2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Ya ben eminim sancinin tarif ettiğim şey olduğuna çünkü nst sırasında oldu benim bu üç kere. Hani ufak tefek değil 100 oluyodu sancı tam da o his geldiğinde. Hatta bı serum verdiler tekrar nst çektiler bu doğuruyor falan olmasın diye ama değil işte öyle hemen dogurulmuyo demek ki

Cikolatayi adettendir diye hemsirelere vermelik goturucem ne garip detaylar degil mi malesef hala kesin budur demedik, esim kafa yormaya basladi ama en azindan, olmazsa ben direticem bir noktada
38+3 te cati muayenem olacakti, ondan sonra karar veririz demistik esimle. Bir gün once doğum başlayınca hastaneye giderken esim son karari bana bıraktı.
Mesajlari yeni yeni okuyabiliyorum, adetimdir bilirsiniz gec de olsa okurum hepsini.
Bitince Ipek'le 9 günün ardindan durum guncellemesi yapacağım.

Ben en fazla 47yi gördüm o da 2 kez sadece karnın sertleşip gevşiyor muydu hiç regl ağrısı falan oldu mu

Nişan işi de belli olmuyor bazen nişandan sonra ay geçiyor diyorlar ama tabi hakkın var nişan gelince kim olsa tetikte olur
Keşke benimde geçse valla daha ne isterim 6 gündür dayanıyoruz ilaçla ama bakalım nereye kadar gidicek bekliyorum

Bebek ayri odada sen ayri odada mi duracaksin, yoksa bebekle sen ayri odada misafirler ayri odada mi olacak ? Ay anlamadim

Keşke benimde geçse valla daha ne isterim 6 gündür dayanıyoruz ilaçla ama bakalım nereye kadar gidicek bekliyorum
Temmuz anneleri grubunda vardı biri 2-3 hafta olmuş nişanı geleli, hala doğuramadım demişti
Hurma yiyorum merdiven çıkıyorum ama günümü bekliyorum falan yazmıştı. Demek erkenmiş onun da
Hayırlısı bakalım senin süreç nasıl ilerleyecek

Ay gerçekten mi 2-4 haftası sürüyormuş internette öyle yazıyor ama ben şimdi gelmesin diye ilaç kullanıyorum ya ondan bilemiyorum ne olacağını.

Belki ilaç olmasa çoktan doğurmuştum 2 cm açıklıkta var haliyle şimdi ben bu satırları yazarken karnım taş gibi ve 3 dk falan oldu geçmedi. Sanki son 10 dkdır biri göğsüme basıyor belkide artık bugün sondur

Ben buraya yazdıktan sonra eşimle konuştuk.
Kimsenin kucağına vermeyeceğiz diye karar aldık.
Aileden eve gelenlere de temiz maske verip cam kapı açık olacak şekilde uzak durmak suretiyle aynı ortamda duracağız
Sonra kafayı yemezsek ve manyağa başlamazsak öyle yuvarlanır gideriz herhalde inşallah yani amin

Evet tabi ilaç tutuyor kesinlikle
Demek doktor da geciksin istiyor riske almamak için .geç olsun güç olmasın inşallah

Hahahaha ne gülerim o zaman ama hissediyorum ya çok gitmeyecek gibi duruyor. Mesela başlarda sadece kasılma vardı şimdi adet sancısı da geliyor demek ki her gün bir adım daha yaklaşıyorum
Hadi bakalim iyi yine epey zaman kazandın artık dogsa da sorun yasamaz ufaklik sütünle büyür hemen kilo alır

Bu aşırı değil normal bi tedbir bence böyle hastalık zamanı. Yapabilirseniz ne mutlu.. ben bize gelen giden olmaz diye düşünüyorum kendi ailem ve kv dışında

Ben en fazla 47yi gördüm o da 2 kez sadece karnın sertleşip gevşiyor muydu hiç regl ağrısı falan oldu mu
Bak benim de 40-50 arasi oluyodu kasılma olup nefesimin daraldığı anlarda. Bir nst boyunca 3 kez falan olunca erken doğum riskk oluştu işte ama agri hissetmiyodum hic

Hadi bakalim iyi yine epey zaman kazandın artık dogsa da sorun yasamaz ufaklik sütünle büyür hemen kilo alır
Ay evet 6 gün dayandık resmen buna da şükür ama bu sefer geliyor gibi öyle hareket ediyor ki resmen pat diye ses geliyor karnimdan sanki ayağını bir yerden atlatıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…