2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Iyi akşamlar dün akşam koyu kahverengi leke gelmişti,aşırı kasık ağrısı sanki adet öncesi ağrısı gibi cok sancılandım.Sabah ilk isim doktora gitmek oldu ve maalesef düşük başlamış 😭kanamam arttı nasip böyleymiş demekki Rabbim birdaha nasip eder ins😔.Sizlere sağlıklı bir hamilelik diliyorum inş Rabbim sağlıklı bir şekilde bebeklerinizi kucağınıza almayı nasip etsin 🤲

Çok geçmiş olsun canım, çok üzüldüm gerçekten ☹️ Allah sağlıklı gebelikler nasib etsin, inşallah çabuk atlatırsın 🤲

Canım bende araştırma içerisindeyim.Perinatolog araştırdım.Riskli durumum var diye.Gebelik takibi yapmıyormus diye kadın doğum doktoru bakınıyorum.Medipolde canan acar demir diye doktoru arastirdim.Memnuniyet de fazla .Hem riskli gebeliklede ilgileniyormuş.Mine hanımida B biristanbulmasali_ tavsiye etti.Baya iyi doktorlar var bu hastanede.🥰
Pendik medipol kadın doğum bölümüyle meşhur zaten:)

Çok iyiymiş o zaman😊Doktorlar hakkında hep iyi yorumlar var gerçekten.canim doğum fiyatları nasıl öğrenebildin mi?
Kalp atışı duymadan hiç araştırmaya girişmedim açıkçası. Bugün duydum kalp atışını. Bundan sonra araştırmaya başlayacağım. Bilgi aldığımda paylaşırım seninle de🌸

Ben de yoğurdu daha kolay tüketebiliyorum. Hatta yoğurdumu kendim evde yapıyordum inek sütüyle ama Dr um pastörize sütten yapmamı söyledi. Bunun diğeri kadar faydası var mı onu bilemiyorum. Siz hangi yoğurdu tüketiyorsunuz?
Ben bazen kendim yapıyorum bazen ev yoğurdu alıyorum marketten.pastörize sütten de yoğurt yapabilirsiniz. Sandığımız kadar kötü değiller ben kendi oğluma da pastörize süt içiriyorum. Yoğurt kadar faydalı olamaz ama süt

Günaydın herkese biz bugün keseyi gördük vajinal ultrasonla kalp atışını henüz duyamadık 5 haftalık yavaş yavaş oluşmaya başlıyor, yolk saç oluşuyor dedi doktor duymamız gerekmez miydi vajinal ultrasondan🙄

Eklentiler

• IMG_20210128_104103.jpg
    IMG_20210128_104103.jpg
    110,8 KB · Görüntüleme: 94
Günaydın herkese biz bugün keseyi gördük vajinal ultrasonla kalp atışını henüz duyamadık 5 haftalık yavaş yavaş oluşmaya başlıyor, yolk saç oluşuyor dedi doktor duymamız gerekmez miydi vajinal ultrasondan🙄
Vajinalden duymak için bile erken 5 hafta. Bi sonraki gidişte duyarsınız

6+0 da vajinal duyamadım ben ve yarın gideceğim inşaAllah her şey yolundadır .. henüz erken merak etmeyin 🙂

X