2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Gerçekten nasıl bir şey bizi bekliyor çok merak ediyorum 😅 her dr videosunda rahmin taş gibi kasılıp gevşemesi diye anlatıyor. Biri de çıkıp dememiş ki regl ağrısı bıçak saplanması iğne batması vs olucak. Hani net elle tutulur bir tarif yok ama ben size anlatıcam 🤣
Benim taş gibi kasılıyor ve gevsemiyor uzun bir süre 😅 Aralık hesaplayamıyorum ki🤭
Ben de anlamlandirmaya calisiyorum surekli 😂 Doktora sormustum bugun ne zaman geleyim diye , dûzenli ve sık agri olunca gelin diye yazmis mesajda 😂
Dün ağrım olunca annem doktora haber versen mi diye tedirgin oldu. O kadar eminim ki dogurmayacagima, gerek yok diyorum. Çok alıştım çünkü. Doğuracağım zaman dayanılmaz bir şey yaşarım diy düşünüyorum, belli de olmaz tabi 😅

Hahaha bende anlamadan doğurcam bence🤣 kaç gündür böyle kasılma geliyor ama nst de sancı çıkmıyor nedir bu doğum sancısı Allah aşkına nasıl bir şey olunca anlicaz 😅 size söz çektiğim sancı nasıl bir şey olucaksa en ince detayına kadar yazicam 🤣 bak mesela artık o kasilmaya regl ağrısı geliyor belki de böyle böyle başlayacak artık öyle düşünüyorum 😅
Belinde baslayip kasiklarina dogru agri yayilir adet olcakmissin gibi sonra karninda kasilma olur bira kivrandirir gecer sonra yine gelir boyle boyle siddeti artar ve duzenlidir iste bu dogum sancisi 😅

Benim taş gibi kasılıyor ve gevsemiyor uzun bir süre 😅 Aralık hesaplayamıyorum ki🤭

Dün ağrım olunca annem doktora haber versen mi diye tedirgin oldu. O kadar eminim ki dogurmayacagima, gerek yok diyorum. Çok alıştım çünkü. Doğuracağım zaman dayanılmaz bir şey yaşarım diy düşünüyorum, belli de olmaz tabi 😅
Bende dayanılmaz bir ağrı gelicek diye bekliyorum insallah bu gidişle evde doğurmayız 🤣

Ay ayni benim annem , ne olsa doktoru ara diyor 😁 bu gune kadar bekledim en son bugun mesaj attim baya uzadi cunki 😊 dayanilmaz agri olmuyormus bazilarinda kisiye gore degisiyormus. Kesin belirti su gelmesi ya da duzenli agri diyorlar . Ben ne oldugunu tam çözemedim ama 🤭

Belinde baslayip kasiklarina dogru agri yayilir adet olcakmissin gibi sonra karninda kasilma olur bira kivrandirir gecer sonra yine gelir boyle boyle siddeti artar ve duzenlidir iste bu dogum sancisi 😅
Suan hem bel agrım hem kasık agrım var ama hepsinden öte öyle bir karnım kasiliyor ki nefes alamıyorum. Baya da uzun sürüyor inşallah böyle değildir bu da baya kıvrandiriyor suan🤣

Beenn kesin been hemde 🤣 zaten dün gece hem eşim hem ben doğmuş olarak gördük rüyamızda, şimdi de baya sağlam kasılıyor bir ağrı bekliyorum 🤣
Canim sanci gelirde dakka tut duzenli mi . Ona gore gidersin. Bende bugun agri çok az ama kasilma oluyor nefes alamiyorum geciyor sonra .

Suan hem bel agrım hem kasık agrım var ama hepsinden öte öyle bir karnım kasiliyor ki nefes alamıyorum. Baya da uzun sürüyor inşallah böyle değildir bu da baya kıvrandiriyor suan🤣
İste o sancilarin duzenli gelicek ozaman dogum sureci basliyor seninde yakin sanirsam bakalim senin bebis hangi günü sececek yoksa eylulu mu bekliyor 😂

Canim sanci gelirde dakka tut duzenli mi . Ona gore gidersin. Bende bugun agri çok az ama kasilma oluyor nefes alamiyorum geciyor sonra .
Valla benim son 1 saattir gelen kasilmam çok şiddetli ya hatta tamamen geçmiyor azıcık hafifliyir tekrar yoğun bir kasılma geliyor rahat nefes alamadım 1 saattir.

Valla benim son 1 saattir gelen kasilmam çok şiddetli ya hatta tamamen geçmiyor azıcık hafifliyir tekrar yoğun bir kasılma geliyor rahat nefes alamadım 1 saattir.
Bizim senle telepatik bir durumumuz mu var ya niye ayni gunde ayni belirtileri yasiyoruz 🤭 nasip canim vakti geldiyse tutamicaz artik.

Ben en fazla 47yi gördüm o da 2 kez😅 sadece karnın sertleşip gevşiyor muydu hiç regl ağrısı falan oldu mu
Yani nasıl diyim kasılma var böyle taş gibi. Aynı zamanda alt kısımda da böyle bir baskı gibi bir his oluyor ama ağrı sancı yok. Nefesim kesiliyor gibi sanki bir anda soğuk soguk terlicek gibi oluyorum. Bir dakika içinde olup bitiyor bu his. Nadiren arada regl agrisinin çok çok hafifi oldu ama çoğunda yoktu. Eşim de ekrana bakıyordu gözleri portledi yuh 90 oldu diyor 😂😂 ha bilemiyorum ne kadar olsa ilk defa başıma geliyor 🤷

X