2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Kızlar idrar testinde lökosit ve eritrosit çıkmış artı 2 değer. Baktım idrar yolu enfeksiyonu diyor. Ama ne yanmam var ne ağrım ne de çiş gelecekmiş gibi o his de yok. Bilen varsa bir deyiversin. Tabii Pts doktora gideceğim o da yorumlar

Başak kardeşim var onun yuzunden tuvalette banyoda sıra oluşuyor tuvaletten çıkar ayaklarını yıkar abdest mi alır banyo mu yapar belli olmaz en yakın arkadaşımda başak umumi tuvalete asla gitmez hatta başkasında da gitmez kızımda erken dogmaz ise başak duruyor maharetli oluyorlar kadınlardan görduğum yemekler baklavalar ama biraz fazla konuşuyorlar duzenli bir çocuk olurlar muhtemelen hayırlısı ile doğsalardı

Benim bunyen kilo almaya müsaitdeğil allahtan hep zayıftım bence mantıken en az 3 kilo gitmesi lazım bebek çıkacak karnimizdan neticede sağlık olsun veririz eninde sonunda

Örgü değilde tahta kısmı komple kaplayan minder tarzında olabilir . Örgüler hem kısa kalıyor hem de yerini daraltıyor. Bende düşünüyorum yaptırmayı ama daha erken onun için zaten dönemezler şimdilik

Bende de 7-8 lökosit görüldü diyor daha dün sonuçlarımı gösterdim doktora . Az bişey enfeksiyon varmış idrarda. Ama ilaç vermedi bol su iç diye uyardı hep

Bizim beşiğin yandan bağlamalı korumaligi var. Beşiği alt seviyeye alınca kullanıcaz. Örgü modeller çok şık duruyor ama kullanışlı gelmiyor bana. Hem çok yer kaplıyor hem de alçak seviyede duruyor. Bu ürünlerin tehlikesi nedir? Ne okudun?

Bana da diğer türlüler daha mantıklı geldi bakınca teşekkür ederim Şimdi elim boşken bakayım dedim de belki bebiş gelince zor olur
ben de örgülerden vazgeçtim gibi oldu. Bebeklerin yüzlerini kapatıp nefes almalarını engelleyebiliyorlarmış. O yüzden bağlamalı minderli korumalar daha iyi geldi düşününce

Lökosit bir seferinde 17 çıkmıştı benim de. Yanma, ağrı gibi şikâyetlerim de yoktu. Dr bir şey dememişti.

Karpuz bebeğe kilo yapıyor mu ya ben aşırı yiyorum Allahtan gebelik sekerim yok yazın başka bir şey gitmiyor engel olmaya çalışıyorum kendime ama nafile

Ya gerçekten fark ediliyor burç özellikleri. Benim kızım kova özgürlüğüne düşkün olur falan diyolardı 6 yaşında keşke ayrı evde yaşasam bütün evcil hayvanları evime alabilirdim o zaman diyor. Giyimine bile karıştırtmaz. Tam bir özgür kız.

Ayy dışarıdaki tüm wc’leri ben de asla kullanamıyorum çok fazla konuşmaları Merkür’den kaynaklanıyor olsa gerek, iletişimleri kuvvetli ve akıcı konuşuyorlarmış, ama ben Merkür retrosunda doğduğum için konuşmayı sevmiyorum, bu yüzden iletişimim kuvvetli değil bence, dinlemeyi severim.

Ben minder tarzı tercih ettim, hem daha derli toplu görünüyor, hem de örgü modellerden biraz daha yüksek durduğu için bebek beşiğin aralığından kafasını vs.. geçiremez diye düşündüm.

Mide yanmam azaldı yazmıştım buraya sanki midem beni duydu iki gündür çok fazla yanma var uzanmak istiyorum ama uzandığım anda hemen yanıyor bu haftadan sonra karın aşağı iner mide yanmaları azalır diyorlar bakalım inşallah bir de iki gündür meme uçlarım acıyor lansinoh sürünce biraz rahatlıyor ama bir süre sonra tekrar acıyor bir tık daha büyüdüler çatlakları da arttı resmen süt kanallarını hissediyorum sızlıyor dün gece sağ memeden minicik süt geldi bir damla bile değil vücut yavaş yavaş kendini hazırlıyor herhalde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…