2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Aralık ayında dış gebelik geçirdim çevremdeki herkesin oluyor biz bekliyoruz
Eminim çok zordur bende ilk denemede adetinin geçmesini bile bekleyememistim 4 gün önceden gitmiştim acile ama hiç üzme kendini. Bak olabiliyor olucak da şimdi değilse bile bir sonrakinde. Ben hep kendimi senelerce deneyip olmayanlar var diye teselli ettim. Tam oldu derken bebeğini kaybedenler var yıllarca olmayanlar var kötü düşünme üzülme. Allah en kısa zamanda nasip etsin sanada

İnşallah çok teşekkür ederim

Çok üzüldüm Allah yardımcın olsun. Çocugun henüz çok küçük ayrılırken mahkemenin sana verme olasılığı çok yüksek. Doğuma kadar kendini yıpratmamaya çalış, üzülme demek çok anlamsız biliyorum. Ama aldım artık vermiyorum demekle olmuyor o zaman aynısını sende yapabilirsin bir fırsat bulup bir şekilde alırsın vermem dersin bu işler böyle olmaz. Inşallah acısız yarasız insanca biter bu süreç, hakkında hayırlısı olsun

Amiin çocuk henüz anne çocuğu onun yeri benim yanım olmalı

Ay ne güzel söylüyorsun inşallah dediğin gibi olur ne biliyim insan evham yapıyor. Çok şükür haftam baya ilerledi artık önceki gibi korkmuyorum da yine de insan düşünüyo iste

Şu mesajla epidurale ikna oldum diyebilirim

Bir paket aldım ben belki alerji olur pişik olur elimde kalmasın diye memnun kalırsam devam ederim olmazsa değiştiririm Molfix aldım bu arada

Umarim aileniz ve huzurunuz icin en iyisi olur, iyi olacaksa en kisa zamanda yoluna girer umarim her sey. Keske bu donemde esinizden destek gorebilseymissiniz diger taraftan cocugu ben aldim demekle olmuyor henuz cok kucuk.

Amiin çocuk henüz anne çocuğu onun yeri benim yanım olmalı
Tabi ki senin yanın. Zaten hiçbir mahkeme küçücük çocuğu babaya vermez. Eşinle görüşüp aklı selim davranmasını sağlayacak bir aile büyüğünüz var mı? Anne baba anlaşamayıp ayrılabilir ama çocuklar bu süreçte zarar görmemeli. Ilk başta sorunlarınızı halledip mutlu bir yuvada devam etmenizi dilerim Allah'tan. Olmayacaksa da kimse yıpranmadan yaşarsınız bu süreci inşallah. Allah yardımcın olsun

Üzdün Allah kalbine ferahlık versin. Tanıdık sahneler maalesef
Hepinize gunaydin. 38+2, gece dogum sancilarim basladi, nisanim geldi. Hastaneye geldik, benim icin dua edin.
Canım sağlıkla doğsun sağlıkla Selametle evinize gelin inşallah. Darısı başımıza

2 yaşında çocuğu aldatma dahi olsa mahkeme babaya vermiyor canım. Kalbini ferah tut Allah yardımcın olsun dua edeceğim senin için. Ama böyle bir vicdansızlık yaptıktan sonra işleri yolunda gitsin diye beklemesin bu insan parçası Allah ıslah etsin çok kızdım Ya bu yapılır mı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…