2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Allaaaaaaah kız sakin ol bak nabzin falan yükselir tadını çıkaramazsın. Hadi hayırlı olsun ne güzel 3 cm cok iyi bi başlangıç pıt diye cıkarıverirsin insallah sağlıkla

Allaaaaaaah kız sakin ol bak nabzin falan yükselir tadını çıkaramazsın. Hadi hayırlı olsun ne güzel 3 cm cok iyi bi başlangıç pıt diye cıkarıverirsin insallah sağlıkla
Valla çıktı zaten heycan yaptm ne bilym 3cm beklemiyordm inşallah öyle olur kızlar ne oldugunu anlamadan pıt diye çıkıverirama sancı kısmı icin pek öyle kolay olurmu onu bilmiyorm işte inşallah oda kolay gecer süphaneke dinimizin amin

Rabbim yardımcın olsun araya birilerini koy bu durumda çocuğunu yanına al derim vicdanlı birileri ile iletişime geç yardımcı olsunlar çocuğunu getirsinler sonrasını dogumdan sonraya bırak derim bugunleri atlat

3 gün olacak, izne ayrılalı, doğum sonrasına aktarayım diye çalıştım, 37 de ayrılanlar var dimi? Heyecandan yazıp durmaya başladım, gerekli_gereksiz
Ben de perşembe itibariyle ayrıldım, 37. haftada. Bir boşluğa düştüm bir anda zaten aklım fikrim bebekti. Ama her şey hazır artık, sanırım rahatlama zamanı

Sağlıcakla hayırlısı ile gelsin inşallahbır avazda kolayca kucağında olsun

Amin inşallah canm ya vardı ama hani herzaman yaşadıgm sancı hafiaf adet agrısı gibi kask ağrisı belimde biraz agrı ve vajinadaki baskı hissi işte
Inşallah bende ayırt edebilirim bu aralar yalancı sancılarım var da emin olamıyorum insan korkuyor

İnşallah çözülebilecek bir konudur da kaldığınız yerden beraber buyutursunuz evlatlarinizi Allah yardımcınız olsun, hele ki en hassas olduğumuz bu dönemlerde kolay şeyler değil vermeyeceğim diye birşey olamaz zaten

Ne guzel ağrısız uç cm sakin kal zaten sona doğru ağrın artar gidersin açılmanda tam olur dua et kokaylaştıran hareketler yap inş böyle kolay debam eder okunması gereken dualar var onları oku hurma ye

Bizim ki kıl payı tüp bebekten döndü transfer hazırlığındayken covid oldum iptal edildi transfer. O ay kendiliğinden geldi minik mucizemiz. Yazınca kısa ama 9 senemiz geçti bebeksiz. Belki ondandır hâlâ inanamayışımız

Bebek haberleri geliyor heyecanlandım ben de. Bugün kontrolümüz vardı, henüz kanala girmemiş. Önümüzdeki hafta da doğum beklemiyorum dedi doktorumuz. Çatı muayenesi yapıldı bir de, gayet iyi dedi. Dün gece hafif sancım oldu, nefesimi kontrol edemedim çok heyecanlı yaa. Biraz nefes teknikler çalışacağım

Ayy ne güzel sağlıkla kavuş yavruna inşallah çok kolay çok güzel bir doğumun olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…