2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Arkadaslar bu grubun adını mi degistirsek? Eylül anneleri görünümlü Ağustos anneleri yapsak nasıl olur 😂😂😂
Agustosta gelecekler galiba dogumlar basladi masallah. Bugun 2-3 damla pembe kan geldi geçti , asiri bel agrim var siradayim galiba 🤭

Hemen ara doktorunu yavrucum nişan falan mi geldi acaba
2-3 damla olunca pek önemsemedim gecti zaten. Enfeksiyon var belki ondandir diye dusunuyorum. Bebisim hareket ediyor iyi masallah. Belimde bir agri var sadece. Ilerlerse ararim doktoru bekleyeyim biraz canim.

Arkadaşlar merhaba nişan geldikten ne kadar sonra doğum başlar ki gece nişan geldi ama doktora gittiğimiz de açılma sancı vs hiçbir şey çıkmadı 🤷🏻‍♀️

Hic belli olmuyor kişiden kişiye değişir. Benim ablamin muayeneden sonra nişanı geldi ama 2 hafta sonra dogurdu 🤷
Bende bugün ilk defa alttan muayene oldum ebe leke kanama falan olursa zaten korkma demişti galiba muayeneden sonra bunlar olabiliyormuş ama benim ki öncesinde oldu bekliyorum gerçi zaten 40 haftasına iki hafta var belki o zamanda olabilir tabii de meraktayım

Insallah canm tskler yok plan normal doğumda hani bir iki gün daha icerde tutabilirsek şayet (açılma ilerlemesse tabi) hemen yatış yapmayalm kafasnda sanrm
Kasilmalar baslamadiysa corek otu yag ic hurma kaynat 11 hurma 3 su b su yariya düşene kadar kaynat 1bucuk su bardagi hurma suyunu iç diye not almışım bir yerlere lazım olursa diye. Bide ananas da iyi dediler ac karnına yeniliyormuş. Belki işine yarar canım hayırlı doğum diliyorum ❤️

Bende hastaneye gidiyorum hanımlar. Annemle konuştum da sık idrar iyi değil dedi belki suyun geldi farketmedin ben sende altıma kaçırıyorum sanmıştım dedi. Git en azından suyuna baksınlar diyor. Hadi bakalım hayırlısı 🤷‍♀️
Muhtemel değildir su ben gece nişan geldi diye sabahta gelen şeyleri su sanmıştım değilmiş Bile aylardır akıntı nasıl gelir bilirim illa ki bu sabah üç kere falan pijama ıslatacak kadar sıvı kokusuz renksiz aktı resmen ona rağmen doktor su değil bebeğin suyu iyi dedi su geldi mi ard arda fazlalaşarak gelir demişti ben anlayamadım şahsen inşallah sizin de hayırlısı olur

Muhtemel değildir su ben gece nişan geldi diye sabahta gelen şeyleri su sanmıştım değilmiş Bile aylardır akıntı nasıl gelir bilirim illa ki bu sabah üç kere falan pijama ıslatacak kadar sıvı kokusuz renksiz aktı resmen ona rağmen doktor su değil bebeğin suyu iyi dedi su geldi mi ard arda fazlalaşarak gelir demişti ben anlayamadım şahsen inşallah sizin de hayırlısı olur
Belki sende bizim gibi altına yapıyorsun 😂😂 bugun gene yaptım

