2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
İlk batikonu hissettim ben canım sürmesini sonra bastırma ve çekiştirme hissettim ama asla rahatsız eden bişey yok 5 dk sürüyor bunlar sonra bebeğin sesini duyuyorsun gerisi dikiş işlemi oluyor ama onda hiç bi hissiyat olmuyor 😊
Sen doğum mu yaptın🥳
Geldi yaniii testlerde silik çizgilerini gördüğümüz bebiş =)
Gözyaşımm pıt 😥
Bende bugün bakıyordum sizee ne zaman gelicek bebişler diyeee=)
Gözünn aydınnnn kuzuuuu❤️

Sen doğum mu yaptın🥳
Geldi yaniii testlerde silik çizgilerini gördüğümüz bebiş =)
Gözyaşımm pıt 😥
Bende bugün bakıyordum sizee ne zaman gelicek bebişler diyeee=)
Gözünn aydınnnn kuzuuuu❤️
Canımm benim çok teşekkür ederim ♥️ benimde aklım sende ara ara bakıyorum profiline bu ay güzel haberler gelecek inşallahhh dualarımdasın 🙏

Canımm benim çok teşekkür ederim ♥️ benimde aklım sende ara ara bakıyorum profiline bu ay güzel haberler gelecek inşallahhh dualarımdasın 🙏
İnsallahhh kuzucummm 😘
Artık elimden bişey gelmiyor, deneyip bekliyoruz öyle🤷‍♀️
Umarım bende kısa zamanda güzel haberler veririm size artık🥰

İnsallahhh kuzucummm 😘
Artık elimden bişey gelmiyor, deneyip bekliyoruz öyle🤷‍♀️
Umarım bende kısa zamanda güzel haberler veririm size artık🥰
vakti zamanında beklemiş ve yavrusuna kavuşmuş biri olarak gormusken hamile duası edeyim dedim (kimin duası kabul olur belli olmaz derler) Rabbim kısa sürede güzel haberler almanızı nasip etsin, sağlıkla hayırlısı ile 1 seneye kalmadan kucağıniz dolsun inşallah 🤲🤲🤲

Ben de doğum yaklaştıkça korkuyorum, en son geçen hafta kontrole gittiğimde doktora korktugumu söylemiştim, ilk doğumu hiç düşünme, ikinci doğum daha kolay olacaktır dedi. Moral oldu bana. İnşallah çok kolay bir şekilde kucağımıza alırız bu sefer
İnşallah yaa amin, iyi moral olmuş

vakti zamanında beklemiş ve yavrusuna kavuşmuş biri olarak gormusken hamile duası edeyim dedim (kimin duası kabul olur belli olmaz derler) Rabbim kısa sürede güzel haberler almanızı nasip etsin, sağlıkla hayırlısı ile 1 seneye kalmadan kucağıniz dolsun inşallah 🤲🤲🤲
Yaaaa🥺🥺
Çok saol canımm benim❤️
Allah razı olsun, insallahh dediğin gibi olurr İnsalllahh🙏

Kızlar günaydın herkese kızımda göğüslerimden çok çektim . Mastit oldum sağmak bile işe yaramadı. Mastit beni hasta etti yatağa düşmüştüm . Yaralarım çok fazla olmuştu .Afedersiniz kanaya kanaya emzirmiştim ama çok çok zor olmuştu Şimdi de korkuyorum aynı şeyleri yaşamaktan lansinoh almıştım hiç fayda etmemişti. Şimdi incia göğüs ucu kremi aldım gümüş kapak aldım başka bunları yaşayıp tavsiye everecek var mı
Tahin in üstüne çıkan yağını sürünce hızlı iyileşme oluyor. Ben o şekilde hiç rahatsız olmadım.

Doğum tarihim belli oldu kızlar, yan pozisyonda olduğu için doktor daha fazla kilo almasını beklemeyelim zor olur dedi ve Çarşamba için randevu verdi 🥰
Ayy heyecanlandım gün isimleri geçiyor artık haftaya çarşamba falan 🤗 sağlıkla kucağına al inşallah. Kaç haftalık oluyor tam?

Kızlar ben artık göbek çukurumu göremiyorum. Zaten çukur kalmamıştı ama normalde yukardan bakınca çizgi şeklinde nerde olduğunu görüyordum. Artık görünmüyor. Epeydir baş aşağı da duruyordu zaten. Bu göbek çukuru ile bildiğiniz bir şey var mı? Siz görebiliyor musunuz?
Dogumun yaklastigini gösteriyor canim. Midenden basla göbegine dogru karnini karisla ölç ,gobegin ne kadar asagi inerse dogum o kadar yakin. Benim göbek de gorunmuyor.

X