2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Salın yapma sen belliki seninki illa narkoz yemek istiyor kafası güzel doğacak bebeğin

Zaten biliyorsundur ama sut mide yanmasina cok iyi geliyor, bazen kizartma falan yersem yanma oldugunda hemen iciyorum geciriyor

1 yul sonra ikinciyi denicem şunu bi çıkarimde

Karakter genetik , huy sonradan oluyor. Bizim babamızın karakterinde de rahatlık var bende aynen senin gibiyim babasına dedimki eğer sana çekerse bu çocuk dönmez

Ben baglamli minderliden aldim
Kapi pencere acinca en azindan besigin icinde bebege gelmez esinti diye dusundum
Cok ciddi gozukmuyor canim belki suya karistirilan bi ilac var onu verir belki bol su ic der
Eger sut icebiliyosan ılık süt iç
Bi de benimmide yanmalarimda olunca doktorum agizda eriyen mide ilaclarindan verdi zarari yokmus

Kızlar ağrınız oldu mu dikkate alın bugün sabah adet ağrısı gibi bi ağrım oldu bekledim geçmedi belki gazdır dedim tuvalete gittim hafifledi ama yine geçmedi yarım saat 1 saat derken öyle avuttum kendimi en sonun da gittim doktora kontrolüm yapıldı bi sorun yok ama nst ve idrar dendi idrarı verdim nst e çıktım oda ne sancı tavan makine bi ara öyle bi öttü ki çok korktum hemen doktoruma haber verdiler alttan muayene istedi doktorum açılma var mı diye neyse ki yoktu ama idrarda iltihap varmış , ve serum bağladılar sancım dursun diye daha yeni eve geldim çok şükür sancım dindi ama benim iki sezeryan arası 10 ay diye yakın takipteler sizde ağrınız olursa ihmal etmeyin lütfen

Çok gecmis olsun yaa benim de ishal ağrısı doğum kasilmalarini tetikledigi icin yatiyorum. İdrar Enfeksiyonu da tetikler aman cok dikkat et. Antibiyotik falan verdiler dimi

Geçmiş olsun, iyi ki gitmişsiniz.

Çok gecmis olsun yaa benim de ishal ağrısı doğum kasilmalarini tetikledigi icin yatiyorum. İdrar Enfeksiyonu da tetikler aman cok dikkat et. Antibiyotik falan verdiler dimi
Sağol kuzum sanada geçmiş olsun , idrar yolu için suya katıp içilen bi ilaç verdi erken doğum riskine karşıda progestan fitil verdi

Yok o ödem yapıyormus ben tabi yarısını yemeye kalkınca doktor insan gibi ye uyarısı yaptı kibarca. Ama gerçekten şu yaz günü de ne yenir başka
Karpuz bebeğe kilo yapıyor mu ya ben aşırı yiyorum Allahtan gebelik sekerim yok yazın başka bir şey gitmiyor engel olmaya çalışıyorum kendime ama nafile

Sağol kuzum sanada geçmiş olsun , idrar yolu için suya katıp içilen bi ilaç verdi erken doğum riskine karşıda progestan fitil verdi
Bana progestan falan vermedi keske verseydi biraz daha icim rahat ederdi. Kasılmalari onlesin diye nidicard adinda hap verdi o da tansiyon hapiymis. Bide ben istedim magnezyum verdi ekstradan

Geçmiş olsun sağlıkla vaktinde gelir inşallah bebişler benim de akşam üstü yemekten önce eşimle yürüyüş yaptık yürürken karnım çok kasıldı sertleşti çok yürümeden eve geldik ama geçmedi taş gibi oldu karnım uzandım sancı başladı tüm karnımda soğuk soğuk terledim eyvah doğum sancısı mı derken 10 dakika sonra geçti dedim eğer tekrar olmazsa gaz sancısıdır olursa şüpheli yemek yedik sağolsun eşim kurdu kaldırdı sofrayı bir saat sonra hafiften yine sancı oldu ama bir dakka bile sürmedi hemen geçti gaz sancısı olduğunu düşünüyorum şuan iyiyim bakalım bir de bu kasılma sancı sırasında bebeğim sürekli hareket edip ittirdi yavrum

Örgüler kısa kaliyorsa bebekler hareketlenmeye başlayip ayaklarını beşik parmaklıklarına sokmaya başladığında önleyici olmaz gibi. Benim bir numara bı gece ayağını o parmaklıkların arasına sokup cikaramayinca ağlayarak uyanmıştı koruma minderi candır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…