2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Kimimiz tutmaya çalışıyor kimimiz doğurmaya ahhh hayatt🤣🤣🤣 hadi bekletmeden gelsin kuzucuk ya benim sertlesmeleri biraz sana yollayayım belki tetikler 😅 valla bende artık gelsin modundayim, sakinim stresim yok ama acaba geliyor mu heyecanı bir başka gerçekten her belirtiyi dinlemeye başladım 😅
Bu şey değil mi ya 🙄
Hani hamile miyiz diye belirti arardık 👀
Yok akıntım oldu
Yok kaşık sancım oldu
Yok silik çizgi
Yok bulantı garip rüyalar pembe leke 🤪 😂😂😂
tarih tekerrürden ibarettir dedikleri bu mu oluyordu neydi 🥳😂

Bu şey değil mi ya 🙄
Hani hamile miyiz diye belirti arardık 👀
Yok akıntım oldu
Yok kaşık sancım oldu
Yok silik çizgi
Yok bulantı garip rüyalar pembe leke 🤪 😂😂😂
tarih tekerrürden ibarettir dedikleri bu mu oluyordu neydi 🥳😂
Vallahi öyle ya başta aynı heyecan sonda aynı heyecan ne değişik bir durum 😅

Yok yok daha doğurmadım ama belki bugün doğururum 🤣 rüyamda bebiş gelmişti emziriyordum mama veriyordum uyuyordu hiç ağlamıyordu çok güzeldi ya😅😍 sonra eşim uyandı diyordu ki rüyamda doğmuştu oynuyordum oğlumla çok tatlıydı. Ahaa dedim belkide bugün geliyor belli mi olur 😅
Ben dün akşam rüyamda, Sedat Peker için propaganda afişi hazirliyordum🤣 Ne alaka yaa,💖 Diyorumki adama, her an nişanım falan gelebilir kusura bakmayın, afişleri hastane öncesi hemen hazırlayalım 🤣 Sonra Sedat bey diyorki, hastane çantanızı hazırladınız mi?🤣🤣 Rüyaya bak yaa🐓

Ben bugün sinirden doğururum arkadaşlar bak demesi demeyin. Hatirlarsiniz belki kp babaneyi akmaya geldiğinde bize de gelip kalmıştı bunun bir de geri getirmesi var diyordum. Eşimi aramışlar uğramak için bu sefer kayınpeder ve kayınbirader beraber gelmiş 😡😡 eşim de çalışıyorum şubeye gelin burda oturalim demiş eve gelin dememiş ama evle eşimin şubesi yan yana. Günlerdir sürekli benim yattığımı yerimden kalkmadığını doktorun kalkmasın dediğini söylüyordu adamlar hala arıyor uğramak için ya. Ben olsam geldiğimi bile söylemeden annemi bırakır dönerim. Ben bugün onlara yemek yapıp çay vericem diye doğurursam vebalini kim üstlenecek acaba sinirden ağlamak üzereyim.

Ben dün akşam rüyamda, Sedat Peker için propaganda afişi hazirliyordum🤣 Ne alaka yaa,💖 Diyorumki adama, her an nişanım falan gelebilir kusura bakmayın, afişleri hastane öncesi hemen hazırlayalım 🤣 Sonra Sedat bey diyorki, hastane çantanızı hazırladınız mi?🤣🤣 Rüyaya bak yaa🐓
Ay hiç güleceğim yoktu ya bir de Sedat Peker 🤣🤣🤣 gerçekten çok ama çok garip bir rüya olmuş okurken kahkaha attım 😅🤣🤣🤣

Müthiş ya 😂 Hastane çantasını unutmayalım kardeşlerim. 😂

Ay hiç güleceğim yoktu🤣🤣 her an nişanım gelebilir kusura bakmayın diyosun hahaha kibarsın bide😆

Kimimiz tutmaya çalışıyor kimimiz doğurmaya ahhh hayatt🤣🤣🤣 hadi bekletmeden gelsin kuzucuk ya benim sertlesmeleri biraz sana yollayayım belki tetikler 😅 valla bende artık gelsin modundayim, sakinim stresim yok ama acaba geliyor mu heyecanı bir başka gerçekten her belirtiyi dinlemeye başladım 😅
😂😂😂 Elinizde fazla varsa biraz sancı alabilir miyim? 😂😂😂 Eşim sabah "vaktinde gelsin" diyor. Sus, öyle deme, hayırlısıyla gelsin artık de,dedim. Son günler gerçekten daha zor oluyor.

Sedat Pekerin hastane çantasını sorması 😂😂😂 Yaa çok güzel.

Ben bugün sinirden doğururum arkadaşlar bak demesi demeyin. Hatirlarsiniz belki kp babaneyi akmaya geldiğinde bize de gelip kalmıştı bunun bir de geri getirmesi var diyordum. Eşimi aramışlar uğramak için bu sefer kayınpeder ve kayınbirader beraber gelmiş 😡😡 eşim de çalışıyorum şubeye gelin burda oturalim demiş eve gelin dememiş ama evle eşimin şubesi yan yana. Günlerdir sürekli benim yattığımı yerimden kalkmadığını doktorun kalkmasın dediğini söylüyordu adamlar hala arıyor uğramak için ya. Ben olsam geldiğimi bile söylemeden annemi bırakır dönerim. Ben bugün onlara yemek yapıp çay vericem diye doğurursam vebalini kim üstlenecek acaba sinirden ağlamak üzereyim.
Allan yardımcın olsun kuzum ya ☹️ Ben senin yerinde olsam ne içersiniz diye sormam.Eşine yaz tekrar ağrısı var ayağa kalkması yasak desin tekrar arasın. Bokmu var geliyorlar. Evde eşin yok. Ben karşıyım arkadaş güveniyorda olsam eşim yokken evime yanlız erkek gelmesin. Tavlamı atacam ben onla. Sinirlenme sakın kanaman olur derin nefes al. Uzanmam lazım de gir yatak odasına çıkma.

Bir dahaki videosunda bende bahsedecek🤣 Gebe kardeşim hastane çantanı hazırlamayı unutma diyecek😂😂
Hala gülüyorum ya. 😂 Adam beni de çok etkiledi sürekli onun cümleleriyle tepki veriyodum bi aralar. Hitabeti çok iyi. Hastane çantasını hazırlayın dese hemen koşup yapası gelir insanın.

Herkes bizim kadar düşünceli olsa keşke... Ne yemek yap, ne de çay servisi. Daha 1 ay var doğumuna. Gün gün tutacagim, doğurmayacağım diye uğraşıyorsun. Uğrasın,seni görsünler ve gitsinler çok istiyorlarsa.

X