2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Biz de kontrolden geldik prensesimin kilosu 2913 Gr. Boyu 49 cm olmuş herşey yolunda nst de normal çıktı doktoruma keşke haftaya tatile gitmeden yapsanız sezeryanı bebiş siz yokken gelmek ister de başka doktor yapar sezeryanı diye korkuyorum eşimi de doğuma almıyorlar en azından siz ya da eşim biriniz yanımda olsa çok iyi olur dedim o da haftaya cuma gel bakalım 30 Ağustos da burdayım şimdilik tarihimiz 7 Eylül olarak kalsın Cuma günü duruma göre bakarız dedi hayırlısı olsun artık 🤲❤️🥰

Çalışabilir raporu tam 32 sifirda mi aldın acaba? Bı şey hesapladim da, ben de anneme demiştim, oturdum doğumu bekliyorum diye 😁
Benim o iş biraz karışık. 32+0 olmadan 1 gün öncesinde aldım, bayram haftasını harcamamak için. Belki olurdu da şehir dışında olduğum için öyle yaptım. Yani 1 gün önce çalışır raporu alıp, 1 gün önce yani dün de çalışamaz raporu almış oldum.

Kızlaaaar alın benden bi action haber,kukmda zarzor tutttuğm.kuzu faliyete geçmş bugün ilk nst kontrolüm vardı sancım çıktı biraz,gel alttan bi kontrol edeyim dedi doktorum aaa 3cm açılmş dedi ben şok😯🤭eğer ufak ufak ağrının arttığını hissedersen hemen beni arıyorsn yatş yapıyoruz normal seyirde gidersen şayet p.tesi 12 de yatş yapıyoruz dedi oyyy oyyy ölüyom heyecandan kızlar ne olur dua edin benm için, sanki bu heyecandan ben pazartesiyi bekleyemem bu akşam doğururum gibi geliyor🙈😊ayy nasıl sankinleşecemm mayday😄
Yaaa heyecan bastı beni bile hadi güzel haberlerini bekliyoruz sağlıkla gelsin bebişlerimiz

Biz de kontrolden geldik prensesimin kilosu 2913 Gr. Boyu 49 cm olmuş herşey yolunda nst de normal çıktı doktoruma keşke haftaya tatile gitmeden yapsanız sezeryanı bebiş siz yokken gelmek ister de başka doktor yapar sezeryanı diye korkuyorum eşimi de doğuma almıyorlar en azından siz ya da eşim biriniz yanımda olsa çok iyi olur dedim o da haftaya cuma gel bakalım 30 Ağustos da burdayım şimdilik tarihimiz 7 Eylül olarak kalsın Cuma günü duruma göre bakarız dedi hayırlısı olsun artık 🤲❤️🥰
Evet insan kafası rahat olsun kendi doktoru olsun istiyor, muhtemelen ben de aynı şeyi isterdim. Çok şükür gelişimlerini tamamladılar 🥰 🙏

Valla çıktı zaten heycan yaptm ne bilym 3cm beklemiyordm inşallah öyle olur kızlar ne oldugunu anlamadan pıt diye çıkıverir🙏ama sancı kısmı icin pek öyle kolay olurmu onu bilmiyorm işte inşallah oda kolay gecer süphaneke dinimizin amin🤲😊
Canim 3 cm ile başlamışsın sanci hissetmeden, bence o süreç kısa sürer, benim bildigim zaten 6 cm falan olunca epidural yapiyolar istersen. Allah yardımcın olsun 😍

Kızlaaaar alın benden bi action haber,kukmda zarzor tutttuğm.kuzu faliyete geçmş bugün ilk nst kontrolüm vardı sancım çıktı biraz,gel alttan bi kontrol edeyim dedi doktorum aaa 3cm açılmş dedi ben şok😯🤭eğer ufak ufak ağrının arttığını hissedersen hemen beni arıyorsn yatş yapıyoruz normal seyirde gidersen şayet p.tesi 12 de yatş yapıyoruz dedi oyyy oyyy ölüyom heyecandan kızlar ne olur dua edin benm için, sanki bu heyecandan ben pazartesiyi bekleyemem bu akşam doğururum gibi geliyor🙈😊ayy nasıl sankinleşecemm mayday😄
Ne oldu bizim bebislere boyle😍 Hepsi sıraya giriyor. Çok heyecanlandım 😍 Hayırlısıyla gelsin inşallah 🤲

Yaa inşallah bekler doktorunu icerde ne kadar kalırlarsa okadar iyi ama hersey yolundaysa koynunda da büyür 1 hafta 💞

Sizde bebek daha inmiş kaslar daha gevşek duruyor bende hebuz alta kaçırma olmadı demek benim brbek daha yukarda
Hani alttan bıçak saplanır gibi bir hissim var diyorum ya, o da arttı iyice. Çatı muayenesinden sonra iyice aşağı indi sanki. Zaten göbek çukurumu da ondan sonra göremez oldum. Iyice indi sanırım.

Bebekler harekete gecti ardarda haberler aliyoruz 🤗 umarim en dogru zamanda gelir bebis. Sezaryen mi planliyor doktor hani ptesi yatis yapariz dedi diye soruyorum.
Insallah canm tskler yok plan normal doğumda hani bir iki gün daha icerde tutabilirsek şayet (açılma ilerlemesse tabi) hemen yatış yapmayalm kafasnda sanrm

Maaşallah canım. Kilosu, boyu pek güzel olmuş. Inşallah Rabbim gönlüne göre nasip etsin 🤲 Doktorunla yaparsın doğumunu inşallah.

Annemle telefonda konuştum az önce doğumdan iki gün önce gelecekmiş bir hafta yanımda kalacakmış o kadar sevindim ki 2 yıldır annemi görmüyorum sadece telefonda konuşuyoruz çok özledim annemle bekarken arkadaş gibiydik dert ortağımdı benim babam evliliğimden dolayı küsünce annemi de göremedim bugün aldığım en güzel haber 😢🥰

Canlar korse aldınız mı
Ben karar veremedim değişik değişik korseler var
Sizin tercihiniz ne oldu?
Ben aldım tozlu.comdan giyilebilenlerden. Hoşuma gitti beğendim öyle herhangi bir marka değil sıradan korse.

Eklentiler

• 20210816_163614.jpg
    20210816_163614.jpg
    41,6 KB · Görüntüleme: 23
Annemle telefonda konuştum az önce doğumdan iki gün önce gelecekmiş bir hafta yanımda kalacakmış o kadar sevindim ki 2 yıldır annemi görmüyorum sadece telefonda konuşuyoruz çok özledim annemle bekarken arkadaş gibiydik dert ortağımdı benim babam evliliğimden dolayı küsünce annemi de göremedim bugün aldığım en güzel haber 😢🥰
Çok sevindim senin için ne kadar güzel bir haber 😍 bazen aileler arasında sorunlar oluyor arada kalanlar oluyor bu hikâyede de annenle sen arada kalmışsın. Inşallah bu bir başlangıç olur da bundan sonra hiç ayrılmazsın 🙏

Çifte kavuşma desene 🤗 üç kuşak bir arada sağlıcakla kavuş inşallah ikisine de 🎈😍

X