2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Sorma ben de bayram öncesi ilk kez kuaförde yaptirdim ay ne iyiymis ne pratikmis hep böyle devam ederim bundan sonra dedim ama erken dogum riski oluşunca bı daha gitmedim ve mecbur jilete baslamak zorundayim sanırım 🤷
Gobegi kaldıramıyorsun içine cekemiyorsun 😂😂 Allaha emanet aliyorsun

Yok olan oldu zaten 3 hafta önce falan ishal oldum ve bir anda kasilmalar çok sık olmaya başladı hastaneye gittik gece, nst de duzensiz ama cok yüksek de olmayan sancılar çıktı, serumla duzelmeyince yatış yaptırıp erken doğum riskine karşı ciger geliştirici vuruldu iki doz. Rahim agzi o gün normaldi, ilaclar verip eve yolladı dr, 1 hafta sonra kısalma olmuştu, o sebeple evde yat hep dedi. Her ishal olan benim gibi olmuyor tabi o aksam cok stresli bi akşamdı belki onun da etkisi olmustur ama o zamandan beri yatarak rahim agzini sabit tutabildik. 1-2 haftaya kadar risk kalmaz artık normal hayatina devam et der heralde dr
Ya geçmiş olsun 😕 en kısa zamanda geçer umarım risk

Temizlenmek ayrı bir dert 😂😂 kuafore gidecek mecalim yok eşim başka yerde annemede yaptirmak istemiyorum kendi capimda gorrmrye goremeye ugrasiyorum
Ben de ayna karşısında tıraş makinesi ile temizliyorum çok içlere girilmiyor tabi ama yine de temiz görünüyor dışardan zaten daha önce lazere gitmiştim bitirmeden bıraktım bir de hamilelikte seyrekleşti tüylerim

Muhtemel doğum tarihimiz aynı görünüyor ya o yüzden dedim ben de sezeryan istiyorum dr 38+larda alırız demişti. Benim de son adet tarihim normalde 12 Aralık ama gec yumurtlama oldugu icin dr onu 19 aralik olarak değiştirdi, bebek de buna uyumlu büyüyor zaten ama ben buraya da 19 aralik olarak girmiştim kafam karıştı neyse bosver 😂
Valla bende normalde 38 de alıyorlar diye biliyordum ama doktor 39 dedi 😂 biraz karışıkmış senin 😂

Eşinden yardim alabilirsin aslında ablam öyle yapiyodu. Artik epilasyon icin bile elimiz yetişmiyor onu nasıl yapcaz ki rahatlıkla
Eşim çok istekli değildi, kıyamadım ona da 🙃 zaten doğum falan korkuyorum birbirimizi eskisi gibi göremeyeceğiz diye 😬 o yüzden vazgeçtim ben de. Ama ulaşabilmenin bir yolu varsa denemek isterim ☺️

Benim ne ağrım ne sancım hiçbir şeyim olmuyor bir ben miyim böyle. Yapmadığım iş yok. Çekiştire çekiştire temizlik yapıyorum evde çocuk var ona bakıyorum hani öyle yatmıyorum da. Herkes sancıdan uyuyamıyorum yazıyor şaşırıyorum
Ne güzel kuzum işte daha ne istiyorsun Ağrı oldu mu çok kötü oluyor 🤦‍♀️

Benim ne ağrım ne sancım hiçbir şeyim olmuyor bir ben miyim böyle. Yapmadığım iş yok. Çekiştire çekiştire temizlik yapıyorum evde çocuk var ona bakıyorum hani öyle yatmıyorum da. Herkes sancıdan uyuyamıyorum yazıyor şaşırıyorum
Çok nadir regl sancısı gibi hafif bir şey var bende de, başka bir şey yok. Kişiden kişiye değişiyor diye tahmin ediyorum. Yoksa kafama takmaya çok meyilliyim 😃

Günaydın kızlar. Bir Eylül annesi olarak dün 34+1 de bebeklerime kavuştum. İkiz oldukları için biraz erken gelmek zorunda kaldılar solunum ve beslenme sıkıntısından dolayı küvezdeler ama iyiler çok şükür 🙏🏻 herkese zamanında hayırlı ve sağlıklı doğumlar diliyorum 🧿
Hadi gözün aydın Allah analı babalı büyütsün 😊

Ay ne kadar güzel haberle gelmişsin. Bebege de sana da maşallah 😍 inşallah doğumunda böyle acısız ağrısız kolay olur 🙏
Amin kuzum inşallah 🥰🥰🥰
Çatının uygun olması böyle bir şey demek ki 😊 Her şey yolunda ne güzel 😊
Çok şükür canım 🥰🥰
Perine masajı yapabiliyor musunuz ya? Ben çok zorlandım erişmekte. Yapmadım o yüzden. Ama bir yandan da içim içimi yiyor.
Daha denemedim bugün anlattı😂 deneyeceğim. İnternette içine girecek şekilde gösteriyorlar buna gerek yok bastırarak ovalamak orayı yumuşatmak yeterli dedi
Hadi bakalım sağlıkla gelsin minik kuş 😍🤲❤️
Amin canım hepimizin🥰🥰
Masallah buyumus bebek saglicakla kucagina da alirsin insaallah
Amin kuzum inşallah hepimiz🥰🥰

Oh oh bendede bir diş ağrısı var doğuma kadar bekleyeceksin diyorlar 😟 hani siz tohtordunuz hani 6 yıl okuduydunuz agrilarimizi niye kesmiyonuz puh dellendim gene
Kız doktoruz da kendimize hayrımız var mı ki ağrılar sancılar bizde de var 😅

Keyfini sür biz de agri durumlari vahim 😁

Eşim çok istekli değildi, kıyamadım ona da 🙃 zaten doğum falan korkuyorum birbirimizi eskisi gibi göremeyeceğiz diye 😬 o yüzden vazgeçtim ben de. Ama ulaşabilmenin bir yolu varsa denemek isterim ☺️
Benim esim de isteksizdi perine masajina ama el mecbur yapacakti , eger elini dogum ustu kirmasaydi.

Benimde öyle dayanılmaz sancılarım yok arada geliyor bir korkutuyor sonra geçiyor 😅 ben sıcaktan uyuyamıyorum o çok zor oluyor sadece

X