2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Kızlaaaar alın benden bi action haber,kukmda zarzor tutttuğm.kuzu faliyete geçmş bugün ilk nst kontrolüm vardı sancım çıktı biraz,gel alttan bi kontrol edeyim dedi doktorum aaa 3cm açılmş dedi ben şok😯🤭eğer ufak ufak ağrının arttığını hissedersen hemen beni arıyorsn yatş yapıyoruz normal seyirde gidersen şayet p.tesi 12 de yatş yapıyoruz dedi oyyy oyyy ölüyom heyecandan kızlar ne olur dua edin benm için, sanki bu heyecandan ben pazartesiyi bekleyemem bu akşam doğururum gibi geliyor🙈😊ayy nasıl sankinleşecemm mayday😄
Oyy yaa , Allah'ım sağlıkla sihatle kucağına almayi nasip etsin 🤲🥰

Annemle telefonda konuştum az önce doğumdan iki gün önce gelecekmiş bir hafta yanımda kalacakmış o kadar sevindim ki 2 yıldır annemi görmüyorum sadece telefonda konuşuyoruz çok özledim annemle bekarken arkadaş gibiydik dert ortağımdı benim babam evliliğimden dolayı küsünce annemi de göremedim bugün aldığım en güzel haber 😢🥰
O kadar çok sevindim ki 😍 Ben bile duygulandım 😢

Hanımlar benim dünkü ağrılarım tekrar geldi. Kasık ve bel ağrısına ek şimdi bir de karnım sabahtan beri kasılıyor altı ağrıyor. Hareketleri de değişti baya sadece hafif hafif oynuyor içerde tekme vs atmıyor hiç. Karnım baya indi aşağı ayrıca göğsümün altı boşaldı resmen. Hareketlerini de altta ve göbek deliği civarında hissediyorum. Acaba kanala mı girdi oğlum? Sabahtan beri kabızlık da var 🤷‍♀️ doktoruma ancak pazartesi ulaşabilirmişim. Bekleyelim bakalım. Kanala girdiyse doğum 1-2 hafta içinde oluyor diyorlar ama öyle mi oluyor?

Annemle telefonda konuştum az önce doğumdan iki gün önce gelecekmiş bir hafta yanımda kalacakmış o kadar sevindim ki 2 yıldır annemi görmüyorum sadece telefonda konuşuyoruz çok özledim annemle bekarken arkadaş gibiydik dert ortağımdı benim babam evliliğimden dolayı küsünce annemi de göremedim bugün aldığım en güzel haber 😢🥰
ne güzel bir haber bu 😊

Hanımlar benim dünkü ağrılarım tekrar geldi. Kasık ve bel ağrısına ek şimdi bir de karnım sabahtan beri kasılıyor altı ağrıyor. Hareketleri de değişti baya sadece hafif hafif oynuyor içerde tekme vs atmıyor hiç. Karnım baya indi aşağı ayrıca göğsümün altı boşaldı resmen. Hareketlerini de altta ve göbek deliği civarında hissediyorum. Acaba kanala mı girdi oğlum? Sabahtan beri kabızlık da var 🤷‍♀️ doktoruma ancak pazartesi ulaşabilirmişim. Bekleyelim bakalım. Kanala girdiyse doğum 1-2 hafta içinde oluyor diyorlar ama öyle mi oluyor?
Acaba acilden falan giris yapıp bir kontrol ettirseniz mi ki doktorunuza neden pazartesi ulasiyorsunuz ki kadın doğum doktoru sonucta heran hersey olabilir 🙄

Yaaa cok sevindim masal kuş sizin aranizda yeniden sıcaklık sebebi olacak bence babanla bile 😍 insallah insallah

Kanala indikten sonra 1-2 hafta da sürebilir 1-2 gün de sürebilir hic belli olmaz. Kasilmalarin surelerini cok iyi takip etmelisin. Tecrübeli arkadaslar daha iyi bilir tabi ama ben öyle biliyorum

Ayy acaba bir acile mi gitsen ya bana boyle olsa kosarak giderdim 😅 yani yokluyor seni şuan gibi geldi bana tabi hayırlısı olsun😅

Acaba acilden falan giris yapıp bir kontrol ettirseniz mi ki doktorunuza neden pazartesi ulasiyorsunuz ki kadın doğum doktoru sonucta heran hersey olabilir 🙄
Mesai saati dışı olduğundan malesef uşaşamıyorum kendisine. Kişisel nosu yok ve hafta sonu ile mesai dışı hastaneye gelmiyormuş şans işte... eğer düzenli sancılar da olursa yakındaki bir devlete acilden girmeyi düşünüyorum

Ayy acaba bir acile mi gitsen ya bana boyle olsa kosarak giderdim 😅 yani yokluyor seni şuan gibi geldi bana tabi hayırlısı olsun😅
2 kere sancı gibi yaşayıp elim boş dönünce sabretmeye alıştım sanırım 😅 boşuna stres yapmak istemiyorum hastaneye gidip. Ama karnımın indiğinden ve kalçamın daha geniş durduğundan eminiz. Eğer düzenli bir sancı çekersem beklemicem gidicem. Henüz sancı tarzı şeyler yaşamadım. Sürekli ağrım var sadece. Ne nişan ne su ve sancı yok

X