2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Oturup yatarken iyiysen eğer yalancı sancı diyolar işte bende 2 saattir ayaktaydım oturunca sancılandım falan kalktım yine var 3 dk sonra geçti. Yorgunluktan mış meğersem. ama o sırada eşime diyorum ki kalk sancım var evi süpürüp silelim kamerayı tak hemen duş alalım

Kamera neden duş alırken ben niye anlamadım

Arada bendede ağrı oluyor ama piskopatım ben ağrı geldiğinde dans ediyorum. Acı çekmeyi seviyorum sanırsam inşallah doğum anındada böyle düşünmeye devam ederim
Ahahah bende sancıları karşılarken odaklanıyorum duvara bakıyorum uzun uzun böyle hiç sesim çıkmıyor. Eşimde artık böyle anlıyor sancı çektiğimi kendi kendine bişeyler yaşıyosun aşkım ama diyor bide

Gözümde canlandırdım da komik görünür duvara odaklanmak. Bari eşinin elini tut falan

Kovid dönemine denk geldi her şey üst üste geldi ya doktor bile ayarlayamadım düzgün. Ameliyat için babanın imzası gerekiyormuş galiba

inan ki bende …
Squat falan yapıyor musun ben bugün çok az yürüdüm şimdi biraz da squat yapayım diyorum ama bir yanımda korkuyor acele etmeyeyim biraz daha kilo alsın diyorum sonra vazgeçiyorum squat yaptım diye hemen doğuracak halim yok diyorum çok kararsız kaldım

Yaa ben de hem bebegimi cok merak ediyorum kokusunu yüzünü herseyini, emzirmeye can atıyorum, hem de cok hüzünlüyüm içimden çıkacak diye sanki vedalasiyomusuz gibi off çok sinir bozucu

Hiç üzülmeyin. Ben de böyle diyordum, şimdi o kdar mutluyum ki ısıra ısıra öpe öpe bitiremediğim için. Allah sağ salim kucağınıza almayı nasip etsin tüm hamilelere, çok acayip bi sevgi bu.

Kızlar dua edin hastaneye geldim 2 cm açıklıkla bekliyorum
Hayırlı haberlerini bekliyoruz sağlıkla kavuş inşallah
Bende yapayım ya doktor da acele etme suyun gelince gel diyor beklemek stres yapıyor insana
İçerde sağlıkla kalsın da geç olsun güç olmasın demek daha vakti gelmedi. Küvöz olayı da yanlış bence. Yanlış anlatmış olabilir dil durumundan dolayı. Yüzdün yüzden kuyruğuna geldin. Covid eş ilk çocuk Hasreti çok çektin . şimdi Tadını çıkarma zamanı . Ayaklarını Uzat sağlıkla kavuşmayı bekle endişe etme bence

Hiç üzülmeyin. Ben de böyle diyordum, şimdi o kdar mutluyum ki ısıra ısıra öpe öpe bitiremediğim için. Allah sağ salim kucağınıza almayı nasip etsin tüm hamilelere, çok acayip bi sevgi bu.
Çok teşekkür ederim inşallah öyle olucak benim de biliyorum ama şu bikac gün böyle hissedicem heralde

Hadi kızlar hep beraber bana enerji yoluyla sancı gönderiyoruz ne zamandır kasılmalarını takip etmiyordum çünkü gram sancım yok. Yine çok sık olduğu için sırf meraktan takip edeyim dedim sonuç ortada ama yine 1 gram sancım yok hayır sancım yoksa niye bu kadar kasılma var inşallah açılma falan yapar da bir işe yarar bari. Geceleri 1 kere sancı geliyor sadece, böyle böyle gündüze de dönüyordur inşallah

Eklentiler

• 20210912_213711.jpg
    62,5 KB · Görüntüleme: 54
Bence mutlaka açılma oluyodur, hatırlasana benim de sadece 1 aksamki kasilmalarla erken doğum riskim olmustu, sancı da yoktu. Eger böyle sancı pek hissetmeden açılman olursa cok şanslısın demektir hadi insallah kontrol ne zaman?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…