2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Selam aa doktorsunuz demek 😁🤭 o zaman hemen bi soru sormak istiyorum, benim ikinci doğumum olacak inşallah, bu cümleden ne sormak istediğim de belli oluyor, 🤭 kızım 2 yaşına geliyor, doğumum normal oldu ama ben çok hareketsiz bir insanım, oturan boğa diyeyim, acilmam çabuk oldu ama ıkınma, sancı karşılama, çok zor oldu . Sizce benim ikinci normal doğumum kolay olur mu bı tık daha? 🙄🥺
Yani şöyle ki tıbbi bilgi her zaman ikinci doğum ilkinden kolay olur. Ama işte hareketsizlik işi köyü yaa. Bak açılma ayrı ama ikinip çıkarma kısmı tamamen kas yapısı ile alakalı. Burdan anla zaten 😅 yani güvenme kolay olur diye en azından yürüyüş yapsan bile çok fark eder 😊

Kızlaaaar alın benden bi action haber,kukmda zarzor tutttuğm.kuzu faliyete geçmş bugün ilk nst kontrolüm vardı sancım çıktı biraz,gel alttan bi kontrol edeyim dedi doktorum aaa 3cm açılmş dedi ben şok😯🤭eğer ufak ufak ağrının arttığını hissedersen hemen beni arıyorsn yatş yapıyoruz normal seyirde gidersen şayet p.tesi 12 de yatş yapıyoruz dedi oyyy oyyy ölüyom heyecandan kızlar ne olur dua edin benm için, sanki bu heyecandan ben pazartesiyi bekleyemem bu akşam doğururum gibi geliyor🙈😊ayy nasıl sankinleşecemm mayday😄
Kız bir anda hepimiz doğurma yoluna girdik 😅 hayırlısı olsun sağlıkla gelsin 😊

Nst de benim çocuk hareket bile etmiyor. Arabada sancıyla gidiyorum orda hareket yok. Resmen parmağında oynatıyor bizi 😂
Ya kesinlikle öyle yapıyorlar. Benimki karnımda dört dönüyor kocama bak suna nasıl hareketli diyorum tık diye duruyor şebek 😅

Ayyyy cok az kalmis ya kız pazartesiye saglicakla gelsin yavrucuk bol bol yat dinlen bari pazartesiye kadar sabret

Biz seninle ayni tüp bebek bolumundeydik beraber yumurtalar falan toplandi bekletildi benim de transfer surecim uzadi o arada bebis geldi hala dondurulmus bir embriyom var
Saglicakla gelsin yavrucun insallah

Oyy masallah ne guzel buyumus minnak kuş valla saka maka az kaldi yavrucaklara

Nasil sevindim var ya insaallah bir suru guzellikler getiricek yavrucun evinize

Kuzucum ben de kac gundur bunlari yasiyodum bugun doktor dedi ki dogum oyle olmaz nst de sanci bile cok az cikiyo ben şok oldum
Rahim hazirlaniyomus gaz oluyomus karin buyudugu icin bel agrisi oluyomus falan filan insallah seninki de öyledir

Duzene binince hemen doktora kuzu guzel haberlerini alalim insallah

Masallah 36. Haftaya kadar gelmis bebis saglicakli dogumlar olsun insallah
Seninde mi transfersiz oldu bebiş
Ayyyy cok az kalmis ya kız pazartesiye saglicakla gelsin yavrucuk bol bol yat dinlen bari pazartesiye kadar sabret

Biz seninle ayni tüp bebek bolumundeydik beraber yumurtalar falan toplandi bekletildi benim de transfer surecim uzadi o arada bebis geldi hala dondurulmus bir embriyom var
Saglicakla gelsin yavrucun insallah

Oyy masallah ne guzel buyumus minnak kuş valla saka maka az kaldi yavrucaklara

Nasil sevindim var ya insaallah bir suru guzellikler getiricek yavrucun evinize

Kuzucum ben de kac gundur bunlari yasiyodum bugun doktor dedi ki dogum oyle olmaz nst de sanci bile cok az cikiyo ben şok oldum
Rahim hazirlaniyomus gaz oluyomus karin buyudugu icin bel agrisi oluyomus falan filan insallah seninki de öyledir

Duzene binince hemen doktora kuzu guzel haberlerini alalim insallah

Masallah 36. Haftaya kadar gelmis bebis saglicakli dogumlar olsun insallah
Allah Allah senin de mi doğal oldu 😊 bizim günlerde bişey vardı demek ki, bi arkadaşın da doğal yolla oldu. Onunla da 1 hafta falan vardi aramizda 😊 rumuz tanıdık geldi ama buralarda mı gördüm acaba demiştim 😊 hayırlı olsun sağlıkla gelsin bebişler. Benim ebriyolar da beklemede 🤓

Seninde mi transfersiz oldu bebiş

Allah Allah senin de mi doğal oldu 😊 bizim günlerde bişey vardı demek ki, bi arkadaşın da doğal yolla oldu. Onunla da 1 hafta falan vardi aramizda 😊 rumuz tanıdık geldi ama buralarda mı gördüm acaba demiştim 😊 hayırlı olsun sağlıkla gelsin bebişler. Benim ebriyolar da beklemede 🤓
Evet kuzum her sey oldu 1 embriyo donduruldu transfer asamasinda esimin ataması cikti tasınma isimiz vardi 2 ay ara verelim transfer icin dedik hemen o arada kendiliginden geldi bebek
Zaten o grup da sen ben bir iki arkadas daha vardi transfer asamasi uzayan

Şimcik doktora gidiyoruzya doktor tahminen bu hafta dogumun olur veya haftaya dogumun olur diyormu esim sehirdisinda suan ona haber verecegimde gel.diye

Evet kuzum her sey oldu 1 embriyo donduruldu transfer asamasinda esimin ataması cikti tasınma isimiz vardi 2 ay ara verelim transfer icin dedik hemen o arada kendiliginden geldi bebek
Zaten o grup da sen ben bir iki arkadas daha vardi transfer asamasi uzayan
Ay çok sevindim ya valla. Hayırlısıyla kucağına al inşaallah 🤲 Erkek mi senin de 😁

Bende farketmeden yaptım aslinda bi baktim.bacaklarımdan akiyor 🙈 sonra kokladımki idrar kokusuz olunca sudan suphelenmek gerekiyormus
Yaaa 😅 benim sabah gelen renksiz kokusuzdu ona rağmen su değilmiş doktor öyle söyledi dedim ben ayırt edemicem demek ki bu su akıntı olayını falan

Ah keşke😀 kafa yapma anı mutluluk hormonu salgılıyor gibi olmuyor mu yok böyle bir rahatlama😁
Evet yaa özellikle propofol ile uyutulanlar hep bunu diyor yok boyle kafa diye 😅 tabi neyse Allah hayırlısı ile bebislerimizi kucağımıza almayı nasip etsin 😊

X