2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Valla ikna etmek gerekiyor hadi kızım güzel kizım gel diye 😂 tatlı dil yılanı deliğinden çıkartırmış şaka bir yana ağrılarımız iyice arttı bende evde nereye bulursam devriliyorum
Bu bacak agrisi var ya dogumla yarisir bence 🙄 doktor da söylemisti çok canin yanacak ama doguma kadar sabret diye. Saglikli olsun kizim biraz daha dayanacagim artik gelene kadar.

Bu bacak agrisi var ya dogumla yarisir bence 🙄 doktor da söylemisti çok canin yanacak ama doguma kadar sabret diye. Saglikli olsun kizim biraz daha dayanacagim artik gelene kadar.
Oh oh bendede bir diş ağrısı var doğuma kadar bekleyeceksin diyorlar 😟 hani siz tohtordunuz hani 6 yıl okuduydunuz agrilarimizi niye kesmiyonuz puh dellendim gene

Oh oh bendede bir diş ağrısı var doğuma kadar bekleyeceksin diyorlar 😟 hani siz tohtordunuz hani 6 yıl okuduydunuz agrilarimizi niye kesmiyonuz puh dellendim gene
Hamile oldugumuz için bir sey yapamiyorlar olmasin 😊 ilaç veremem dedi bana doktor. Parol kullaniyorum sadece onun da kendine hayri yok

Hamile oldugumuz için bir sey yapamiyorlar olmasin 😊 ilaç veremem dedi bana doktor. Parol kullaniyorum sadece onun da kendine hayri yok
Allaha dua etsek daha cabuk gecer 😂😂 ya biliyorum ilac verilmiyor hicbirsey yapilamıyor sakasina ediyorum

Bende yine ishal var dün aksamdan beri offf bu ishal yüzünden acile gidip yatış yapmak ciger geliştirici vurulmak zorunda kalmıştım ve rahim ağzı kısalmışti. Sinir oluyorum ya millet hamileyken kabız olur ben ishal 🤦
Amann dikkat et stres yapma. Ishal beni hep korkutuyor ya doğuma yakın olurmus bende basından beri kabızlık var ishal olsam doğum belirtisi zannederim heralde 😣

Bende muayeneden çıktım şimdi 🥰 çatıya baktı ve aslaa acı duymadım hissetmedim bile.. uygunmuş çatım. Bakalım hayırlısı olsun🥰
2900 olmuş çok iri bir bebek değil dedi… squat günde 20 tane başla perine masajına başla dedi.. yürüyüşü ihmal etme dedi..
Her yer su olmadan/ sancılar sıklaşmadan yada pedi oldukça dolduracak kadar kan gelmeden hastaneye gelmene gerek yok . Suni sancı taraftarı değilim gibi konuştu.. hayırlısı olsun 🥰🥰
Eve gidip son temizliğimi hazırlığımı yapıp oglumu beklicem artık iyice heyecan bastı beni😂

Bu hafta gelmesin bir sonraki hafta bisey olmaz iste 37. Hafta oluyor 😂😂 38. Hftadan sonra normal zaten illaki 40. Beklemek zorunda değil ki 😬 çok korkma yani 2 hafta sonra doğurasan bişi olmaz 😁😁
Aynen agustosu bitirelim hayırlısıyla da eylulde ne kadar durursa kar diye düşünüyorum 😂

Amann dikkat et stres yapma. Ishal beni hep korkutuyor ya doğuma yakın olurmus bende basından beri kabızlık var ishal olsam doğum belirtisi zannederim heralde 😣
Ay evet benim de aklima geliyo ama ben hamileligin başından beri sık sık yaşıyorum bunu. Sadece kasılmaları tetiklemesinden korkuyorum yeniden

Bende aynı böyleydim oğlanda durmadı içerde vajinamın olduğu yerde döndürdü durdu kafasını iğne batar gibi ağrı oldu. Ama sonunda ağrıdan bayılmış olsam gerek 2 saat uyudum uyandım şimdi yine kasık ağrısı var.pufff… offf.. küffff…😏
Ben de aynıyım. Gece uyuyamadım. Kasığımda ağrı. Vajinada batma. Uzanmak lazım bugün. Ayakta durdukça artıyor.

Aksam 6da Ipegimiz dogdu. Cok sukur ikimiz de iyiyiz ve yorgunuz. Acilmam az oldugu icin belli bir zamandan sonra suni sanci verdiler. Doktorum "ikinamazsan doğmaz." deyince aklima neler geldi tahmin edersiniz, cok tetiklendim. "Acaba en bastan sezaryen mi olsaydim?" diye dusundum.
Sonra benden ne istedigini tek tek anlatti, o anda onlara odaklanmak zordu ama cok şükür dogdu kizim. Biraz fazla dikisim oldu, yapacak bir sey yok.
Bebisi emdiremedik, sarilik olmasin diye mama verecekler, artik hayirlisi.
Eve gidince emzirme kampi bizi bekliyor.
Hepinize iyi dilekleriniz icin tesekkurler.
Gözün aydın canım geçmiş olsun sağlıkla analı babalı büyüsün İpek bebeğimiz inşallah 🤲❤️🧿🥰

Bende muayeneden çıktım şimdi 🥰 çatıya baktı ve aslaa acı duymadım hissetmedim bile.. uygunmuş çatım. Bakalım hayırlısı olsun🥰
2900 olmuş çok iri bir bebek değil dedi… squat günde 20 tane başla perine masajına başla dedi.. yürüyüşü ihmal etme dedi..
Her yer su olmadan/ sancılar sıklaşmadan yada pedi oldukça dolduracak kadar kan gelmeden hastaneye gelmene gerek yok . Suni sancı taraftarı değilim gibi konuştu.. hayırlısı olsun 🥰🥰
Eve gidip son temizliğimi hazırlığımı yapıp oglumu beklicem artık iyice heyecan bastı beni😂
Hadi bakalım hayırlısı olsun herşey yolundaymiş
herkes yerine ben daha çok heyecanlıyım saat başı buraya bakıyorum acaba başka hareketlilik var mı diye 😂😂😂

Ben de aynıyım. Gece uyuyamadım. Kasığımda ağrı. Vajinada batma. Uzanmak lazım bugün. Ayakta durdukça artıyor.
Evet bende dedim eşime artık yormicam kendimi diye. Yorulunca oluyor genelde. Yürüyüş yapmakta lazım yatım saat yeter akşamları güzelce rahat uyuruz.

Hadi bakalım hayırlısı olsun herşey yolundaymiş
herkes yerine ben daha çok heyecanlıyım saat başı buraya bakıyorum acaba başka hareketlilik var mı diye 😂😂😂
😂😂😂 ağustos anneleri sakit olun hergün biriniz doguma gidiyor haftayada ben doğurcam diye korktum vallaha

X