2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Gözünaydın koynunada gelirler insallah en yakin zamanda

Ben de hiç uyumadim oturuyorum hala. Bel agrim vardi yatinca kasik agrisi basladi, kiz da uyumadi dönûp duruyor karnimda. Gözlerim kapaniyor uykusuzluktan ama uyumak ne mumkun.
Bende aynı böyleydim oğlanda durmadı içerde vajinamın olduğu yerde döndürdü durdu kafasını iğne batar gibi ağrı oldu. Ama sonunda ağrıdan bayılmış olsam gerek 2 saat uyudum uyandım şimdi yine kasık ağrısı var.pufff… offf.. küffff…

Ay inşallah görürüz ya bir de benim eylül sonu yani bir zahmet ortaları göreyim. Daha randevuma 2 hafta var gidene kadar doğurmasam bari
Aynıyız senle benim randevumda perşembe günü bakalım ne dicek…. Bugün çok korktum ağrım olunca gece inşallah zamanında gelirler erken gelsin sorun değil ama bu hafta gelmesin yaa işim var evde

Hayırlı olsun… inanıyorum ki hemencecik alacaksın kucağına

Şuraya bir yere eylül gorünümlu agustos annelerimi yazsak yav sıra ciddi ciddi geliyor kendimi hiç anne olacakmışım gibi hissetmiyorum
Herkes sırasını beklesin yav bende Ağustos sonu doğururum herhalde o zaman değiştiririz topik ismini galibaa sanırsam

Aynıyız senle benim randevumda perşembe günü bakalım ne dicek…. Bugün çok korktum ağrım olunca gece inşallah zamanında gelirler erken gelsin sorun değil ama bu hafta gelmesin yaa işim var evde
Kız daha erken yaa nasil sorun değil diyosun benim ödüm kopuyo gelecek diye yatıyorum paso

Hayırlı olsun ikiside sağlıklı olsun gerisi önemsiz biran önce evine kucağına alırsın inşallah

Uyku haram oldu ben de bir iki saat ancak uyudum agriyla uyandim geri. Saga yerlesmis yine sag bacagimin sinirlerine baski yapiyor bacagim fena kasildi duramiyorum agrisindan.

Guzel haberler alırsın inşallah ay bende bir kaç gündür aşırı korkmaya başladım en ufak ağrıda şüphe duyuyorum inşallah bekler bizim bebekler benim de ev işlerim bitmedi

Hayırlı olsun Rabbim saglıcakla buyutmeyı nasıp etsin inşallah

Gecmis olsun canim. Ben de ara ara ishal oluyorum ama kronik olmuyor hastaneye gitmiyorum. Bu defa seninki de kendiliginden gecer belki hastaneye gerek kalmaz.

Benim kiz gelse mi artik ya hamileligim boyunca bacagimdan cektigim agriyi hicbir seyden cekmedim. 2 gun rahatti bugun yine basladi.
Valla ikna etmek gerekiyor hadi kızım güzel kizım gel diye tatlı dil yılanı deliğinden çıkartırmış şaka bir yana ağrılarımız iyice arttı bende evde nereye bulursam devriliyorum

Ay bende keşke isal olsam diyorum hemoroid mahvediyor beni oturamiyorum

Kız daha erken yaa nasil sorun değil diyosun benim ödüm kopuyo gelecek diye yatıyorum paso
Bu hafta gelmesin bir sonraki hafta bisey olmaz iste 37. Hafta oluyor 38. Hftadan sonra normal zaten illaki 40. Beklemek zorunda değil ki çok korkma yani 2 hafta sonra doğurasan bişi olmaz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…