Kızlaaaar alın benden bi action haber,kukmda zarzor tutttuğm.kuzu faliyete geçmş bugün ilk nst kontrolüm vardı sancım çıktı biraz,gel alttan bi kontrol edeyim dedi doktorum aaa 3cm açılmş dedi ben şok😯🤭eğer ufak ufak ağrının arttığını hissedersen hemen beni arıyorsn yatş yapıyoruz normal seyirde gidersen şayet p.tesi 12 de yatş yapıyoruz dedi oyyy oyyy ölüyom heyecandan kızlar ne olur dua edin benm için, sanki bu heyecandan ben pazartesiyi bekleyemem bu akşam doğururum gibi geliyor🙈😊ayy nasıl sankinleşecemm mayday😄
Ayyyy cok az kalmis ya kız pazartesiye saglicakla gelsin yavrucuk bol bol yat dinlen bari pazartesiye kadar sabret
Bizim ki kıl payı tüp bebekten döndü 😁 transfer hazırlığındayken covid oldum iptal edildi transfer. O ay kendiliğinden geldi minik mucizemiz. Yazınca kısa ama 9 senemiz geçti bebeksiz. Belki ondandır hâlâ inanamayışımız 😊
Biz seninle ayni tüp bebek bolumundeydik beraber yumurtalar falan toplandi bekletildi benim de transfer surecim uzadi o arada bebis geldi hala dondurulmus bir embriyom var
Saglicakla gelsin yavrucun insallah
Biz de kontrolden geldik prensesimin kilosu 2913 Gr. Boyu 49 cm olmuş herşey yolunda nst de normal çıktı doktoruma keşke haftaya tatile gitmeden yapsanız sezeryanı bebiş siz yokken gelmek ister de başka doktor yapar sezeryanı diye korkuyorum eşimi de doğuma almıyorlar en azından siz ya da eşim biriniz yanımda olsa çok iyi olur dedim o da haftaya cuma gel bakalım 30 Ağustos da burdayım şimdilik tarihimiz 7 Eylül olarak kalsın Cuma günü duruma göre bakarız dedi hayırlısı olsun artık 🤲❤️🥰
Oyy masallah ne guzel buyumus minnak kuş valla saka maka az kaldi yavrucaklara
Annemle telefonda konuştum az önce doğumdan iki gün önce gelecekmiş bir hafta yanımda kalacakmış o kadar sevindim ki 2 yıldır annemi görmüyorum sadece telefonda konuşuyoruz çok özledim annemle bekarken arkadaş gibiydik dert ortağımdı benim babam evliliğimden dolayı küsünce annemi de göremedim bugün aldığım en güzel haber 😢🥰
Nasil sevindim var ya insaallah bir suru guzellikler getiricek yavrucun evinize
Hanımlar benim dünkü ağrılarım tekrar geldi. Kasık ve bel ağrısına ek şimdi bir de karnım sabahtan beri kasılıyor altı ağrıyor. Hareketleri de değişti baya sadece hafif hafif oynuyor içerde tekme vs atmıyor hiç. Karnım baya indi aşağı ayrıca göğsümün altı boşaldı resmen. Hareketlerini de altta ve göbek deliği civarında hissediyorum. Acaba kanala mı girdi oğlum? Sabahtan beri kabızlık da var 🤷‍♀️ doktoruma ancak pazartesi ulaşabilirmişim. Bekleyelim bakalım. Kanala girdiyse doğum 1-2 hafta içinde oluyor diyorlar ama öyle mi oluyor?
Kuzucum ben de kac gundur bunlari yasiyodum bugun doktor dedi ki dogum oyle olmaz nst de sanci bile cok az cikiyo ben şok oldum
Rahim hazirlaniyomus gaz oluyomus karin buyudugu icin bel agrisi oluyomus falan filan insallah seninki de öyledir
2 kere sancı gibi yaşayıp elim boş dönünce sabretmeye alıştım sanırım 😅 boşuna stres yapmak istemiyorum hastaneye gidip. Ama karnımın indiğinden ve kalçamın daha geniş durduğundan eminiz. Eğer düzenli bir sancı çekersem beklemicem gidicem. Henüz sancı tarzı şeyler yaşamadım. Sürekli ağrım var sadece. Ne nişan ne su ve sancı yok
Duzene binince hemen doktora kuzu guzel haberlerini alalim insallah
Kızlar bugün kontrolüm vardı tam 36 hafta doldu. Bebek inmiş dedi doktorum. Hafif açıklık da var rahim ağzında istirahat et bir hafta daha dursa çok iyi olur dedi. Ama her an her şey olabilir dedi 😁 beni aldı bir heyecan şimdi 😂
Masallah 36. Haftaya kadar gelmis bebis saglicakli dogumlar olsun insallah

X