2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Ben bugün sinirden doğururum arkadaşlar bak demesi demeyin. Hatirlarsiniz belki kp babaneyi akmaya geldiğinde bize de gelip kalmıştı bunun bir de geri getirmesi var diyordum. Eşimi aramışlar uğramak için bu sefer kayınpeder ve kayınbirader beraber gelmiş 😡😡 eşim de çalışıyorum şubeye gelin burda oturalim demiş eve gelin dememiş ama evle eşimin şubesi yan yana. Günlerdir sürekli benim yattığımı yerimden kalkmadığını doktorun kalkmasın dediğini söylüyordu adamlar hala arıyor uğramak için ya. Ben olsam geldiğimi bile söylemeden annemi bırakır dönerim. Ben bugün onlara yemek yapıp çay vericem diye doğurursam vebalini kim üstlenecek acaba sinirden ağlamak üzereyim.
Sakın birşey hazırlama, Sedat beye haber veririm bak😂
İşin şakası tabi, eve alma eşin dışarda ağırlasin. Eve gelseler bile hasta numarası yap, yat odanda!

Ben bugün sinirden doğururum arkadaşlar bak demesi demeyin. Hatirlarsiniz belki kp babaneyi akmaya geldiğinde bize de gelip kalmıştı bunun bir de geri getirmesi var diyordum. Eşimi aramışlar uğramak için bu sefer kayınpeder ve kayınbirader beraber gelmiş 😡😡 eşim de çalışıyorum şubeye gelin burda oturalim demiş eve gelin dememiş ama evle eşimin şubesi yan yana. Günlerdir sürekli benim yattığımı yerimden kalkmadığını doktorun kalkmasın dediğini söylüyordu adamlar hala arıyor uğramak için ya. Ben olsam geldiğimi bile söylemeden annemi bırakır dönerim. Ben bugün onlara yemek yapıp çay vericem diye doğurursam vebalini kim üstlenecek acaba sinirden ağlamak üzereyim.
Sen neden ayaklanıyorsun ki ? Kalkamıyorum diyip gelseler bile yatmaya devam et 😡
onlar anlamıyorsa zorla gözlerine sok

😂😂😂 Elinizde fazla varsa biraz sancı alabilir miyim? 😂😂😂 Eşim sabah "vaktinde gelsin" diyor. Sus, öyle deme, hayırlısıyla gelsin artık de,dedim. Son günler gerçekten daha zor oluyor.
Hemen yolluyorum birazını yakalaa🤣 evet bundan sonra ki duamız hayırlısıyla gelsin beklemek zor gerçekten 😅

Allan yardımcın olsun kuzum ya ☹️ Ben senin yerinde olsam ne içersiniz diye sormam.Eşine yaz tekrar ağrısı var ayağa kalkması yasak desin tekrar arasın. Bokmu var geliyorlar. Evde eşin yok. Ben karşıyım arkadaş güveniyorda olsam eşim yokken evime yanlız erkek gelmesin. Tavlamı atacam ben onla. Sinirlenme sakın kanaman olur derin nefes al. Uzanmam lazım de gir yatak odasına çıkma.
Kuzum eşimin subesi hemen yan taraf ya esimde geliyor evde oturuyorlar. Valla ağladım sinirden adaminda içi gitti. Açtı mesajı gösterdi benim için hasta yatıyor kalkmaması lazım subeye gelin burda oturalim yazmış kardeşine. Kardeşi ne demiş biliyor musun o zaman arayıp sen babama öyle söyle demiş. Lanet olsun dedim gelsinler ama dedim sadece çay demledim başka da bir şey yapmam eşimde yapma zaten ne gerek var dedi

Herkes bizim kadar düşünceli olsa keşke... Ne yemek yap, ne de çay servisi. Daha 1 ay var doğumuna. Gün gün tutacagim, doğurmayacağım diye uğraşıyorsun. Uğrasın,seni görsünler ve gitsinler çok istiyorlarsa.
Valla öyle yaptım onların ki ayıp değilse benimki hiç değil. Eşimde hicbir şey yapma dedi çay demledim bıraktım onu da eşim servis eder. Ya bir de açık açık eve gelmeyin şubeye gelin kız hasta yatıyor yazmış ona rağmen geliyorlar daha ne diyelim ben anlamadım.

Levemir yapıyorum öğünlerden bağımsız 18 ünite. Ama dediğim gibi sadece ekmek değil patates tatlılar pirinç vs öyle çok yemesem de aşırı fırlatıyor şekeri bebişe bişi olmasın da ben iğneye vs razıyım

Sakın birşey hazırlama, Sedat beye haber veririm bak😂
İşin şakası tabi, eve alma eşin dışarda ağırlasin. Eve gelseler bile hasta numarası yap, yat odanda!
Sedaaattt ben yardim edin noluurrr🤣 bunlar hastadan anlamıyor heralde eşim açık açık hasta yatıyor şubede oturalim demiş kardeşi de diyor babamı arayıp öyle söyle o zaman. Çünkü bizim evde b.k var dışarda oturamazlar. Valla hicbir şey yapmıyorum eşim evi süpürdü bende çay demledim onu da ben servis etmem. Günlerdir sadece tuvalete gitmek için yerimden kalkıyorum ona rağmen böyleyim bir de kalksam ohooo

