2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Ay bende yanlız olanlardanım…. Kötü kaynana bile olsa razı olurdum şimdi bana yardım edecek

Benimde öyle popomdakiler çok geniş bacak kısımdakiler biraz daha hafif
Bir iki tanede göğsümde var geniş. Amaaa kocama dedimki ikinci çocuğu hemen yaparız olursa olmazsa lazerle 2 seansta falan %80 azalıyormuş. Bi kaç senye kadar fiyatlarda ucuzlar talep çok olunca

Kızlar bu ara bebiş çıktı cikcak sanki. Bazen ittiriyor karnimdan. Az once hickirik sanirim devamli pit pit atiyor icimde. Ayaga kalkiyorum surekli tuvaletiim gelmiş gibi su akcak gibi icimden zor yürüyorum. Bilmiyorum doğum iyice yaklastimi acaba diyorum. Randevum da perşembe inşallah perşembeye kadar dayanırım kızlar korkuyorum pit diye harekatı bitcek bisey olucak diye.

Al benden de o kadar aynı şeyleri yaşıyoruz valla. Sanki 1 haftaya doğururum gibi geliyor ama daha çok erkenya

Burdan emzirme döneminde olmak gayet güvenli sonucunu çıkarabiliyoruz o zaman. Sanırım doğumdan 1 hafta sonra bile olsak yetecek. Bugün covid pozitif haberleri aldım çevremden. Artık tam kapanmaya geçtim diyodum ama 32 hafta raporu almam gerektiğini hatırlayıp gerildim yine hastaneye gitmem gerekiyor.

Bazen bende öyle hissediyorum ya hatta o ittirdikce birkaç defa akıntımda oldu artık tesadüf mü baskıdan mi bilemedim. En son 29+2de gittik dönememisti de. Bazen sanki bir şey akacak diye bekliyorum ben de bu aralar benim karnım aşırı sertleşiyor kaskatı oluyor geçiyor. Inşallah kontrole kadar her şey yolunda gider biraz daha dursun bebiş

İşte bendeki durum doktora gittignde evt kanala girmiş dedisureklu dinlen canm randevuya kadar bakal doktornne diyecek

Bende sabah 6 da uyandım kasık ağrısıyla yürüdüm 1 saat sonra biraz ev topladım falan geçti geri uyudum uyandığımda daha iyi hissediyordum sanırı ay sancısı dedikleri bu olsagerek…
Öyleymis bu haftalarda oluyormus erken olur diye panikliyorum bazen hayirlisiyla gunumuz dolsa da bebegimizi kucagimiza alsak ❤

O sertlesme günde kac kere oluyo ortalama

En büyük farkı söyliyeyim kasık da baskı hissi dışnda çok afedersn kukunda baskı hissediyorsn sanki ordan birşey çıkacakmş gibi hafif şiş duruyor oran

Benim de öyle. Yürürken biranda doğuracam sanıyorum. Nefes almakta da iyice zorlanmaya başladım. Karnım taş gibi... Sağa yatıyorum yok, sola yatıyorum yok, oturmak ayakta durmak zaten çok fena. Rahat olduğum tek bir pozisyon yok. Benim kontrolüm yarın. Ne diyecek çok merak ediyorum.

Benim popom harita gibi oldu karnımda bişi görmedim daha ama salla gitsin ya sağlıkla gelsinlerde bende çok dert ediyordum yanlız bi kaç seneye kadar tıp iyi ilerliyor bi çaresini bulurlar merak etme.
Valla göbeğimde yok die seviniyordum ama göbeğimin alt tarafına baktım çatlamış ya emekler yağlar boşa gitti. Bir de vakit çok şimdiden böyleysesonrayı düşünemiyorum

O sertlesme günde kac kere oluyo ortalama
Valla baya oluyor ya hiç saymadım ama rahat bir 10 kez oluyordur. Aklıma takıldı şimdi bak en iyisi yarın bir sayayım. Bebeğin hareketiyle mi karıstırıyorum bilemiyorum ama böyle bir taraf aşırı şişiyor nefesim daralıyor, bazen her iki yana doğru aşırı sert oluyor ağrıyla birlikte. 1 saat içinde bile 3 kez olmuştur şuan.

Günlerdir ben de bunu ayırd etmeye çalışıyorum ve anca bugun farkettim ki sertlesmeyle beraber nefesim daralinca bu kasılma demek, nst de 40-50 lere çıktığında da nefesim daraliyodu. Ağrı olmadığı halde çıkıyodu o şekilde. Bunlari azaltması icin tansiyon ilacı ve magnezyum kullaniyorum ama gün içinde yine bircok kez yaşıyorum, işe yaramıyor mu bu yüzden mi rahim ağzı kısalıyor diye düşünmeye başladım. Yarın ben de saycam hatta not edicem tek tek

Ay bende öyleyim. Toplanıyor bazen bir köşede sem sert duruyor. Benim 7 sinde gitmem lazımdı doktor yoktu 12 sine aldık randevu inşallah bir aksilik olmaz ya o zamana kadar

Inşallah iyi haberler alırsın yarın haberdar et yine bizi

Anladım canım bende ayırt etmekte zorlaniyorum. Normalde hareket ettiğinde herhangi bir nefes darlığı ya da ağrı olmuyor. Ama bazen öyle bir sert oluyor ve nefesim daralıyor ki sanki biri göğsüme bastırıyor gibi işte o durumda bazen canımda acıyor. Bende bir sayayım teşekkür ederim aydınlattın benide. Bazen otururken bazen sağa ya da sola yatarken oluyor geçiyor pek önemsememistim 1 hafta kaldı kontrolüme bakalım doktor ne diyecek.

Benimde yürürken ozellikle sanki sular seller akıyor gibi hissediyorum bakıyorum anca az bur akinti oluyor. Perşembeye kadar olumsuz bir şey çıkmasın da kontrole kadar. Benim aşağı ya dönük 28 haftadan beri

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…