2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Benim 34-35. Haftalarda oldu biraz ama çok yoğun değil, sonra geçti. Ama doğum sancısı öyle mi hiç bilmiyorum.

Evet evet dpmtorla beraber planlayacagız birazda bana kalmış gibi hissediyorum doktor zorlamıyor ama böyle acı çekeveksem sezeryan em öantıklısı ,dedi .gümdüzleri uyuyormusunuz

Banada bayramda ölç devamlı demişti bildir dedi. Ölçtüm hep normaldi dikkat ettim. Ama 1 top dondurma yesem fırlıyor. Sanırım hamilelikten . Onuda biraktim yemiyorum artık. Ölçdükçe kafayabtakiyor insan da ölçmezsek sknti yok

Arkadaşlar günaydın mesajların hepsini tek tek okuyamadım ama Allah razı olsun herkesten biz dün doğduk çok şükür teyzeleri uzun uğraşlar sonucu nihayet oğlum geldi kolay bi doğum oldu diyemem çok uğraştık açılmam yavaş oldu ıkınmaya mecalim çok kalmadı doktor karnıma bastırdı yani bir şekilde zar zor geldi nazlı oğlum dikişlerim de fazla ama çok şükür kavuştuk herkese kolay doğumlar dilerim sancı anında çok dua ettim tüm hamişlere kolay doğum olsun diye inşallah hepinizin kolay güzel doğumları olur

Allah bağışlasın, darısı başımiza inşallah benim de kızımda karnıma bastırmışlardi, anlıyorum, çok şükür kavusmussun sağlıkla duaların için de Allah razı Olsun, amin

Günaydınlar! Doğum yapan aydaşlar gözünüz aydın, hayırlı uğurlu olsun hepinize. Ya bu ağustos 4 ay gibi sürmedi mi? Bitmiyor resmen.

Dün 35+6 randevu vardı. 2 hafta önce 2250 olan beybiletto 3 kg olmuş. Artı eksi 200 gr gibi düşün dedi. Bence bu aralar çok hata yapılıyor ölçümlerde. 750 gr yani 2 haftada aşırı bir artış. Onun dışında çok şükür her şey normal. Suyuna, kordon kanı akışına falan bakıldı ama rahim uzunluğuna baktılar mı hatırlamıyorum. Nstye girdim ilk kez bir şey anlamadık. Ufaklık da hiç oynamadı takılıyken ama çıkarken baya hareketlendi, abartısız 3 saat tepindi. Bizimle dalga geçmeyi seviyor sanırım. Artık haftada bire düşecek kontroller.

Allah analı babalı büyütsün. Tebrik ederim. Zor olmuş ama kavuşmuşsun çok şükür. Ettiğin dualar için de Allah razı olsun. Inşallah kolay sağ salim doğurur kucağımıza alırız biz de.

Böğürtlen değil de ahududu yaprağını duymuştum ben.

Günaydın, kiloya ben de inanmıyorum, kızımda da çok güzel ilerliyordu kilo , sora son gittgimde, neymiş zayıfmıs, ırsi mi diyolar, tamam biraz zayıf doğdu da doğum zamanı ne alaka şimdi , kontrollerde iyi gidiyordu sonuçta, yok yukarıdaki cihazla olcelim diyorlar, yeni mi akıllarına geldi , o yüzden şimdi de başka hastanede oğlumun 1 tık öndeynis kilo kızıma göre, ama inanmıyorum, hesaplama yanlıştır, olsun normal kilosu nda sağlıkla kucağımiza alalım da, boşveriyorum ben o ölçüm leri

Ne tip bir ağrı? Sancılar mı yoksa
Sancımı bilmiyorumki gece boyunca uyumadim ama çok uykum var gozlerim şişti gaz sancısına bağladım bende. Dogum sancisi artarak ilerliyor diyorlarya bir agrimda artiş olmadı ama bellimi olur belkide doğum sancisidir ben anlamiyorumdur

Gözünüz aydın, umarım en kısa zamanda toparlanırsınız, Allah analı babalı büyütsün

Doktorum bana doğum sancısını anlamamak mümkün değil geldi mi anlarsın demişti.

Her ikinizin de gözü aydın bebişlerinize sağlıkla kavuştunuz. Umarım sağlıkla büyütmek de nasip olur. Darısı bizlerin başına

Gözün aydın canım Allah analı babalı sağlıkla büyütsün inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…