Sedaaattt ben yardim edin noluurrr🤣 bunlar hastadan anlamıyor heralde eşim açık açık hasta yatıyor şubede oturalim demiş kardeşi de diyor babamı arayıp öyle söyle o zaman. Çünkü bizim evde b.k var dışarda oturamazlar. Valla hicbir şey yapmıyorum eşim evi süpürdü bende çay demledim onu da ben servis etmem. Günlerdir sadece tuvalete gitmek için yerimden kalkıyorum ona rağmen böy
Kuzum eşimin subesi hemen yan taraf ya esimde geliyor evde oturuyorlar. Valla ağladım sinirden adaminda içi gitti. Açtı mesajı gösterdi benim için hasta yatıyor kalkmaması lazım subeye gelin burda oturalim yazmış kardeşine. Kardeşi ne demiş biliyor musun o zaman arayıp sen babama öyle söyle demiş. Lanet olsun dedim gelsinler ama dedim sadece çay demledim başka da bir şey yapmam eşimde yapma zaten ne gerek var dedi
Tabiki hiçbişi yapmayacaksınız ve önce bebeğinizi ve kendinizi düşüneceksiniz ayıp değil normali bu. Böyle böyle öğrenecek insanlar ayıp nedir sınır nedir.

Kızlar bu bel ağrıları, karın sertlesmeleri bir ben de işe yaramıyor sanki. Dün akşam üzeri bir başladı, saatlerce sürdü. Ağrı ile gece 1 gibi yattım, geçmiş uyumuş kalmışım. Benim kız gününü bekleyecek sanırım. Artık gelsen de olur diye ikna konuşmalarına başladım 🤭 Hatta evdeki kedi ablası puseti, beşiği kullanıyor ya,kiskandirmaya çalışıyorum. Eşyalarını ablan kullanıyor gel artık diyorum 😅 17 gün kaldı diyor uygulama. 1 gün 1 ay gibi geliyor bana. Özcan Deniz'in geçmiyor günler şarkısını armağan ediyorum size 😂
Bol bol dans edin annesi dediklerine göre hamileliğini özlüyormuş insan. İyi tamam tadını çıkardık işte yeter diyesimde geliyo bazen🤣 Sanki 1 senedir hamileyim fil mi doğurcaz arkadaş sanki gelsinler işte paşa paşa😅

Merhaba hastaneden dönüyorum 🤪 2 cm açıklığım varmış rahim uzunlugu 20 dedi sancım düzensizmiş. Eve gönderdiler sancımı evde çekecekmişim 💃 5 dk bir olduğunda suyun geldiginde veya kanaman oldugunda hemen gel dedi
Süpeeer maşallah diyelimm ❤️🧿 çok az kalmışş. Allah kolaylık versin inşallah su gibi geçsin hemencecik kavuş yavruna😍❤️

Sen neden ayaklanıyorsun ki ? Kalkamıyorum diyip gelseler bile yatmaya devam et 😡
onlar anlamıyorsa zorla gözlerine sok
Gelsinler gelsinler çaylarını bile kendileri alacak ben vermeyeceğim. Oturuyorum öyle valla sadece çay demledim bıraktım. Yerimden kalkmayacağım

Valla öyle yaptım onların ki ayıp değilse benimki hiç değil. Eşimde hicbir şey yapma dedi çay demledim bıraktım onu da eşim servis eder. Ya bir de açık açık eve gelmeyin şubeye gelin kız hasta yatıyor yazmış ona rağmen geliyorlar daha ne diyelim ben anlamadım.
Kesinlikle ayıp değil seninki. Benim bebeğimi düşünmeyeni ben hiç düşünmem. Isteyen kusura baksın valla, umurumda olmaz. Daha ne kadar anlatacaksınız ki, anlamamakta ısrar ediyorlar.

Gelsinler gelsinler çaylarını bile kendileri alacak ben vermeyeceğim. Oturuyorum öyle valla sadece çay demledim bıraktım. Yerimden kalkmayacağım
İyi yapmışsın da ne olsun icsinler caylarını sen kendini ve bebeğini düşün eşinde anlayisli zaten hic yorma kendini virus illeti hala kol gezerken ne kadar düsüncesizler

Bol bol dans edin annesi dediklerine göre hamileliğini özlüyormuş insan. İyi tamam tadını çıkardık işte yeter diyesimde geliyo bazen🤣 Sanki 1 senedir hamileyim fil mi doğurcaz arkadaş sanki gelsinler işte paşa paşa😅
Unutunca özlüyormuş ya insan hamilelik duygusunu, doğsun da bugünleri unutayım,özleyim 😅 Şiş el ve ayaklarimla penguen gibi yürürken unutamıyorum çünkü 😂

Canım benim ya boşver gelirler çaylarını kendileri koyup içip giderler. Durumuda biliyorlar sanırım. Biraz anlayışlı olsalar keşke😞

Unutunca özlüyormuş ya insan hamilelik duygusunu, doğsun da bugünleri unutayım,özleyim 😅 Şiş el ve ayaklarimla penguen gibi yürürken unutamıyorum çünkü 😂
Yaa evet doğsada poposuna poposuna vursam. Sahi yeni doğan bebeği o şekil azcık sevebilir miyiz😛 Benim hiç bi bilgim yok bu konuda. Azcık ama pat pat diye değilde pıt pıt diye vursam mesela. Karnımdayken bile öyle seviyorum. Sanırım sevme şeklim böyleymiş🤭

Tabiki hiçbişi yapmayacaksınız ve önce bebeğinizi ve kendinizi düşüneceksiniz ayıp değil normali bu. Böyle böyle öğrenecek insanlar ayıp nedir sınır nedir.
Valla artık kötü taraf olmaya başladım gelsinler çaylarını alsınlar içsinler ve gitsinler benden bu kadar. Eşime kendime doğru düzgün yemek yapmazken kimseye hizmet edemem. Dediğin gibi böyle böyle öğrenecek herkes

X