2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Evet cnm parol açtı baya antibiyotikte vermişti doktor. Oda iyi geldi. Bugün biraz daha iyiyim sanki. Yataktan kalkmak sorun oluyor bant cekistiriyor vücudumu. Duş bir kez aldim su geçirmeyen bant diyolar ama bisey olmaz heralde. O bantla düş almak. Alabilirsin demişlerdi duş icin. duzelicem ki bebise faydam olsun. Aliscaz birbirimize emzirme işini de cozersek tamamdır

Hangi anesteziden oldun? Genel mi epidural mi?
Canım o kısmı hiç sorma epidural yaptılar zaten korktum 6 tane falan kucuk kucuk iğneler vurdular. Bacaklarım uyuştu ama. Doğuma başladılar hissetcen biraz çekiştirme falan dedi dr. Ben catur çutur herşeyi hissetmeye başladım söyledim sonra. Koldan tamamen anestezi verdiler uyumusum sonra. Kâbus gibi geçti biraz fotolarım var bebisle ama ben hep uyuyorum yanıma tutmuslar ameliyathanede

Inşallah cnm. Bakalım olucak biseyler

Yataktan kalkmak biraz zor oluyor kuzum yanma gibi oluyor ama bi kaç güne geçiyor benim genelde duş aldıktan sonra o yanma etkisi oluyordu oda tek bi tarafta dikişlerin bittiği kısımdaydı sanırım bantla alakası olacağını sanmıyorum bant çıktıktan bi kaç gün sonra düzelir bant yokkende duş alınca yine dikişlerin bittiği yerde hep sızla tarzı olurdu oda banttan bi kaç gün sonra geçmişti yani 10 günü falan buluyor düzelmesi

Maşallah kuzum allah analı babalı büyütsün inşallah gözünüz Aydın

Hurma var evde yiyeyim bari incir yiyorum bulgur pilavini duydum ama dahaca yapmadim firsat da bulamiyorumki bide oglum var 2cocuklu hayata adapte olmaya calisiyorum gece emziriyorum ama baya uzun suruyor nerdeyse 1 saat emziriyorum baktim mizmizlaniyor azcikda mamayla takviye yapiyorum doyunca 3 saat uyuyor sonra gunduzleri hep emziriyorum doymama durumuna gore yine takviye yapiyorum derken bi döngü gidiyor iste gün nasil geciyor anlamiyorum bile

Anladım canım benim işte acil oldu epidural diye sıkıntı olmadı

Şu an beni anlattın annemle 9 gündür birlikteyiz bende kalıyor. Gün aşırı kaynanam geliyor oynatmama az kaldı doktorum nerde modundayım. İş de yapmıyorlar her biri bir köşede uzanıyor bir de bana iş yapma ameliyatmışım diyorlar bunlara kalsa aç kalıp evi de bok götürür

Ben stil tee aldım Maltana diye bir içecek var onu aldım. Bol su içiyorum. Damlalar varmış bestlak galactico diye onları da beğeniyorlar. Ben almadım. Bir de milktea varmış ona da iyi diyorlar

Çocuk dr umuz beslak süt damlasi önerdi ondan kullanmaya başladım işe yarıyor sanki

Benimk de doymuyor hiç anlamıyorum minicik mide nasıl doymaz

Epiduralli normal dogum dusunen ,yapan arkadaslar var miiii? Korkuyorum biraz epiduralin riskleri acisindan. Dogumu uzatiyor, ikinmayi zorlastiriyor diyorlar

Hayırlı uğurlu olsun iki gece kaldık. Bebek 48 saati doldurduğunda kan tahlili yaptılar. Biz daha önce çıkmak istedik ama bebeğin saati dolup tahlillerini tamamlamadan çıkarmadılar

Benim de gündüz rahat gece parça parça uykularla geçiyor. Sütüm var ama yine de aranıyor, karnı agridikca gazı geldikçe meme arıyor emerek rahatlıyor. Resmen gece memede yasiyor kendileri canım humana çay, malt içecek, 3-5 inciri kaynat suyunu iç, bol su, her gün ılık duş (sırtına sıcak su vur sütü arttırır) bunlar benim daha önce fayda gördüklerim.

Sezeryan sonrası 8 gün kan sulandırıcı iğne oldum baş ağrısı yaşamadım. Damar tıkanıklığı ile aynı şey mi bilemedim. Belki doktoruna danışmak istersin.

Hayırlı olsun hoşgeldi bebişin sağlıkla büyüsün inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…