2021 Aralık Anneleri

biz de ailece hastayız. esim test verdi negatif. cok fazla dondurma yemistim son 1 hafta, ustune de soğuk su, bide bikac sabah buzgibi yogurt kavanozunu alıp kasiklamistim ona bağlıyorum.
seyi sorucam. bayram oncesi bi toparlanalim diye cinko ve c vitamini aldim bugun gelir.
venatura kids cinko aldim, c vitamini olarak da hem venatura kids hemde zade vital aldim. bunlari hamile olarak ben de kullanabiliyomuyum?

Ayrintili ultrason yaptiracak misiniz?Ben cok kararsizim 22 ile 24 haftalari arasi yaptirilabiliyormus sanirim yaptiracaksaniz nerede (devlet,ozel) ve ne zaman yaptiracaksiniz
Evet yaptıracağım 30 Temmuz da özel de yaptırcam. İstanbul’da devletten normal randevu zor bulunuyor detaylı düşünemiyorum

Ay evet ya belki çıkar diye yeşil alan açtırdım ama imkansız gibi bir şey.. Gidene kadar yine bakarım devlette randevu bulursam giderim ama hiç sanmıyorum

B BitterCikilata nerde ve ne kadara yaptıracaksınız acaba?

Bir de İstanbul'da olan diğer arkadaşlar nerde yaptırmayı düşünüyorsunuz yazarsanız sevinirim

Bakırköyde ali ekiz 750 cnm

Istanbul'da Bagdat caddesi'nde Fetus diye bir yer var dr.um tavsiye etmisti Zeki Şahinoglu'na gittim nakit 550tl. Zeynep kamil hast.nin perinatoloji unitesi kurucularindanmis

Bakırköyde ali ekiz 750 cnm

Buraya yazmadan ilk onu aradım burda ve happy momda önerdikleri için ama 600 lira diye okudum hep ona alıştırdım kendimi bugün peşin 700 kart 750 yi duyunca bi alamadım randevu fiyatına bi alışmaya çalışayım bakayım arkadaşım da oraya yaptırmış
Teşekkür ederiimmm
Istanbul'da Bagdat caddesi'nde Fetus diye bir yer var dr.um tavsiye etmisti Zeki Şahinoglu'na gittim nakit 550tl. Zeynep kamil hast.nin perinatoloji unitesi kurucularindanmis

Teşekkür ederim canım listeme ekledim ona da bi bakayım

Medipol mega 1005₺

Beni bugün biraz motive edin
Bugün doktora gittim gerçek bi doktora artık
Enfeksiyon çok fazla çıktı kanımda
Zaten kendim de öyle iyi değilim de
Doktor normalde antibiyotik yazmazdım ama enfeksiyon çok yüksek dedi
Ben enfeksiyonun veya ilaçların bi zararı olur mu bebeğe deyince de yok daha hafif ilaçlar gibi bi iey dedi
Ben sonradan araştırdım b grubu ilaçmış ikisi de
Buraya kadar sorun yok
Sonra eczaneye almaya gittim
IKi eczanede aa bunu hamileler kullanamaz dedi
Moralimi çok bozdular
E ilaç kullanamayacaksam ve enfeksiyonum çol yüksekse kendi kendine nasıl geçecek?
Ve bu enfeksiyonun çocuğa zararı olmayacak mı?

Kendi doktoruma sordum
O da kullan ama şikayet geçimce hemen bıral dedi
Neyse sonuç olarak ilaçları kullandım bu akşam
Ama çok gerginim acaba yanlış mı yapıyorum diye

Merhaba bu topikte ramzi teorisini bilenler var diye duydum banada bakabilirmisiniz 6+3 karından ultrason burda Allah tüm hamilelerin kucaklarına almasını nasip etsin sağlıkla bebişlerimizi

Canim bende cok agir hastalanmistim sarimsagi rendeledim suyla ictim bide zencefil bal limon sicak suya karistirdim iki gunde atlattim

Ayrintili ultrason yaptiracak misiniz?Ben cok kararsizim 22 ile 24 haftalari arasi yaptirilabiliyormus sanirim yaptiracaksaniz nerede (devlet,ozel) ve ne zaman yaptiracaksiniz
Üniversite hastanesinde bi profesörü önerdi benim doktorum
Oraya yaptıracağım
Kahve içiyor musunuz ya ben çok düşkünüm de düşük erken doğum bebeğin kilosudan çalışıyor falan diye çok korkuyorum içmeye
Ben haftada bi bardak içiyorum
Ama ortama denk gelince
Onu da bi bardağın yarısını içmeye çalışıyorum
Ben de normalde her gün bi bardak filtre kahve içen insandım
Şimdi çoğunluk bakışıyoruz

Doktorunuz kullanın dediyse bence kullanmalısınız kesin zararı olan birşey olsaydı önereceklerini sanmıyorum.
Değerlerinizi atma şansınız varmı acaba elinizde varsa , bende kan testi yaptrdm da hangi değerden anlaşılıyor acaba

Eczacılar sormadığım halde hiç yorum yapmasalardı keşke
Sonunda iyileşeceğim diye çok umutlu başlamıştım güne
Şimdi acaba çocuğuma zarar verir miyim derdindeyim

Kandam CRP diye bi değer bakıyorlar
Ama rutin kan tahlili gibi değil
Direkt CRP ye bakılıyor yani
Benimki maksimum değerin 3 katı çıktı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…