2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
37+4 den günaydın kızlar,gece kaç kere kalkıyorum kim bilir.Hamileliğin sonlarında uyu diyorlarya elde diil kiHer neyse rabbim hepimize hayırlı doğumlar versin ,benle aynı olan var mı acaba ,zamanın da gelsim tabi çatı muayense 37 de yaptırmaya çalıştım ama çok korktum yapamadı doktor ,38 de deneriz bi daha dedi.ben hayatımda kuaföre agda yaptırmış insan değilim gerçekten hamilelikte iyice hassalaştom.benim gibi olan var mı acaba ,bir de tüp bebek benim belki de direk seseryan olmalıyım bilemiyorum normalde istiyorum hayırlısı bakalım

Gözün aydın canım Allah analı babalı büyütsün

Ben hiç uyumadim kizim uyumadan ben de uyuyamiyorum , her gun sabahliyoruz daha dogmadan beni kendine alistiriyor. Gozumden uyku akiyor ama benim minnak kiz dönûp duruyor karnimda yatsam agridan firliyorum geri ayaga doktorunla normal mi sezeryan mi birlikte planlayin bizim önerilerimizden daha dogru olur bu

Gözün aydın Allah bağışlasın

Canım ben kasım ayında eşimden kapma suretiyle covid oldum. aynı anda eşim ben kızım evde hastaydık. üç güne yakın kendimi bilmeden kusmuklu çarşaflar içinde yattım. kusmak için lavaboya bile gitmeye gücüm yoktu düşün. Sürünerek Tuvalete gittim. Allah kimseye vermesin tam anlamıyla süründürdü. O yüzden ikinci kere olursa daha mı ağır olur nasıl olur diye uzak durmaya dikkat etmeye çalışıyorum. Ben Elimden geleni yapayım Da Allah’a emanetiz

Haklısın vallahi. Sanki ortam düzgün de sorun bende mi? Beni geçtim, bebeğimin sağlığını düşünmeleri lazımdı.
Allah korusun şu sıra pozitif ya da temaslı bile olsak, tut ki hafif atlattık ama doğum hastane işleri o kadar zor olacak ki. Ben normalde eşime karışan biri değilim ama sürekli hatırlatıyorum dikkat etmemiz gerektiğini. Kendisi pozitif ya da temaslı olsa hastanede yanımda olamayacak. Bana bulaştırsa seçtiğim hastanede doğum yapamicam. Pandemi hastanesinde çocuğumu daha da riske aticam. Maske takıp mı doğuracam. 20 gün kaldı şunun şurasında, belki daha az. Bu zamana kadar koruduk kendimizi çok şükür. Biraz daha dikkat edelim de sonuna da hayırlısıyla gelelim.
Valla çok gıcık bir test kan ile olsa keşke hergün verirdim
Ben çalışırken çok sık test verdim. Yine de alışamıyorsun. Testi yapan kişinin elinin hızı çok önemli. Genelde en nazik halimle "Testin sonucunu etkilemeyecekse hızlı yapar mısınız? Midem çok bulanıyor da" diyorum Ben öyle deyince hep hızlı yaptılar sağ olsunlar.

Ecin icinde yürü çıkamadığına. Bide adaçayı önermişti, onu içiyorum 3 4 gündür. Hurma da faydalı. Destek olmaya çalışıyoruz afacanlara
Böğürtlen yaprağı aldım ben de ama gelmedi henüz. Onu içmeye başlayacağım.
Q

Valla ben 8 çizemiyorum hoolama,ilerigeri, sağ sol,daire çizme o kadar
Çok nadir yaptım bunları ama her gün yapmaya başlayayım
Doğuma karşı bir güvenim var, stresli değilim aslında. Eşim de hazırlandı bayağı Hypnobirthing teknikleri falan çalıştık. Korkum kendiliğinden başlamaması. Her gittiğimde doktorum kısalma vs yok, önünüzdeki hafta doğma ihtimali %1 diyor, ondan takıldım sanırım bu konuya.
Adaçayını kaç fincan içiyorsun sordun mu ? Ya bana ebe rezene içme son çalışmalara göre iyi değilmiş dedi bende kala kaldım
Böğürtlen yaprağını soran oldu mu hiç? İnternette yazıyor ama doktorla konuşmadım hiç.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…