2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Ben de doğumdan sonra aşı olacağıım inşallah ama hemen değil bebişde ben de biraz toparlanalım bir düzenimiz olsun 40 günden sonra

bizim senle zamanimiz ayni canim. Yat dinlen bol bol, sikma canini tutucaz insallah icerde bebisleri, guzel dusunelim, yanindayiz!

Allahim tez zamanda en sagliklisindan en hayirlisindan bir bebis nasip etsin sana, olacak hic merak etme, kalbimiz seninle.
Allah razı olsunbenimde kalbim Eylül anneleriyle sağlıkla kucağınıza alın bebeklerinizi diye dua ediyorum hep

Üzülme canım bebişin de etkilenir sen üzülünce çok şükür sancın yokmuş bebeğin suyun iyiymiş inşallah daha zamanı var sen dinlen yemene içmene dikkat et gerisi Allah'tan

Allahin izniyle her bebeğin vakti zamani var korkma yat dinlen annesi sen tedbirlerini al saglikla kavusucaz hepimiz insallah

Ben de bugün tekrar nst ye girdim Çarşamba günü sancı çıkmıştı biraz ama tahmin ettiğim gibi eşimle tartıştığım için sitresten olmuş bugün iyi çıktı doktor bir hafta sonraya tekrar randevu verdi artık her hafta çağıracak sanırım bir de benim ayaklarımda ve ellerimde kaşıntı oldu sürekli değil ama kaşınınca çok fazla kaşınıyor bunu sordum doktora eğer geçmezse safra kesesi için kan vermemi söyledi safra kesesi çamur üretirse olurmuş ben internete bakmıştım orda da karaciğerde fazla şeker birikmesinden olur yazıyordu her neyse şuan kaşınmıyor ben sıcaklardan olduğunu düşünüyorum çünkü sürekli olmuyor

Canım bol bol dinlen. Stres yapmamaya çalış güzel düşün .. yediğine dinlenmene dikkat et canım İnşallah vaktinde gelecek bebişin

Allah en yakın zamanda çok sağlıklı ve hayırlı bir bebek nasip etsin. Ne zaman yazsan hep dua ediyorum inşallah sen ne zaman hazır olursan güzel bir bebiş gelicek dualarım seninle

Söyle ona Bok yesin !!! Konuşmayınca normal insanlara benzediğini söylersen belki bir daha ağzını hayırsız bir şey için açmaz

Canım sizin komşu da bok yiyebilir konuşmasını önler belki bir de konuşana kadar aynaya baksın iç kalkmak nasıl olur görsün

O adamın zihinsel problemi var herhalde, zekasız. Tepki göstermekle iyi yapmışsınız.

Canım canını sıkma bol bol yat dinlen stres yapma İyi olacak isallah herşey

Ben8mde öyle canm zaten ayakları muhtemel m8deme dayandı nasıl eksiyor midem anlatamam gavisgonla idare etmeye çalışıyorum

Kızlar bugün iyice arttı ağrılarım, belden de ağrı girince doktorumu bilgilendirdim. Hastaneye nst ye yolladı. Aktif bir doğum sancısı çıkmadı. Orda çok rahattım ama, hiç kasılma olmadı, kızım hareket bile etmedi nerdeyse. Sadece 2 kez kıpırdadı. Istirahat etmem gerekiyormuş, ayakta çok durmayacakmışım. Ben zaten sürekli uzanma halindeyim. Çok yormam kendimi. Niye böyle oldu anlamadım. Pzt kontrole çağırdı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…