2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Benim bu durum 6 gündür var daha doğurmadım 🤣🤣 şimdi karnım daha fazla sertleşiyor daha uzun sürüyor ve o anda regl sancısı geliyor belki bugün doğururum 🤣
Bende ss aldım anlamazsam sancım gelince okucam anlıcam🤣
5C7F0C43-8E3C-4E13-9D4C-A27DDD20185C.png

Bende ss aldım anlamazsam sancım gelince okucam anlıcam🤣
Eki Görüntüle 2908108
Hahaha bende anlamadan doğurcam bence🤣 kaç gündür böyle kasılma geliyor ama nst de sancı çıkmıyor nedir bu doğum sancısı Allah aşkına nasıl bir şey olunca anlicaz 😅 size söz çektiğim sancı nasıl bir şey olucaksa en ince detayına kadar yazicam 🤣 bak mesela artık o kasilmaya regl ağrısı geliyor belki de böyle böyle başlayacak artık öyle düşünüyorum 😅

Hahaha bende anlamadan doğurcam bence🤣 kaç gündür böyle kasılma geliyor ama nst de sancı çıkmıyor nedir bu doğum sancısı Allah aşkına nasıl bir şey olunca anlicaz 😅 size söz çektiğim sancı nasıl bir şey olucaksa en ince detayına kadar yazicam 🤣 bak mesela artık o kasilmaya regl ağrısı geliyor belki de böyle böyle başlayacak artık öyle düşünüyorum 😅
+1 olarak beni de ekleyin. Yaşadığım şeyin ne olduğunu anlayamadan doğuracağım sanırım 😅

+1 olarak beni de ekleyin. Yaşadığım şeyin ne olduğunu anlayamadan doğuracağım sanırım 😅
Gerçekten nasıl bir şey bizi bekliyor çok merak ediyorum 😅 her dr videosunda rahmin taş gibi kasılıp gevşemesi diye anlatıyor. Biri de çıkıp dememiş ki regl ağrısı bıçak saplanması iğne batması vs olucak. Hani net elle tutulur bir tarif yok ama ben size anlatıcam 🤣

Kızlar dayanamadım hem ishal hem mide bulantısı olunca hastaneye gittim. Pcr testi aldılar. Kan ve idrar verdim sonuca göre kadın doğuma yönlendirecekler. Serum verdiler şimdi eve geldim
Enfeksiyondur canım zaten ishal salgini vardi bi ara ama hala devam ediyo mu bilmiyorum. Bulantıyla zor ama 1 tatlı kaşığı türk kahvesine 2 kasık limon sıkıp icebilirsin. Haşlanmış patates ve bol su

Gerçekten nasıl bir şey bizi bekliyor çok merak ediyorum 😅 her dr videosunda rahmin taş gibi kasılıp gevşemesi diye anlatıyor. Biri de çıkıp dememiş ki regl ağrısı bıçak saplanması iğne batması vs olucak. Hani net elle tutulur bir tarif yok ama ben size anlatıcam 🤣
Bence adet ağrısının eslik etmesi doğum sancısı oluyo. Düzenli mi bari?

Benim de annem ablam 3 yaşındaki yeğenim eniştem eşim ve ben aynı zamanda covid olduk. Hepsine ben bulaştırdım😅 eşimin ailesi 3 doz aşılı ama 2 kez direkten döndüler gittiklri yerler sonradan covid çıktı. Kp dikkat ediyor ama kv allah'a emanet herkesle şapur supur bir de bebek falan demeden baya öpüyor. Biz aileler harici misafir kabul etmeyeceğiz hele bir de erken doğum olursa. Evde de çok fazla kimsenin kucağına vermeyi düşünmüyorum öpmeye izin vermeyeceğim alınan gücenen kendisi bilir. Annem 1 ay hastanede yattı bende çok ağır geçirdim ne yaşadığımızı biz biliyoruz. O yüzden ne yapsan hakkındır bence istediğini yap alınan alınsın bende öyle yapıcam.
Beni şu kucak olayı düşündürüyor.. sen yazınca tekrar düşündüm. Eşim sen odasından getirir gösterip götürürsün diyor.. yani öylemi yapmalı hemen odasında mı göstermeli hiç salona filan getirmeden göstermek için.. ay bilemiyorum ya 🤷🏼‍♀️🤷🏼‍♀️

Bence adet ağrısının eslik etmesi doğum sancısı oluyo. Düzenli mi bari?
Iki sancı arası başta 20 dk oldu 3. Gelen sancı 10 dk ama çok şiddetli değil. Sanki sağ tarafımdan belime iğne batıp batıp çıkıyor gibi hissediyorum ama takip ediyorum bakalım ne olacak

Beni şu kucak olayı düşündürüyor.. sen yazınca tekrar düşündüm. Eşim sen odasından getirir gösterip götürürsün diyor.. yani öylemi yapmalı hemen odasında mı göstermeli hiç salona filan getirmeden göstermek için.. ay bilemiyorum ya 🤷🏼‍♀️🤷🏼‍♀️
Valla kuzum ben salona getirsem yanımızda tutsam bile kimsenin kucağına vermeyi düşünmüyorum. Elden ele gezdirme fikri beni çıldırtıyor. Odasından getirip kendi kucagindayken göster kimseye verme bence. Ben ya öyle yapıcam ya da besigi salona getirsem bile kimsenin almasina izin vermicem. Erken dogan bebeklerin enfeksiyon kapma olasılığı çok yüksek oluyormuş çok dikkat etmek lazım.

Lohusalıkta hava sıcak soğuk fark etmiyor terliyorsun kışın 0 derecede sabah kalkıyordum sırılsıklam olmuşum. Ama meral etme sadece 1 ay sonrası kuş gibi olacaksın.
Ben emzirdiğim surece ince şeylerle kışı geçirdim yazın sudyen altına bebeğin kafa ağız bezlerini sokuyordum benim oldu artık onlar 😂 emzirirken dışarı çıkamıyorum o dereceydim sonra tekrar gebelik bendenter kesintisiz devam ediyor uçuncu nasip olursa böyle gideceğe benziyor emzirme hormonlarıda terletiyor ama lohusaluk çok kötu

Enfeksiyondur canım zaten ishal salgini vardi bi ara ama hala devam ediyo mu bilmiyorum. Bulantıyla zor ama 1 tatlı kaşığı türk kahvesine 2 kasık limon sıkıp icebilirsin. Haşlanmış patates ve bol su
Valla çok halsizim aşırı terleme de var. Birde bebiş alttan öyle şiddetli vuruyor ki dayanamıyorum hemde uzanınca vuruyor.

Benim bu durum 6 gündür var daha doğurmadım 🤣🤣 şimdi karnım daha fazla sertleşiyor daha uzun sürüyor ve o anda regl sancısı geliyor belki bugün doğururum 🤣
Yok ya bunlar normal zaten doğuma hazırlanıyor vücut benim senden erken başlamıştı gördüğün üzere halen dogurmadim yani 😅

X