2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Günaydın kızlar. Bir Eylül annesi olarak dün 34+1 de bebeklerime kavuştum. İkiz oldukları için biraz erken gelmek zorunda kaldılar solunum ve beslenme sıkıntısından dolayı küvezdeler ama iyiler çok şükür 🙏🏻 herkese zamanında hayırlı ve sağlıklı doğumlar diliyorum 🧿
Hayırlı olsun hoşgeldi minik bebişler 😊 bir an önce küvezden çıkıp kucağına gelirler inşallah

Bir cm gibi bir açılma olunca geliyor nişan kalın pembemsi sumuksu bir akıntı uzun yani öyle şnce bir kanama lekelenme değil zaten tıkaç diyorlar benim iki gun surmuştu ama sancı ile gelmişti öyle gelmedi sancılar hiç aralıksız iki gun surdu değişir altı saaatte bir gunde kişiden kişiye ağrın yoksa devamı gelmez
Hmm benim renksizdi kalındı jöle gibi sümüksü hatta bende nişan değildir dedim ama netten baktığımız kadarı ile ve de doktora da sorduğumuz kadarı ile nişan olduğunu söyledi aynen bi tıkaç gibi zaten benim elime lavaboda birden düştü afedersiniz ki şaşırdım ilk defa olunca ama doktora da sorunca nişan olduğunu söyledi ve sancım ağrım yoktu ama sadece o gün sabahtan akşama kadar alt tarafımda ağrı vardı nişandan sonra yine alt tarafım ağrıyordu ama başka ağrım yoktu zaten açılmam da yokmuş devamı da gelmedi nişanın da ağrının da doktorumuz da her an olabilir de olmayabilir de artık dedi bekliyoruz işte bakalım

Günaydın kızlar. Bir Eylül annesi olarak dün 34+1 de bebeklerime kavuştum. İkiz oldukları için biraz erken gelmek zorunda kaldılar solunum ve beslenme sıkıntısından dolayı küvezdeler ama iyiler çok şükür 🙏🏻 herkese zamanında hayırlı ve sağlıklı doğumlar diliyorum 🧿
Alllah analı babalı büyütmeyi nasip etsin🤲🏻🥰 en kısa zamanda kucağınıza da alırsınız inşallah 🥰

Kızlar ben i merak etmeyin diye yazıyorum, giremem bir daha muhtemelen, kendime nazar değdirdim galiba , annemle tartıştık gözümü kırpmadim desem uykum gitti saat oldu, sinirim gunkerce gecmez,anlatmakla da olmaz, genel şeyler, herkese sağlıklı hayirli dogumlar, hoşçakalın
Sakin ol canim kendini kapatip da dusunup durma dusundukce beyin sorunlari abartiyor
Anne kiz arsi gelir gecer cabucak umarim sonra bak sen uzuldugunle kalirsin kafani dagit biraz
Canlar
Sabah sancılarla uyandım
Kanamam geldi hastaneye gidiyorum
Dua edin 😇
Hadi hayirli haberlerle gel saglikli dogumlar olsun

Ben de öyle. Doğum haberleri gelince kendimi bi yokluyorum bugün doğurur muyum diye 😊 Eylül ayını bir görseydik hayırlısıyla 😉
Ay inşallah görürüz ya bir de benim eylül sonu yani bir zahmet ortaları göreyim. Daha randevuma 2 hafta var gidene kadar doğurmasam bari 😂

Ben de öyle. Doğum haberleri gelince kendimi bi yokluyorum bugün doğurur muyum diye 😊 Eylül ayını bir görseydik hayırlısıyla 😉
Eylül anneleri olduğumuzu sanardım herkes ağustosta patır patır dökülüyor 😂😂

Hayırlı olsun canım. Üçünüzün de iyi olmasına çok sevindim. Umarım en kısa zamanda sağlıkla evinize çıkarsınız.

Aksam 6da Ipegimiz dogdu. Cok sukur ikimiz de iyiyiz ve yorgunuz. Acilmam az oldugu icin belli bir zamandan sonra suni sanci verdiler. Doktorum "ikinamazsan doğmaz." deyince aklima neler geldi tahmin edersiniz, cok tetiklendim. "Acaba en bastan sezaryen mi olsaydim?" diye dusundum.
Sonra benden ne istedigini tek tek anlatti, o anda onlara odaklanmak zordu ama cok şükür dogdu kizim. Biraz fazla dikisim oldu, yapacak bir sey yok.
Bebisi emdiremedik, sarilik olmasin diye mama verecekler, artik hayirlisi.
Eve gidince emzirme kampi bizi bekliyor.
Hepinize iyi dilekleriniz icin tesekkurler.
Allah bağışlasın çok şükür atlattın bunu sağ sağlim aldın kucağına bebeğini 🤲🤗🥰

Aksam 6da Ipegimiz dogdu. Cok sukur ikimiz de iyiyiz ve yorgunuz. Acilmam az oldugu icin belli bir zamandan sonra suni sanci verdiler. Doktorum "ikinamazsan doğmaz." deyince aklima neler geldi tahmin edersiniz, cok tetiklendim. "Acaba en bastan sezaryen mi olsaydim?" diye dusundum.
Sonra benden ne istedigini tek tek anlatti, o anda onlara odaklanmak zordu ama cok şükür dogdu kizim. Biraz fazla dikisim oldu, yapacak bir sey yok.
Bebisi emdiremedik, sarilik olmasin diye mama verecekler, artik hayirlisi.
Eve gidince emzirme kampi bizi bekliyor.
Hepinize iyi dilekleriniz icin tesekkurler.
Allah bağışlasın çok şükür atlattın bunu sağ sağlim aldın kucağına bebeğini 🤲🤗🥰

X