2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Nasıl 2 kilo almış ya ben hamile oldugumu düşününce bile 2 kilo alıyorum 🤦 o yoruma pek inanmadım bebek 1 kilo mu dogmus yani plesentasi suyu rahimin büyümesi vs derken 2 kilo imkansiz
Gerçekten ya otomatikman iki kilo yüklendi sanki bana öğrendiğimde 😀 bana da abartı gelmişti zaten

Kızlar selam Bu gun doktora gittim.ikizlerinin biri 6+5 digeri 6+2 gibi bisey soyledi doktor. Gelişim olarak geride kalırmı diye sordum zaman gösterir dedi. 7. Haftadayım normalde .kalpler atıyor çok şükür karnından göremedi gaz varmış cok uğraştı baya. Dün kabızdım heralde ondan dedi. Sizde durumlar nasıl? Kan tahlilinde rubella pozitif çıktı. Anlayan bilen varsa yorum rica ederim 😘😘🤲🤲🙏

Geçen bir yerde yorumlarda okudum burası değildi kadın hamileliğinde sadece iki kilo aldığını iddia ediyor böyle bir şey mümkün değil bence. Sizce ? Benim şu an sadece göğüslerim iki kilodan fazladır 😀 çok alacağım gibi görünüyor hayırlısı
Onu yazan kişi ya insanlarla dalga geçiyor ya da aklı başında değil plesenta eş amnion sıvısı bebek sadece bunlar bile en az 5 kilo

Kızlar selam Bu gun doktora gittim.ikizlerinin biri 6+5 digeri 6+2 gibi bisey soyledi doktor. Gelişim olarak geride kalırmı diye sordum zaman gösterir dedi. 7. Haftadayım normalde .kalpler atıyor çok şükür karnından göremedi gaz varmış cok uğraştı baya. Dün kabızdım heralde ondan dedi. Sizde durumlar nasıl? Kan tahlilinde rubella pozitif çıktı. Anlayan bilen varsa yorum rica ederim 😘😘🤲🤲🙏
[/QUOTE
Hayırlı olsun sağlıkla ilerler inşallah 🥰 rubella ıgG mi IgM mi

Geçen bir yerde yorumlarda okudum burası değildi kadın hamileliğinde sadece iki kilo aldığını iddia ediyor böyle bir şey mümkün değil bence. Sizce ? Benim şu an sadece göğüslerim iki kilodan fazladır 😀 çok alacağım gibi görünüyor hayırlısı
Ben oğlumda sadece 3 kilo aldım 😊 Bulantılardan 8 kilo vermiştim bi de 8 aylık doğunca, hamileliğime başladığım kilonun 3 fazlası ile doğuma girdim 😊

Ben bu ay 3 kilo aldım 😂 daha 8 ay var, 2 kilo nedir ya😂

Ben polikistik over olduğum için klomen başta olmak üzere düzenli hormon ilaçları kullandığım için hamile kalmadan önce de kilo aldım şiştim ama sonuç olumlu oldu ya çok şükür hiç gözümde bile değil

X