2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Ben bi elbise ayarladım bayağı geniş dizimde uzun değil giderken onu giyerim kolay olur çıkartması,gelirkende etek bluz mantıklı geliyor çünkü kaç kilo vericez eski tayt pantolon olurmu bilmiyorum
Çok basit bir konu ama mesele haline getirdim 2 tane güzel hamileyken giyebileceğim elbisem var, bir de hamile taytı kotu. Diğerleri plaj elbisesi gibi bence de en rahatı elbise neyse halledicem bu meseleyi de

Ya ne tatlı heyecandan uyuyamayan eş sağlıkla kavuşsun oğluna babası da :)

2 sorum var.
1 at kılı fırçası aldınız mı lazım mı. 2 küvet filesi aldınız mı lazım mı
At kılı fırçask lazım değil, küvet filesi köpüklü olandan lazım evet. Küvete direkt çocuğu koyamazsın köpüksüzler de yumuşak olmuyor havlu falan koyuyolar köpüklü en güzeli.

Ay sıcakları sorma yaaa felaket . Bana da geliyorlar resmen birden buz gibi suyun içine girme isteği oluyo
Ay dimi yaaa canımız olcaklar amin kofim
Evet öyle kadocum nst'de uzanmak belini ağrıtıyorsa oturarak bağlanmak istediğini söyle. Ben alışık değilim sırt üstü yatmaya, çok kötü oluyordu belim. Bebek de fazla hareket etmiyordu. O da bi şaşırıyo galiba ne oluyo diye ikidir oturuyorum çok konforlu. Hem benim için hem beybi için

Ye ye boş ver, afiyet olsun, sonra normale dönersin. Heyecandan uyuyamayan eş de ilk defa duyuyorum, doğunca napar kimbilir
1 ay işten izin aldı doğum zamanı için ne gerek vardı zaten evden çalışıyorsun diyorum ama anlatamıyorum o yüzden saldım gitti

Yan yatırıyorlar sırt üstü değil ama dediğin gibi oturarak olsa daha çok işime gelir oturunca benim beybi de daha çok oynuyo

Kızlar hastane çantasına mini şampuan saç kremi duş jeli aldım ne olur ne olmaz rahat edemezsem duş alırım belki. Birde yengemin doğumunda kalmıştım devlet hastanesiydi topuğundan beline kadar kandı hep ıslak mendille temizlemek zorunda kalmıştım o yüzden kendim için böyle bir tedbir aldım. Acaba diyorum hastane fotosu çekilmek istiyorum ya saç maşasını falandamı koysam güzelleşmek uğruna aklımda deli sorular

Özel hastane için gerek yok gelip yıkıyorlar ya da siliyorlar anneyi ama devlet hastanesi için gerekli olabilir tabi. Çok tatlısın Canim kan kaybından insanın rengi de kalmıyor allık ruj

Fırça aldım konak tarağıyla birlikte küvet filesi küvet setinin içinde vardı ben ayrıca küvet içine konan süngerden aldım

At kılı fırçask lazım değil, küvet filesi köpüklü olandan lazım evet. Küvete direkt çocuğu koyamazsın köpüksüzler de yumuşak olmuyor havlu falan koyuyolar köpüklü en güzeli.
Bu küvet içine konan sünger nedir? Bir arkadaşım bahsetti ama ben bulamamıştım. Link paylaşabilir misiniz? Merak ettim

Benimki de tüp bebek ve aynı şekilde üç haftaya kadar yeniden muayene hakkım var ama doktorum bir sorun görmediği için bir ay sonrasına randevu verince ben de çekinip gidemiyorum neyse ki sabırlı bir insanmışım

Ben de havlu koydum ama şampuan duş jeli koymamıştım seyahat boy eklenebilir aslında iyi fikir. Ben özel bi çekim yapmayacağım hastanede aöa adet olmuş diye normal bi tac aldım. Doğumdan sonra saçlarım perişan olacaktır o yüzden saç düzleştiricimi de eklemeyi düşünüyorum

Kız çekinme o senin hakkın ben yüzsüz yüzsüz 10 gün içinde hemen gidiyodum

Hastaneler 10 dk 2 yada 3 olunca gel diyorlar 5 dk 1 gibi Ilk doğumsa canım biraz daha uzun suruyo ben kızımda 10 dk 3 olunca gitmiştim ama benim.hast evimin karşısinda 2.ciler daha cabuk oluyomus 10 dk 2 de giderim diye dusundum yada suyum gelirse suyum gelince

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…