2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Aktif sancı çıkmamasına sevindim bol bol dinlen canım inşallah vaktinde sağlıkla kavuşmak nasip olsun

Maşallah annesi ne güzel kilo almış bebişinn Aşıyı bebeğin 40 ından sonra öneriyorlarmış bugün hemşire arkadaşım söyledi. Ama tabiki size ve doktorunuza kalmış bir karar

Hastane icin lohusa kadehi falan aldim ben ama. Organizayon süsleme tutmayacağım icin bu gidişle doğuma kadar pandemiden kapanmalar olur gibime geliyor bizim doğum zamanı yada hemen sonrasi

Anne bebek hastane cantalarınıza neler koydunuz ?? Bende gozden gecireyum

Kızlar. Bebeğin hareketleri çok azaldıkorkuyorum sırtüstü yatıyorum biraz karnımla uğraşınca hafif hareket ediyor ama ben müdahale etmezsem çok etmiyor. Geçen hafta kontrole gittim her şey yolunda dedi. Neden az hareket ediyor yA.

Merhabalar bizde 31+2 yiz dün gitmiştim kontrole 1500 gr dedi . Ama ilk defa 1 hafta geriden geliyor dedi 31 olman gerekir 30 görünüyor dedi . Daha dün 31+0 olduk ama anlamadım inşallah düzelir
Merhaba, bende 10 gün önce gittiğimde 1 hafta geriye düştüğünü söylemişti ve 1400 Gr di. Bu süre içinde bol bol protein, kuruyemiş, muz, yumurta falan yedim. Sanırım ise yaradı sizde üzülmeyin biraz proteini artirinca düzene giriyorlar

Sezaryenden önce covid testi istiyoruz istediğiniz hastanede yaptırabilirsiniz dedi. Devlet hastanesi isteğe bağlı yani hasta olmadan da cpvid testi yapıyor mu biliyor musunuz

Maşallah annesi ne güzel kilo almış bebişinn Aşıyı bebeğin 40 ından sonra öneriyorlarmış bugün hemşire arkadaşım söyledi. Ama tabiki size ve doktorunuza kalmış bir karar
Çok teşekkürler canim
40 in çıkmasını bekleyemem çünkü Fransa'ya gitmem lazım bebisle, asısiz da kabul edilmiyor artık iyice araştırayım ben bu konuyu.
Sanada geçmiş olsun, umarım herşey düzene girer

Ben şöyle bir liste yaptım. Belki işine yarar. Sizlerin gözüne çarpan bir eksiğim olursa söylerseniz de sevinirim

Eklentiler

• 20210807_221409.jpg
    77,3 KB · Görüntüleme: 85
Bebek için 1 tane hemen giydirmek 2 tane de yedek olsun diye 5li hastane çıkışı, 1 pamuklu 1 müslin battaniye, 4 tane zıbın, 3 tane ağız mendili, 15 tane bez, ıslak mendil, ne olur ne olmaz diye minik biberon, ekstra 1 tane çorap koydum. Kendi eşyalarımı daha koymadım canım.

Yorgun musun? Bizim yorgunlugumuzdan da etkileniyorlar. Yerleri de daralıyor artık. Biraz uzanıp takip et istersen

Kapanmayı hiç istemiyorum çok bunaldım bu durumdan amaa bir yandan da sınırlar olursa doğumdan sonra gelengiden pek olmaz çekinirler diye istiyorum gelene gelme diyemem ki yine de gelen giden olacal bakalım bu durum beni tedirgin ediyor

Sezaryenden önce covid testi istiyoruz istediğiniz hastanede yaptırabilirsiniz dedi. Devlet hastanesi isteğe bağlı yani hasta olmadan da cpvid testi yapıyor mu biliyor musunuz
Artık hapşırıyorum desen test yapıyorlar zaten canım sen yine de doğum için degilde belirtim var vs dersin hemen yaparlar zaten diye düşünüyorum.

Bugün benim bebegimde öyle ya sabah iyidi ama ögleden sonra bir anda kesildi resmen. Ben dürtüyorum oynuyorum yatıyorum kalkıyorum vs ancak bir iki kıpırdıyor sonra yine duruyor. Benimde kontrolüme az kaldı ama çok tedirgin olmamaya çalışıyorum. Bebek bu illaki bir gün daha az olur heralde bakalım yarın nasıl olucak. Sende sıkma canını stres yapmamaya çalış hiç hissetmezsen doktora gidersin

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…