2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Yaa masallah masallah cok güzel yolunda gitmis hersey. Böyle doğum hepimizin başına insallah

Geçen hafta 2950 idi ama yine FL düşüktü konuşmuştuk, bence de ölçümler son haftalarda baya sapıtıyor. FL farkı azalmış neyse ki 49-50 gibi olmuş 7 ile çarpınca.
Fl uyluk kemiği değil mi? Kaç çıktı sizde? Benim 35. haftada 7 çıktı, açıkçası biraz şaşırdım 7 çarpı 7 49, e şimdiden 49’sa doğunca ne olacak 55 mi, o kadar uzun olmaz herhalde diye düşünüyorum

İyi olmanıza çok sevindim hayırlı olsun hoşgeldi minik inşallah kendine gelirsin güzelce bebeğin de güzelce emer annesi

Ah bu kocalar...
O kadar sinir olmuşsun ki, ne oldu demeye cekiniyorum
Gerçekten bu hastalığa denk geldik ya nasıl korunacağımı bilmiyorum. Allah’a emanet. Aşım da yok bekliyorum doğurayım diye. Adama maskesiz gezme korun nolur demekten içim çıkıyor o hala insanların yanında maskeli durursak ayıp olur demesin mi tut vur duvara. Valla Gereksiz06 da yazdın ya canım ilgi falan şöyle dursun Allah sağlımızı korusun ben kendimle ilgilenirim yüzdük yüzdük kuyruğuna geldik sağ Salim atlatalım şu son günleri Allah’ın izniyle

Ya ben de yanlislik mi yaptim eksik bir sey mi kaldi diye hemen atladim aşi olmadan dogacak o zaman bebis

Ayni sorunu geçenlerde biz de yaşadık, anneanne dedesi covidden yogun bakimdalar diyodum ya anneannesi daha iyi, 1 ayı da gecti zaten negatife dönmüstür ama geçen eşim ona kahvaltı götürünce aşağıdan vermek yerine odasına kadar çıkmış pandemi hastanesinde yani delirdim o zaman da ağzıma geleni saydım. Zaten ben 6 aylikken geçirdi hastalığı, ödümüz koptu bana da bulaşcak diye, bu kadar yaklaşmışken nasıl böyle risk alırsın diye baya olay çıkardım. Nasıl bu kadar düşüncesiz olabiliyolar bilmiyorum

Canim ben de yavas yavas yapiyorum enerjim olmadiginda dinlene dinlene, her is yaptiktan sonra kasilmalar ve agrilar oluyor. Belden kalcaya vuran agri bende son gunlerde var. Camlari hallettim çok sukur bir odanin penceresi kaldi. Yapinca oluyor aslinda bir enerji gelse hallollacak benim buzdolabi ve iki cam kaldi sadece temizlenecek. Gunluk islerden firsat bulamiyorum ona.

Çok şükür canım

Ya ben de yanlislik mi yaptim eksik bir sey mi kaldi diye hemen atladim aşi olmadan dogacak o zaman bebis
Yok yok eksik bir şey kalmamış benim doktorum hamilelikte 2 doğumdan sonra 1 toplam 3 doz istedi ama ben şuan sadece 1 doz olabildim 2.de doğurunca artık

Hayirli ugurlu olsun canim Allah saglikla anali babali buyumeyi nasip etsin insallah ❤

Kızlar doğum sancısı dediğimiz şey adet ağrısı gibi bir ağrı mı yoksa düzenli olarak karnımızın sertleşip gevşemesi mi? Bazı doktorlar düzenli sertleşip gevşemeyi ve o anda gelen rahatsız edici hissi doğum sancısı olarak tarif ediyor. Ben nedense hep adet ağrısı gibi sağlam bir ağrı bekliyorum sancı demek için.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…