fazla rüya görüyorum çoğunu da hatırlıyorum kalkınca 2 oglum var onlar cok istiyorlar bir kiz kardeşleri olsun eee yakınlarımdan da hep ins sağlıklı hayirli bir kızın olur diye söylentiler eee benim gönlümde kızdan yana tabi Rabbim ne verirse hayırlısını diyorum hep erkek bebek seviyorum ruyamda suan sata gore 5+4 ama gecen hafta dr ultrasonda bakmıştı ordaki hesaba gore şuan 5+1 im pazartesi dr a gitmek istiyorum kalp atışları duyulur mu yada kesenin icind3 bebeği görür unuttum küçüğüm şuanda 8 yaşında cok zaman geçti
Ben normalde de çok rüya görürdüm, iyice arttı 🙊sabaha kadar sanki 8 bölümlük dizi çekiyorum rüyamda🤪 sürekli de uyanıyorum tabi. Ben ilk kez 7+3 de muayene oldum bebeği görüp kalp atışını duydum. Öncesi hakkında hiç fikrim yok açıkçası.

Kızlar ya tuvalette ıkınmak bebeğe zarar veriyor diye okudum olabilir mi? Doktoru böyle bişey diyen var mı? iki gündür çok fazla ıkındım tuvalette. Bilmiyordum. Sizce bebeğe zarar vermiş midir 2.aydayız. Çok korktum bilgisi olan lütfen yardımcı olsun çok rica ediyorum

X