2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Hayırlı olsun canım benimde 2. Doğumum olacak benimde sabah bulantılsrın başladı gebeliği unutmuş gibi hissettim merhaba bulantılar dedim kendime bu arada benim 17 aylık oğlum var hala emziriryorum
Teşekkür ederim hepimize hayırlı olsun inşallah Benim 6,5 yaşında bir oğlum var. Bulantım ilkinde olmamıştı bakalım şimdi nasıl olacak. İlk gebeliğim çok zordu inşallah şimdi herşey yolunda gider bakalım

Baş ağrısı bende var, anlattığın kadar yoğun değil ama ara ara hep yoklayan bi ağrı var. İlk gebeliğimde de olmuştu o zaman da doktor ilk aylarda normal diyodu. Vücut değişikliğe alışmaya çalışıyo :)

Keseyi görmek için kaçıncı haftalarda gittiniz doktora acele etmek istemiyorum ama bi yandan da çok heyecanlıyım

Merhabalar..bende Mart ayında düşük yaptım Yaklaşık 9 aydır uğraşıyoruz.geçen ay adet tarihimi bile hatırlamıyorum..ama gecıltiğimi biliyordum.bu sabah ya allah dedim ne olacaksa olsun deyip test yaptım pozitif çıktı baya belirgin .şimdi doktora gitmelimiyim açıkçası korkuyorum beklesem mi gitsem mi?

Sağlıksız olduğunu nerden anladı? Değer artışların normal. Başka bir doktora git lütfen
Canim 283'ten 10 günde 1252ye ancak çıkmış. Artış çok düşük dedi, pregostoron hormonum da 3 küsür çıktı. Olması gerekenden çok çok düşük, sağlıksız ilerliyor dedi. Muhtemelen düşürürsün 4 gün bekleyelim dedi zaten. Kürtaj yapmak istemiyorum dedi. Bilmediğimden hiç başıma gelmediğinden çok korktum. Eve geldim kanamam başladı akşam. Dün de sancılar ve karın ağrısı devam etti. Çok şükür kendim düşürmüşüm. Zar gibi bişey çıkmış. Bugün sabah gittim düşmüş dedi, antibiyotik verdi enfeksiyon falan olmasın diye. Kalan pıhtılari da atacağım, 3 gün sonra yine randevu verdi kontrol edecek. Şükür diyorum ki operasyona gerek kalmadı. Beta hcg artsin diye dua ederken, düşsün diye eder oldum. Agladim gece ama bebek bile yoktu kese vardi sadece. 2 yasinda bir kizim var Allah ona saglik versin, sizlerin de sağlıkla ilerlesin insallah 2 ay bebek dusunme rahim toparlansin dedi. Sonra yine kismetse düşünüyoruz bakalim. Kizim istediğimiz ilk ay ve hiçbir sorun olmadan ilerlemisti. İnsan başına gelince bir afalliyor. Su an iyiyim sağlıkla kendim attim diyorum yapacak biseyim yok. Insallah 2 ay sonra sağlıkla yine olur. ❤

Heyecanlı bekleyiş :) neyse az kalmış pıtpıtları duymana :) 5. Haftayı bitirip öyle gitmeyi düşünüyorum bende
Hic gittin mi doktora bende dün idrar testiyle cift cizgiyi gördüm beklemedeyim daha, ne zaman gitmeyi dusunuyorsun
Aynen bende dun yaptım cift çizgi gördüm simdilik bekliyorum bat 20 Ocak benim o gunddn sonra kan testi vermeyi düşünüyorum

Cok gecmis olsun, saglikla yenidenn inşallah

Canim cok gecmis olsun. Ben de düşük yaptim dun gece. İlk kez oldu. Öncesinde bir kızım var. İlerleme cok yavaş ve sagliksizdi. Bence git ben olsam giderdim. İnsan yine olur mu diye dusunuyor en başından beri takip etsin için rahat eder. Dusukten sonra adetin ne zaman başladı, duzeni bozuldu mu acaba ben de bunu merak ediyorum.

Geçmiş olsun canım inşallah bir dahakine sağlıkla ilerler

Düzen bozuldu Mart’ta düşük yaptım Temmuz’da 47 gün gecikti.yayladaydım doktorada gidemedim..benimde 2 olıcak allahım nasip ederse..ama düşün insanın psikolojisininçok bozuyor birde benim yaşım 38 oldu çok geç kaldım ama iş güç derken böyle oldu

Benzer durumu Mart’ta yaşadım bir daha çocuğum olmaz diye çok korkuyorum.şimdi hamileyim diye sevinemiyorum bile aynı şey yine olur mu diye
Üzülmeyin benim ilk bebeğimde düştü kürtaj oldum. İkincisine hemen hamile kaldım. Sıkıntım olmadı. Düşük tehlikem oldu sadece. Oğlum 5 yaşında

Yoo canim oyle dusunme 41 yasinda dogum yapan arkadaş grubumda kişilerim var, yasin iyi gayet. Saglikla ilerlesin insallah. ❤ Gitmeyi dusunmuyorsan su an da bence ara doktorunu, gebe olduğunu pozitif çıktığını bildir, o sana en doğrusunu soyler canim. Hayirli olsun tekrardan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…