2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Ay bende öyleyim. Toplanıyor bazen bir köşede sem sert duruyor. Benim 7 sinde gitmem lazımdı doktor yoktu 12 sine aldık randevu inşallah bir aksilik olmaz ya o zamana kadar
Inşallah güzel haberlerle gelirsin bende merak ettim valla ya pek önemsememistim normaldir diye.

Benimde yürürken ozellikle sanki sular seller akıyor gibi hissediyorum bakıyorum anca az bur akinti oluyor. Perşembeye kadar olumsuz bir şey çıkmasın da kontrole kadar. Benim aşağı ya dönük 28 haftadan beri
Benim akıntım iyice arttı bu aralar ya. Bebiş dönmüş ne güzel inşallah benimde dönmüştür artık kaçıncı haftaya girdim hala tık yok ınşallah normaldir seninki de güzel haberlerle gel

Aynen ben artık nefes daralmasindan onun kasılma olduguna emin oldum. İnsallah normaldir bu haftalarda artık

En büyük farkı söyliyeyim kasık da baskı hissi dışnda çok afedersn kukunda baskı hissediyorsn sanki ordan birşey çıkacakmş gibi hafif şiş duruyor oran
Ara ara hissediyorum oradan da baski evet bi dolgunluk var orada carsamba randevum var bakalim belli olur heralde

Aynen ben artık nefes daralmasindan onun kasılma olduguna emin oldum. İnsallah normaldir bu haftalarda artık
Inşallah öyledir bende doktoruma soracağım detaylıca bakalım hangisi kasılma hangisi hareketmis. Inşallah sende birkaç hafta daha dayanacaksın sıkma canını hiç güzelce dinlen

Aynısı bende de var ya… saymadım bazen 5 dk 2 kere oluyor

Aynısı bende de var ya… saymadım bazen 5 dk 2 kere oluyor
Bu hepinizde olduguna göre normal bisey diye düşünüyorum ama benim de tek sorunum bunun sık sık olmasiydi ve ishalin eslik etmesiydi. Gecen hafta bu sebepten hastaneye gittim nst de sanci çıktı serum verdiler, serumdan sonra nst düzelmedigi icin yani bu sertlesmeler devam ettigi icin yatış verildi ciğer geliştirici yapildi. 1 haftada da rahim agzi uzunluğum 32 mm den 28e düşmüş erken doğum riskim varmış. Ağrı vs yaşamıyorum hic.. ben anlamadım yasadiklarimiz arasında ne fark var da bana böyle etkileri oldu

Kızlar 35.haftanın içindeyim, doktora normal doğum için başka ne yapabilirim dedim, hafif yürüyüş yeterli şuan dedi ve 37den sonra daha sık cinsel birliktelik önereceğim dedi. Şaşırdım ya o halde ne cinsel birlikteliği :/ yani çok zor olmaz mı? bi kaç doktora daha sormuştum öneri ama ilk defa duydum bu öneriyi

Ami
Allah analı babalı büyütsün bebişlerii Hayırlı sağlıklı evlat olsunlar bahtları güzel olsun inşallah Darısı bizlerin başınaa
nn kizlar tek tek cewap yazamiyorum hepinzden allh razi olsun darisi sizlerin basina hayrlisiyla

Sperm icindeki bir maddenin rahim ağzını yumusatma özelliği varmış ama normal sıklıktaki iliskiler buna sebep olmazmış, bebek üstten baskı yapiyorken bir de son haftalarda sık ilişki olursa normal doğumun başlaması cok daha hızlı olabiliyor ben cok duydum doktorlarin bunu önerdiğini

Bikac dr takip ediyorum Instagram'da soru cevap yapiyolar ve her seferinde normal doğum icin ne yapmalıyız sorusu soruluyor, perine masajı, squat ve ilişki diyor her seferinde. Bunlari araştırmanı öneririm nasıl yapıldığını hangi haftalarda ne sıklıkta yapılması gerektiğini falan

Çok şaşırdım ya ilk defa duyuyorum, çok teşekkür ederim

Aynen bende o durumdayımmm

Benim doktorumda 37. Haftadan sonra sık ve korunmasız ilişki öneriyor. Spermin içindeki bi madde rahim ağzını genişletiyormuşş

Benim doktorumda 37. Haftadan sonra sık ve korunmasız ilişki öneriyor. Spermin içindeki bi madde rahim ağzını genişletiyormuşş
Evet canım squat yapmak da bebegin kanala inmesini kolaylaştırıyor sanırım bir de perine masaji dogumda yırtık dikiş vs olmamasi için öneriliyor nette vardır nasıl yapıldığı

Ay bende öyleyim. Toplanıyor bazen bir köşede sem sert duruyor. Benim 7 sinde gitmem lazımdı doktor yoktu 12 sine aldık randevu inşallah bir aksilik olmaz ya o zamana kadar
Benim de randevum 13. de o toplanmalar bende nerdeyse bir aydır var bazen sağda bazen solda toplanma oluyor karnım yamuluyor resmen ve çok sertleştiği için biraz acıyor iki gündür de kasıklarım acıyor özellekle sağ kasığım başı poposu o tarafta ayakları sağ tarafımda ordan ittirince kaburgam acıyor benim kızım ben ayaktayken değil de genelde oturduğumda ya da uzandığımda hareket ediyor bir de benimle uyuyor benimle uyanıyor ama uyumaya yatağa yattığımda çok hareketli zor uyuyoruz sağ tarafa yatınca hemen ittiriyor soluma dönmem için sabah da hemen uyanmıyor ben uyanıyorum onunla biraz konuşuyorum o şekilde uyanıyor özellikle kahvaltıdan sonra ve akşam demir ilacını içince daha çok hareket ediyor artık tüm hareketleri canımı yakıyor ama razıyım hareket edince en azından içim rahat ediyor Rabbim bir an önce sağlıkla kavuştursun inşallah beklemek çok zor evde tek başıma kimseyle görüşmüyorum pandemiden dolayı aileler de uzakta görümcem gelecek ayın 15 inde sabırsızlıkla onu bekliyorum

Sağ salim alalım inşallah kucaklarımıza. Ben de tekim annem şehir dışına gitti gelcek ama tekrar bir gidebilir hava almaya tatil gibi git dedim sonra evde kapalı kalacaz zaten . 15 inden sonrayı bulur öyle olmazsa bana gelmesi. Temizlik vs. Islerımız de var daha. gece uyku yok zaten migde yanmasından geç saatte uyuyorum. Dengem şaştı iyice valla. Bir an önce doğsun istiyorum artık bu akşam video izledim 36. Hafta temizlik vs. Hazırlık diyebilirsiniz bayanlar diyor bu şekilde temizlik vs. Yapanlar erken doğum oluyor diyor. Dikkat edin hiç bisey yapmayın diyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…