2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Kız 3 hafta sonra doguma gidersin zaten ben riskli oldugumdan her hafta gidiyorum artık.. masallah minigine sağlıkla gelsin

Geldim geldim ben 2 kilo almışım 60 oldum bebiş de 29+2 de 1.413dü şimdi 34+1 2.264 olmuş 1 gün önde bu sefer nstye girdim 40ı aşmadı hiç bir sonraki kontrolde 3 hafta sonra olucak
Ay güzel haberlerle geldin maşallah bebişe Nst de güzel çıkmış ancak süreyi çok vermiş doktor 37 den önce de muayeneye çağırması gerekmez mi gerçi gerek görmediyse vardır bir bildiği

Çok sevindim dönmesine hayırlısı olsun kocaman oldular hepsi ya

Kızlar hep sola yatmaliyiz diyoruz ya benim bebek haftalardir hep solda, resmen karnımın sol tarafı daha sert ve cogu zaman daha şişkin. Oraya konumlanmış dokununca hissediyorum çocuğu artık. Bu sekilde benim sürekli sola dönük yatmam bi zarar vermez dimi çocuğu ezmem yani

Masallah bebisine cok bekletmeden zamaninda gelsinler insallah

Benim kizçem sagda o kadar yerlesmis ki sag bacagima yaptigi baskiyla bacagimin vucudumdan ayrildigini hissediyorum o kadar ki agriyor senin bebis de benim kiz gibi tekmeliyor mu, ben saga donunce tekmeliyor zarar vericem sanip duramiyorum sola donuyorum ezilmezler bence sivi koruyordur ama ben yine de ustune yatmamaya calisiyorum

Sorma bugün benim de sürekli sol kasıgım ağrıyo baskı mi yapıyor nedir.. benimki sağı tekmeliyor hep nasıl bi pozisyonda duruyosa hayal edemiyorum tekmesi azaldi zaten çoğunlukla yer değiştirme gibi hareketi var karnımın çeşitli yerlerini şişirip indiriyor ama yer degistirmiyor

Neler yaptiklarini kestiremiyorum ama çok acayip seyler yapiyor karnim sekilden sekile giriyor yer degistirme kisminda canimi çok yakiyor ama dedigin gibi yer degismiyor, heralde sola gececek sag baskim azalacak diyorum bakiyorum hala sagda.

Neler yaptiklarini kestiremiyorum ama çok acayip seyler yapiyor karnim sekilden sekile giriyor yer degistirme kisminda canimi çok yakiyor ama dedigin gibi yer degismiyor, heralde sola gececek sag baskim azalacak diyorum bakiyorum hala sagda.
Aynen yaa yerleri daraldı artık her değiştirmesi cok zor ama sanki degistiriyomus gibi yapıyor, demekki poposunu ayağını falan yaslıyor başka yerlere, artık büyüdüğü icin kemiklerinde canımızı yakıyor haliyle, yeter ki güzel güzel büyüsün miniğim

Dün randevu bulunca buyune hemen sira aldim 37 haftaligim her hafta gidicem artik bi sorun yok nst sanci 40 gecmiyo yavrucuğum daha kanala girmemis doktorumda daha erken dedi yani bu hafta dogurmayacagim artik onumuzdeki haftalara nasipse
Sen de mi devlet hastanesine gidiyorsun canım. Ben devlet Hast ne gidiyorum yaz dönemi olduğu için Dr izin aldı dönmezse napıcam diye korktum ama geldi ama sıra yoktu. Zar zor 20 gün sonrasına aldım. 37 de gitmiş olacağım. Sezeryan benim. Dr 39 a kadar bekleyeceğim diyor

Yarın 38 oluyorum, resmen bir top gibiyim şu an. Beyaz'ın Hüsmen Agası gibi hissediyorum yürürken.
Ben zaten kiloluyum karnımda iyice büyüdü, dün pijamamı tshırt üstüne çektim aynaya bakıyorum dedimki asterix oburix teki oburix e benzemişim bu halimle aynı durdum bide eşim diyor ben desem kıyameti koparırsın sen kendine neden diyorsun ben derim dedşm baska kimse kötü diyemez

Yerleri daraldikca bizi zorluyorlar ama dedigin gibi iyi onlar iyi olsun da gerisi önemli degil öyle gûzel bir his ki yakinda kucagimizda olacak insallah bu arada doktorum telefonu acti dün konustuk beni baya rahatlatti muayneye geldiginde daha detayli konusuruz korkmana hic gerek yok dedi baya rahatladim . Doktorun tavri doktor secimi gercekten çok önemliymis bir kez daha anladim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…