2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Canım yanında sana bakacak biri var mı? Anne,kardeş? Stres yapma, panik olma. Yatabildigin kadar yat. Wc ihtiyacı haricinde kalkmamaya çalış. Vaktinde gelsin inşallah. Tehlikeli günler geride kaldı çok şükür. Artık durduğu her gün bebiş için kâr. Uslu bir bebiş olur ve durur inşallah 🙏
Sagol canm inşallah🤲 Annemin yanındaym bikaçgun önce geldm zaten,iyiki gelmişim

Üzülme canım, Rabbim hayırlı zaman da nasip etsin. Sen sakin kal ki bebişinde sakinlikle beklesin. Seni çok seviyor annesi aceleci davranıyor konuş bol bol biraz sabırlı olsun tatlı tatlı kavuşalım diyerek. Ben hergün oğlumla konuşuyorum seni merak ediyorum çok seviyorum ama acele etme kocaman büyü güzelce kavuşalım diye

sag
Üzülme canım, Rabbim hayırlı zaman da nasip etsin. Sen sakin kal ki bebişinde sakinlikle beklesin. Seni çok seviyor annesi aceleci davranıyor konuş bol bol biraz sabırlı olsun tatlı tatlı kavuşalım diyerek. Ben hergün oğlumla konuşuyorum seni merak ediyorum çok seviyorum ama acele etme kocaman büyü güzelce kavuşalım diye 😍
Sagol canm inşallah🤲tesekkur ederim valla aslında hep konuşuyorum oğlumla ama benmki hızlı gonzales çıktı sanrm🙂

İnsallah daha en az iki hafta icerde kalır.
Ama erken gelirse de korkma. Benim kızım da 34+0 da doğdu. Küvezde kalmadı sadece kilo alması için 10 gün hastanede kalmıştık.
Ayy inşallah canm inşallah🤲 ay ciddenmi keşke benmk8de 34 e kadar dayansa bari🤲 peki kiloyu alması nicin eve yollamadılar o kısmı anlamadm sütün gelmişmiydi neylebesledn bebisini canm

Benim de var bi emzirme koltuğum 😍 Emzirirken falan kucakta uyuyor ya bebiş,hemen yatiramayabiliyormuşuz. Arkadaşım tavsiye etmişti. Çok işe yarıyormuş.
Ne güzel şimdi arkadaş pofuduklu işe yarıyor diyince eşimde yeni koltuk bakıyor internetten. Evet hemen yatırırsak uyanır sanırım.

Yaa gittim bugün doktora boşuna degilmiş şeklinin bozulması benim oglan dayanmş aşşağiya seninki erjen gelecek dedi doktorm 😵 yatarak gecir günlerini nekadar iceride kalırsa kardr dedi k8losu 2.250 olmuş.suan varya hepten stres pank oldm oğlum heran gel3bilir yani ayy napcam bilm8yorm yaa :KK43: Allahtan çantam hazr
Aaa onunla alakası varmı ya dış dudakların şekli niye değişiyosa 🙁
Varya hiç belli olmaz düzenli sancın acılman yoksa sanmıyorum erken gelecegini. Şimdi bile 2.250yse masallah daha da kilo alır merak etme

Merhaba, bugün kontrolde doktoruma söyledim, bir sorun olmazmış, yani düşüğe falan sebep olmazmış. Tabii tedavi şartıyla.. siz yine en kısa sürede bir doktora görünün, riske atmamalıyız sonuçta hamilelikte olması da önemli...
Çok sağolun. Benim randevum cuma günü, bu arada doğum için memlekete geldim, yeni bir doktordan devam edeceğim umarım ilgili bir doktordur. Söyleyeceğim ona da. sizin doktorunuz nasil bir tedavi verdi?

Ayy inşallah canm inşallah🤲 ay ciddenmi keşke benmk8de 34 e kadar dayansa bari🤲 peki kiloyu alması nicin eve yollamadılar o kısmı anlamadm sütün gelmişmiydi neylebesledn bebisini canm
Sütüm ilk gün şırınga ucuyla geldi. Verdik. Tabi ki pompaladik sütü. Bebeğimin kilosu 1910 gram di boyu 45 cm di. Kilo boyu aslinda pek önemli değil. Önemli olan ciğerleri gelişmiş olması. Bizim ki şükürler olsun iyidi. Normal doğum yaptım. Bebek güçsüz dü emerken uyuya kalıyordu.
O yüzden ilk 5 gün emmediğini burnundan verdiler. Sonra da güçlendi miniğim. 5 günde beslenmesi takip edildi. Hastane de mama takviyesi yapıldı. Ama eve geldikten sonra sadece anne sütü ile beslendi. Iki yıl emzirdim nerdeyse.

Ben hamile taytı aldım mide bulantısı falan olmuyor o yüzden sordum çokta rahat üstelik . Aman bu eşlerde her ota karışıyorlar ya . Sanki çocuğuz…
Yok canım , benim dediğim pantolon ve tayt giyince üstüne İzmir sıcağında terleyince hamile halimle o his çok garip bir miğde bulantısı yapıyor. Islakmış ve kokmuş gibi garip bir bulantı hali🤢 İlk hamileliğimde kendi saç kokum bile bulantı yapardı bende.
eşler konusunda haklısın onlar daha düz düşünüyorlar sonucuna bakmaksızın laf ola beri gele işte 😄😄

X