2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Sezeryan olursam anestezi konusunda benim de kafam karışık. Daha önce 2 kez genel anestezi ile ameliyat oldum. Uyanınca kusmam çok oluyor. Ameliyat rahat ama kusma kısmı dikişlerime zarar verirse diye tedirgin oluyorum. Epidural ve spinalden de çekiniyorum. Bebeğimi hemen görme fikri çok güzel ama

Evet bazılarında ayilma çok zor oluyormuş, ben en fazla ağlıyorum kusmak hem dikisleri zorlar tabi hem de yorar herşeyin farkında olma fikri beni biraz urpertiyor ama bi taraftan da hemen kavuşmak doğumuna şahit olmak istiyorum. Hayırlı kararlar alalım inşallah

Hepinize gunaydin. 38+2, gece dogum sancilarim basladi, nisanim geldi. Hastaneye geldik, benim icin dua edin.
Ay ay bir kişi daha elendi siramız geliyor hanımlar. Minnak saglıklı bebişini kucagına alırsın. Inşallah ☻

Beni tarif etmişsin En başından beri yaparız ederiz tutumum vardı şimdi yerini nasıl olacal endişelerine bıraktı. Bebişle alakalo endişelerim de çoğaldı. Mesela dün gece tuvalete kalktıktan sonra niye FLsi 1 hafta geriye düştü diye evham bastı. Aslında baştan beri paraleldi ve ölçümden olabileceğini biliyorum doktor da önemsemedi ama ya şöyleyse ya böyleyse diye korku bastı. Sağsalim kavuşsaydık bebişlerimize.

Cok iyi insanlara denk gelmişsin. Uyuşturduktan sonra takmaları daha akıllıca. Bence rica edilebilir bu. Gece okudum da genel anestezide takılmıyormuş.

Evet ama hâlâ inanamıyorum hepimiz en hayırlı şekilde alalım yavrularımızı inşaallah normal sezaryen hiç sıkıntı değil. Ikisinin de kendince bi zorluğu var. Ama buna değecek inşaallah
Sizin de mi tüp bebek? Bizimki tüp bebek olduğu için, bana da halen rüya gibi geliyor gerçekten sezaryen veya normal hiç farketmez, yeter ki hayırlısı neyse o olsun...Amin, inşAllah bebeklerimizi en kolay ve en hayırlı şekilde kucağımıza alalım

Öyle tabi herkes farklı ama benimde çatlamaya çok müsait mesela bacağımın üst kısmı çatladı biraz ama karnımda hiç yok. Hayırlısı artık çatlarsa da canımız sağ olsun.

Arkadaşım ikinci gebeliğinde genel anestezi oldu daha rahat atlattığını söyluyor ağrılarınında öyle blmiyorum pskolojik mi ikisinide yaşadığı çin sonuncusu çok rahat gelmiş ona birbucuk ay önce oldu anestezi herkeste farklı yaşayıp görmek gerekiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…